ПОМ’ЯКШЕННЯ ЗМІНИ КЛІМАТУ

ДЕДЛАЙН: 17 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ:  1 000 000 – 5 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Ціль

Проекти в рамках Пріоритетної сфери пом’якшення наслідків зміни клімату мають сприяти соціально справедливому та сталому переходу до кліматично нейтральної економіки до 2050 року та досягненню цілі ЄС щодо скорочення викидів до 2030 року щонайменше на 55% порівняно з рівнями 1990 року.

Сфера застосування

Сфери втручання:

  • Відновлення, переробка та утилізація озоноруйнівних речовин у пінах та придатність альтернатив фторвмісним парниковим газам та їх утилізація, утилізація та переробка;

  • Дії для підтримки переходу до мобільності з нульовими викидами в автомобільному транспорті;

  • Декарбонізація недорожніх видів транспорту, сприяння інтермодальності та модальному переходу;

  • Збільшення виробництва та використання відновлюваної енергії та підвищення енергоефективності (якщо це не охоплено спеціальними конкурсами пропозицій у рамках підпрограми «Перехід до чистої енергії»);

  • Дії, які зменшують використання енергії та викиди парникових газів у промисловому виробництві та поводженні з відходами;

  • Розробка та впровадження методів управління земельними ресурсами та узбережжям, які впливають на викиди та поглинання вуглецю, включаючи збереження та збільшення природних поглиначів вуглецю в ґрунтах і лісах, а також зберігання вуглецю в продуктах тривалого використання.

  • Розробка та впровадження промислових рішень для видалення вуглецю, уловлювання та використання та/або зберігання вуглецю.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

LIFE-2024-SAP-CLIMA-CCM