НАВИЧКИ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ – ЗБІЛЬШЕННЯ ВПЛИВУ МІКРО-ТА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ СОЦІАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ. ЗАКЛИК ДО ПІДПРИЄМСТВ СОЦІАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ ТА НАВЧАННЯ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЕКОЛОГІЧНОГО ПЕРЕХОДУ

ДЕДЛАЙН: 30 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 484 200,00євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Мета виклику

Цей конкурс для підприємств соціальної економіки на отримання консультаційних послуг та інструктажу адресований підприємствам соціальної економіки (SEE) з метою надання можливості SEE отримати глибше розуміння можливості зеленого переходу та підвищити успіх і вплив своїх проектів переходу.Мета полягає в тому, щоб зробити внесок у посилення стійкості, інноваційної спроможності, конкурентоспроможності та сталості малих і мікрокооперативних підприємств та підприємств соціальної економіки (SEE) із соціальною місією або впливом у всій Європі, дозволяючи їм прийняти зелений перехід.Кандидати на цей конкурс матимуть доступ до консультаційних та інструктажських послуг. Крім того, для певної кількості заявників, які успішно конкуруватимуть у консультаційній та тренінговій діяльності , є можливість подати заявку на наступний конкурс для підприємств соціальної економіки на отримання фінансової підтримки для закупівлі послуг із нарощування потенціалу, який буде запущено в жовтні 2024 року та можливість взяти участь в одному транснаціональному семінарі з зеленого переходу на європейському рівні, запланованому на січень-лютий 2025 року.

Опис завдання

ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА ПІДТРИМУЄТЬСЯ ЗАКЛИКУ

Цей конкурс надасть кожній обраній організації консультативну та інструктажну діяльність , спрямовану на розвиток стійких бізнес-моделей, структурованих таким чином:

РОЗУМІННЯ : перша співбесіда, щоб зрозуміти потреби апліканта щодо переходу на зелений рівень.

ВСТАНОВЛЕННЯ ЦІЛІ : Розробка спеціального шляху для задоволення визначених потреб.

КОНСУЛЬТАЦІЯ : Тематичні вебінари, майстер-класи або супровід на робочому місці.

КОУЧИНГ : Індивідуальний або груповий коучинг та обмін з іншими організаціями та мережами.

СТРАТЕГІЯ : Остаточна модель оцінки моделі зеленого переходу організації-бенефіціара.

Тренінги будуть організовані в режимі он-лайн та/або в присутності англійською або іншими мовами, які допускаються у конкурсі (датська, італійська, польська).

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

SMP-COSME-2022-SEE-01