ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ПРОГРАМ НАВЧАННЯ – МСП У СЕКТОРІ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНОСТІ

ДЕДЛАЙН: 31 липня 2024 року

БЮДЖЕТ: 120 000,00 євро 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис завдання

Діяльності :

Кандидати мають можливість вибрати одну з трьох різних категорій навчальних програм, адаптованих до їхніх конкретних потреб:

  • Новітні технології :

Наприклад: навчальні програми, зосереджені на передових сферах, таких як електромобілі, системи керування акумуляторами, зарядна інфраструктура, інтелектуальна мобільність та інші інноваційні технології тощо (вичерпний перелік для конкретних видів діяльності/галузей?)

  • Інтеграція відновлюваних джерел енергії та аналіз даних : (відновлювані джерела енергії також є частиною першої категорії, пов’язаної з новими технологіями?)

Наприклад: навчальні програми, спрямовані на вдосконалення знань і навичок щодо інтеграції відновлюваної енергії, аналізу даних і дотримання нормативних вимог у секторі електромобільності.

  • Розвиток бізнесу, управління та подання проектів, інтернаціоналізація :

Наприклад: навчальні програми, розроблені для підтримки зростання бізнесу, управління інноваціями, управління проектами та стратегії інтернаціоналізації для МСП та кластерів, що працюють у сфері електромобільності тощо.

Заявник повинен вказати власного постачальника тренінгів у заявці на подання.

Одноразова допомога спрямована на покриття таких витрат, понесених бенефіціарами :

  • Витрати на персонал : витрати, пов’язані з годинами персоналу бенефіціара, присвяченими фактичній роботі за проектом.

  • Інші прямі витрати : витрати на навчання, витрати на проїзд та проживання, обладнання (тільки витрати на амортизацію), витратні матеріали тощо.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

SMP-COSME-2021-CLUSTER-01

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ