ДЕДЛАЙН: 4 червня 2024 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: бізнес, місцеве самоврядування, дослідні центри
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиЗагальна мета Інноваційної програми — вирішити проблеми мобільності, з якими стикаються європейські міста, шляхом виведення на ринок інноваційних рішень. Програма підтримує проєкти, наближені до ринку, які можуть розробляти або тестувати нові рішення в реальних умовах і досягати комерційної життєздатності до кінця проєкту. Таким чином, пропозиції, подані на цей конкурс, повинні довести, що рішення, яке буде пілотуватися, успішно досягло мінімального рівня технологічної готовності.
Метою цього конкурсу є стратегічний відбір проектів, які доповнять існуюче портфоліо рішень, звертаючись до нових секторів, бізнес-моделей, технологічних досягнень або ринкових потреб. У цьому конкурсі розглядаються три теми:
-
Міська логістика: планування та управління транспортуванням і розподілом товарів у містах, включаючи будівництво, доставку сипучих матеріалів та утилізацію відходів.
-
Електрифікація транспорту та альтернативні види палива: впровадження рішень з нульовим рівнем викидів і чистої енергії, що сприяють декарбонізації міського транспорту.
-
Громадський транспорт: планування та експлуатація, в тому числі покращення якості обслуговування клієнтів, суспільних транспортних послуг (автобусів, трамваїв, метро, поїздів тощо), доступних для використання широкими верствами населення.
Програма також узгоджена з цілями Місії ЄС з питань кліматично нейтральних та розумних міст та підтримує активну співпрацю з Європейською технологічною платформою ALICE у сфері міської логістики.
Для кого
Програма EIT Urban Mobility створює екосистеми, шо поєднують компоненти трикутника знань — освіту, дослідження та бізнес — з містами. Наразі програма об’єднує понад 450 партнерів з 33 країн у чотирьох секторах (наука, дослідження, промисловість та міста).
Конкурс заявок відкритий для всіх юридичних осіб, створених у країнах-членах Європейського Союзу (ЄС) та “Горизонт Європа” (в тому числі Україна). Це можуть бути малі та середні підприємства (МСП), університети, науково-дослідні та технологічні організації, представники міського самоврядування або великі компанії, а також інші юридичні особи.
Кожна пропозиція має подаватися консорціумом щонайменше з трьох незалежних юридичних осіб, двоє з яких зареєстровані у країнах-членах ЄС, а третя у країні-члені “Горизонт Європа”. Склад консорціуму повинен відповідати наступним вимогам.
-
Комерційний партнер: один з партнерів консорціуму визначається як головний заявник з комерціалізації та відповідає за механізм фінансової стійкості (FSM).
-
Демонстраційні центри: два партнери з різних прийнятних країн визначаються як пілотні центри, де буде продемонстровано запропоноване рішення (пов’язане з КПЕ: KSN02).
Демонстраційними приймаючими сторонами можуть бути:
-
міська/муніципальна влада;
-
організація, що має прямі зв’язки з міською/муніципальною владою (наприклад, компанія громадського транспорту, або агенція розвитку, що фінансується безпосередньо містом, тощо);
-
приватна компанія, що має чинну концесію на надання послуг мобільності від міської/муніципальної влади.
Можливості
Загальна сума фінансування становить близько 8 000 000 євро.
Дедлайн
-
Закриття конкурсу: 4 червня 2024 року о 17:00 за центральноєвропейським часом
-
Перевірка відповідності вимогам та допуску до участі в конкурсі: червень 2024 року
-
Зовнішня оцінка заявок (1-й етап): червень-липень 2024 року
-
Запрошення на слухання (2-й етап): липень 2024 року
-
Слухання: вересень 2024 року
-
Інформування про результати: жовтень 2024 року
-
Орієнтовний старт проектів: листопад/грудень 2024 року
Умови
- General Info Session
- Public Transport Info Session
- Urban Logistics Info Session
- Electrification of Transport and Fossil Fuels Info Session