Гранти для бізнесу.

Гранти для бізнесу. Гранти для підприємців.

Де і як можна отримати гранти для бізнесу, фінансову підтримку для розвитку власної справи. Як виграти гранти для підприємців.

 

Гранти для підприємців від ЄБРР

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає допомогу в розвитку підприємницької діяльності. Завдяки  фінансовим інвестиціям, бізнес-послугам та участі в обговоренні питань політики на високому рівні ЄБРР має в своєму розпорядженні прекрасні можливостями для сприяння розвитку підприємництва в Україні.

В основі  операційної діяльності ЄБРР лежать проєкти фінансових інвестицій. ЄБРР надає гранти для бізнесу. Крім того, ЄБРР надає ділові консультаційні послуги і заохочує фінансування торгівлі.

Інтерв’ю з Катериною Рігг, керівницею напрямку підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу ЄБРР в Україні про гранти для бізнесу.

 

Гранти для підприємців від Програми «Конкурентоспроможна економіка України»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі. Ключовим інструментом реалізації Програми USAID КЕУ є грантова програма національного масштабу з бюджетом 12,5 млн. дол. США на 2018-2023 роки. Гранти надаються організаціям з розвитку підприємництва, галузевим та бізнес-асоціаціям, та МСП.

 

Гранти для стартапів від Українського фонду стартапів

УФС- це державний фонд, започаткований за ініціативи уряду України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності.

Можна отримати гранти для бізнесу – стартапів на ранніх стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed) у сумі $25 000 на стадії pre-seed, та $ 50 000 на стадії seed.  Таким чином, один стартап, який зростає може отримати сукупно до $75 000.

Цільові сектори: агротехнології, штучний інтелект (AI), доповнена реальність (AR/VR), великі дані (BigData), блокчейн, освітні технології (EdTech),спосіб життя (Lifestyle), енергетика та екологія, фінансові технології (Fintech/legaltech), egovernment, охорона здоров’я, медіа та реклама, роздрібна торгівля, промисловість, безпека.

 

Гранти+ Вишеградського фонду

Можливості для підприємців отримати гранти для бізнесу. У фокусі конкурсів: Інновації, НДДКР, Підприємництво.

Збільшення B2B мереж з акцентом на розвиток МСП та стартапів;

Покращення екосистеми для розвитку бізнесу та соціального бізнесу на регіональному рівні;

Розвиток регіональних мереж/кластерів малих і середніх підприємств, наукових кіл та дослідницьких інституцій з тривалим впливом;

Збільшення популяризації науки на регіональному рівні з акцентом на залучення молоді;

Збільшення стимулювання спільних дослідницьких проєктів V4 за межами регіону V4.

Гранти можуть покрити до 100% бюджету проєкту з 15% на накладні витрати.

Інструкції для заявників у форматі ПДФ та відеопосібника розміщені за адресою: https://www.visegradfund.org/apply/grants/visegrad-grants/?c=ready-to-apply

 

Можливості для молодих підприємців. Erasmus for Young Entrepreneur – програма обміну.

Можливість: до шести місяців роботи пліч-о-пліч із досвідченим підприємцем або підприємницею у Європі

Erasmus for Young Entrepreneurs – це програма обміну для підприємців: бізнесмени-початківці відвідають європейських менторів, успішні власники бізнесу – запросять менш досвідчених колег з Європи до себе. Протягом 1–6 місяців ви працюватимете пліч-о-пліч. На вас чекає обмін досвідом, дослідження іноземного ринку та ділові знайомства з професіоналами з інших країн Європи. Це гранти для бізнесу на мобільність.

Одна з фішок цієї можливості – персоналізовані поради та обмін ідеями з європейськими експертами. Вони дадуть поради саме для вашого бізнесу й окреслять особливості виходу на ринок Євросоюзу. Ви здобудете мережу потенційних партнерів, постачальників, клієнтів з Європи. Крім того, приємним бонусом буде щомісячна стипендія на проїзд, проживання й інші витрати.

Інтерв’ю з Ксенією Масловою, представницею Radar Tech про можливості для молодих підприємців – участь в програмах мобільності.

 

🔴Хочете виграти грант для бізнесу?

Навчіться писати виграшні грантові заявки в ШКОЛІ З НАПИСАННЯ ГРАНТОВИХ ПРОЄКТІВ “ЧАС ЗМІН”