КОНКУРС FUTURAL ДЛЯ СПІЛЬНОГО СТВОРЕННЯ РОЗУМНИХ РІШЕНЬ (SS) З СІЛЬСЬКИМИ ГРОМАДАМИ

ДЕДЛАЙН: 30 вересня 2024 

БЮДЖЕТ: 120 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

FUTURAL прийматиме заявки від невеликих консорціумів, що складаються з двох (2) до чотирьох (4) сторін, залучаючи ≥1 (принаймні одну) технічну сторону (наприклад, МСП, стартапи, дослідницькі організації) та ≥1 (принаймні одну) сільську громаду (наприклад, муніципалітети, регіональні органи влади, агенції розвитку, неурядові організації тощо), а запропоновані рішення мають належати до однієї з 5 таких областей:

  1. Кругова біоекономіка, біорізноманіття та управління екосистемами

  2. Стійкість до ударів

  3. Залучення громадян і якість життя

  4. Безперервна освіта та навчання

  5. Адаптація до клімату та пом’якшення його наслідків

Відкритий конкурс призведе до принаймні 10 проектів (мінімум 60 тис. євро та максимум 120 тис. євро на проект / мінімум 30 тис. євро та макс. 60 тис. євро на кожну третю сторону, тобто партнера консорціуму, який подає пропозицію). Загалом на фінансову підтримку третіх сторін буде виділено 1,2 млн євро.

Вибрані консорціуми отримають фінансування для розробки та застосування власного оригінального цифрового інтелектуального рішення, тобто відмінного від восьми (8) розумних рішень, які будуть розроблені партнерами FUTURAL, що представляють регіони за межами існуючих пілотних проектів із кількома учасниками, у межах п’яти (5) ) домени, як описано вище.

Опис завдання

Впровадження підпроектів FUTURAL буде поділено на 3 фази: проектування (M1-M4), розробка (M5-M9) і валідація (M10-M12 місяців). Кожна з 3 фаз буде завершена подачею результату, який підсумовує роботу, виконану протягом цієї фази. Процес перевірки слідуватиме за кожним етапом впровадження. Після того, як результати будуть отримані, вони будуть оцінені членами Консультативної ради відкритого конкурсу FUTURAL. Запит на оновлення результату може виникати з конкретними вимогами щодо того, що слід змінити. За результатами розгляду та прийняття відповідних результатів буде здійснено оплату субгрантоотримувачам у наступних формах:

  1. Фаза 1 – Проектування (M1-M4): Оплата 20% від загального фонду [Результат: План заходів];

  2. Фаза 2 – Розробка (M5-M9): Оплата 50% від загального фонду [Результат: демонстрація цифрового розумного рішення];

  3. Етап 3 – Перевірка (M10-M12): Оплата останніх 30% від загального фонду [Результат: Звіт про діяльність, пов’язану з ринком або громадою].

Узяти участь
Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL6-2022-COMMUNITIES-02-01-two-stage