ГРАНТИ ДЛЯ ЖІНОЧИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НА ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЙ ПРО РИЗИКИ, ПОВ’ЯЗАНІ З МІНАМИ, DRC

ДЕДЛАЙН: 14 лютого 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, для жінок 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Робота DRC у секторі гуманітарного роззброєння та миробудівництва (HDP) керується принципом, заснованому на дотриманні прав людини, які постраждали від конфлікту та переміщених осіб, включаючи право на безпеку та захист. В Україні сектор HDP наразі зосереджений на заходах з гуманітарного розмінування, які включають проведення обстеження та очищення територій від вибухонебезпечних предметів (ВНП), здійснення заходів з інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ), надання допомоги особам, що постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни, та розвиток потенціалу органів влади та організацій дотичних до протимінної діяльності.

Метою ІНРМ є забезпечення обізнаності жінок, дівчат, хлопців та чоловіків у громадах, які постраждали, про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами та закликати до безпечної поведінки для зменшення ризиків для людей, майна та навколишнього середовища. Також ІНРМ скорочує ризик до такого рівня, під час якого люди зможуть жити вільно та безпечно, і зможуть відновити середовище, в якому економічний і соціальний розвиток може відбуватися без обмежень, обумовлених забрудненням ВНП. ІНРМ є невід’ємною частиною планування і здійснення заходів протимінної діяльності (ПМД) та є одним із п’яти видів ключових активностей у сфері ПМД. 

DRC віддаватиме перевагу жіночим організації та організаціям, які захищають права та які демонструють відданість принципам гендерної рівності та мають інтерес до роботи у сфері будь-яких або усіх складових протимінної діяльності. Попередній досвід у протимінній діяльності не є обов’язковий.

Організація-партнер отримає підтримку для розвитку потенціалу від фахівців DRC ІНРМ та юридичних консультантів для отримання акредитації у сфері ІНРМ від відповідних органів сертифікації процесів протимінної діяльності. На основі аналізу сильних та слабких сторін буде спільно розроблено індивідуальний план розвитку потенціалу організації-партнера.

У разі наступного фінансування та зацікавленості організації-партнера, організація-партнер буде мати можливість отримати додаткові акредитації для інших видів діяльностей у сфері протимінної діяльності.

Складові ПМД:

• Інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (EORE);

• Нетехнічне обстеження;

• Очищення очищення земель від вибухонебезпечних предметів (технічне обстеження, очищення районів ведення бойових дій, розмінування вручну);

• Агітаційно-просвітницька робота.

Сума

Партнерство з DRC включатиме наступне:

1) Грант для Організацій Громадського Суспільства (ОГС): організація-партнер отримає фінансову підтримку у формі гранту для покриття витрат, пов’язаних з дослідженнями, впровадженням проєкту та заходами з розвитку потенціалу.

2) Підтримка розвитку потенціалу: організація-партнер матиме доступ до можливостей розвитку потенціалу, включаючи тренінги, семінари та технічну допомогу для підвищення ініціатив з дослідництва та миробудівництва.

3) Підтримка технічних експертів DRC: проєкт буде забезпечений підтримкою технічних експертів DRC, які надаватимуть менторство та технічну підтримку протягом тривалості проєкту.

4) Cпівпраця: організація-партнер матиме можливість співпрацювати з мережею однодумців, сприяючи обміну знаннями та можливостями для партнерства.

5) Важливість проєкту: організація-партнер отримає користь від проєкту та визнання за їхній внесок у аналіз конфлікту та ініціативу миробудівництва в Україні.

Деталі ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ