ПРОСТІР ЕНЕРГЕТИЧНИХ ДАНИХ

ДЕДЛАЙН: 29 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 8 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

  • (Технічні) інфраструктури для загального європейського енергетичного простору даних, що охоплює всі згадані вище будівельні блоки та стосується визначених випадків використання.

  • Відповідні бізнес-моделі, які забезпечують підтримку та розширення спільного європейського простору енергетичних даних після завершення життєвого циклу проекту та доступності об’єднаної дати.

  • Система управління для спільного європейського енергетичного простору даних.

  • Дворічні звіти про зв’язки між відповідними місцевими та національними екосистемами даних та ініціативами на рівні ЄС, а також з іншими галузевими просторами даних.

  • Інструкції/навчальні документи для залучення зацікавлених сторін до обміну даними.

  • Після того, як простір даних запрацює, регулярні звіти про дані про використання та обслуговування.

Цілі

Мета полягає в розгортанні надійного та безпечного спільного європейського простору даних для енергетики, оголошеного в Європейській стратегії даних і Плані дій ЄС щодо цифровізації енергетичної системи. Цей простір даних розширить доступ до даних, необхідних для розробки інноваційних енергетичних послуг, які допоможуть збалансувати та оптимізувати електромережі та підвищити енергоефективність архітектурного середовища. Він відіграватиме ключову роль у збільшенні інтеграції непостійних відновлюваних джерел енергії та, таким чином, у просуванні до цілей, визначених пакетом «Придатний до 55» та планом RePowerEU.

Простір енергетичних даних буде тісно пов’язаний з іншими галузевими просторами даних (наприклад, мобільність і інтелектуальні спільноти) і, таким чином, дозволить учасникам різних секторів, таких як автоматизація будівель і електромобільність, активно брати участь в енергетичному ринку, надавати енергетичні послуги, сприяння інтеграції секторів (з’єднання різних носіїв енергії – електроенергії, тепла, холоду, газу, твердого та рідкого палива – один з одним і з секторами кінцевого використання, такими як будівлі, транспорт чи промисловість). Це дозволить їм зробити внесок у ефективне використання енергії, збільшити використання відновлюваних джерел енергії, підтримувати інтеграцію, співпрацю та обмін інформацією між різними секторами, а також створювати нові можливості для бізнесу.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

DIGITAL-2024-CLOUD-AI-06-ENERSPACE