ДРУГИЙ КОНКУРС ЄВРОКЛАСТЕРУ ELBE НА ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ НАВЧАННЯ

ДЕДЛАЙН: 31 серпня 2024 року

БЮДЖЕТ: 189 000,00 євро 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Ціль

Цільовою аудиторією конкурсу ELBE Eurocluster на послуги з навчання є європейські інноваційні МСП із сектора морської відновлюваної енергетики (ORE), які мають намір запропонувати рішення, які відповідатимуть одному з тематичних пріоритетів ELBE Eurocluster .

Пропоновані модулі:

  1. Навчальний модуль A: Сталий розвиток і цифровізація: розробка стратегій для підвищення конкурентоспроможності та інновацій

  2. Навчальний модуль B: Сталий бізнес, зосереджений на загальних питаннях ESG, цілях сталого розвитку ООН та аналізі суттєвості

  3. Навчальний модуль C: платформа Factlines для звітності ESG (включно з ліцензією на ПЗ)

  4. Відкрити навчальний модуль

Загальний бюджет конкурсу становить 189 000 євро. Буде підтримано 14 МСП (13 500 євро за кожен навчальний модуль). Заявки фінансуватимуться до завершення бюджету. Бюджет може бути збільшений у разі наявності додаткових коштів з інших конкурсів. ELBE Eurocluster залишає за собою право не надавати всі наявні кошти залежно від отриманих пропозицій та результатів оцінки.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

SMP-COSME-2021-CLUSTER-01

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ