ФІЛЬМИ В ДОРОЗІ

ДЕДЛАЙН: 18 липня 2024 року

БЮДЖЕТ: 16 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Ціль

Дія Films on the Move має заохочувати та підтримувати ширший розповсюдження останніх ненаціональних європейських фільмів, заохочуючи агентів з продажу та дистриб’юторів кінотеатрів, зокрема, інвестувати в просування та адекватне розповсюдження ненаціональних європейських фільмів.

Очікувані результати

  • Розробка загальноєвропейських театральних та/або стратегій онлайн-розповсюдження ненаціональних європейських фільмів.

  • Збільшення інвестицій у кінотеатри та/або онлайн-просування та розповсюдження ненаціональних європейських фільмів з огляду на розширення аудиторії.

  • Розвивати зв’язки між сектором виробництва та розповсюдження, таким чином покращуючи конкурентоспроможність ненаціональних європейських фільмів на світовому ринку.

Сфера застосування

Діяльність, яка фінансуватиметься, – це кампанії з загальноєвропейського кінотеатру та/або онлайн-розповсюдження відповідних європейських фільмів, які координуються агентом з продажу фільму.

Заявки повинні представляти відповідні стратегії для забезпечення більш стійкої та екологічно безпечної промисловості та забезпечення гендерного балансу, інклюзивності, різноманітності та репрезентативності.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

CREA-MEDIA-2024-FILMOVE