ПРОСТІР СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ДАНИХ (РОЗГОРТАННЯ)

ДЕДЛАЙН: 29 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 8 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

  • Технічна інфраструктура для спільного європейського простору даних сільського господарства.

  • Документація з управління даними, що містить набір правил законодавчого, адміністративного та договірного характеру, які визначають права на доступ, обробку, використання та обмін даними в надійний і прозорий спосіб.

  • Надання доступу до наборів даних високої цінності, що мають відношення до сфери сільського господарства ЄС.

  • Спеціальний кодекс поведінки та шаблон контракту для простору даних.

  • Інструкції/навчальна документація для зацікавлених сторін, які бажають приєднатися до простору даних.

  • Після розгортання простору даних: квартальний звіт про використання; управління проблемами разом із задокументованими рішеннями для подолання проблем.

Мета

Мета полягає в тому, щоб розгорнути безпечний і надійний простір даних, який дозволить сільськогосподарському сектору прозоро обмінюватися даними та отримувати доступ до них, сприяючи підвищенню його економічної та екологічної ефективності. Обмін приватними та публічними даними забезпечить основу для програм і нових послуг, які сприятимуть досягненню цілей Стратегії даних ЄС, Зеленої угоди та Спільної сільськогосподарської політики. Метою також є підтримка ініціативи з урахуванням потенційного створення Європейського консорціуму цифрової інфраструктури (EDIC).

Сфера застосування

Сфера охоплює створення та впровадження оперативного простору даних, призначеного для обміну сільськогосподарськими даними. Ці зусилля охоплюють розгортання простору даних разом із запровадженням управління та бізнес-моделей для його функціонування. Взаємодія зі спільнотою має ключове значення, забезпечуючи узгодження з європейськими, національними та місцевими ініціативами, а також з іншими галузевими просторами даних. Ця ініціатива також потребуватиме постійного моніторингу простору даних з огляду на вимірювання його ефективності та актуальності.

Нагороджена пропозиція (пропозиції) використовуватиме, наскільки це можливо та коли це буде доступно, інтелектуальну платформу проміжного програмного забезпечення Simpl від хмари до межі.65 Вона також працюватиме в тісному партнерстві з Центром підтримки просторів даних, розгорнутим у рамках першого WP, щоб забезпечити узгодження з рештою екосистеми просторів даних, реалізованих за підтримки Програми Digital Europe, зокрема з огляду на еталонну архітектуру просторів даних; загальні будівельні блоки, набори інструментів і стандарти; і моделі управління даними.

З самого початку очікується, що нагороджена(і) пропозиція(и) працюватиме для досягнення фінансової стійкості до завершення проекту та розглядатиме відповідні дії у цьому відношенні. 66 У проекті потрібно буде врахувати роботу та рекомендації щодо підготовчих дій щодо простору даних у сільському господарстві та дій із взаємодії, які підтримуються програмою Digital Europe67, а також Horizon Europe Partnership Agriculture of Data. Настійно рекомендується активна участь постачальників даних і користувачів із самого початку проекту, оскільки це гарантує, що простір даних розроблено та структуровано відповідно до їхніх потреб, роблячи простір даних більш актуальним і сприяючи збільшенню рівня впровадження та міцнішому почуттю власності постачальників даних і користувачів до кінця виконання проекту.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

DIGITAL-2024-CLOUD-DATA-AI-06-AGRISPACE