ДРУГИЙ КОНКУРС ЄВРОКЛАСТЕРУ ELBE НА ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ІННОВАЦІЙНИХ ПОСЛУГ

ДЕДЛАЙН: 31 серпня 2024 року

БЮДЖЕТ: 130 000,00 євро 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Цільовою аудиторією конкурсу ELBE Eurocluster на індивідуальні послуги є європейські інноваційні МСП із сектора морської відновлюваної енергетики (ORE), які мають намір запропонувати рішення, які відповідатимуть одному з тематичних пріоритетів ELBE Eurocluster. Заявники повинні подати заявку разом зі своїм постачальником послуг або описати тип послуги, яку вони очікують отримати. 

Послуги можуть надаватися в різних формах (індивідуальні зустрічі, вебінари, зустрічі…):

  1. Доступ до тестових установок

  2. Міжнародний розвиток

  3. Ринкова та бізнес-аналітика

  4. Розробка та трансфер технологій

  5. Експертиза в зелених та ІТ-технологіях

Бюджет конкурсу становить 130 000 євро. Якщо буде отримано достатню кількість відповідних заявок, буде підтримано принаймні 13 окремих послуг (до 10 000 євро кожна). Заявки фінансуватимуться до завершення бюджету. Бюджет може бути збільшений у разі наявності додаткових коштів з інших конкурсів. ELBE Eurocluster залишає за собою право не надавати всі наявні кошти залежно від отриманих пропозицій та результатів оцінки.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

SMP-COSME-2021-CLUSTER-01