ДО 8 000 000 ГРН ДЛЯ МАЛИХ І СЕРЕДНІХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

КОЛИ: до 20 жовтня 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: сільське господарство

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості Програми

Проект АГРО надаватиме субгранти для розробки IT рішень, що сприятимуть цифровізації процесів агро фінансування та державної грантової підтримки, дозволять впровадити:

  • інструменти дистанційного відкриття рахунків;

  • дистанційного підписання документів;

  • модулі ведення бухгалтерії, підготовки звітності та бізнес плану;

  • а також інші рішення, які відносяться до інфраструктури, ІТ-рішень, платформ, організаційно-правових механізмів, цифровізації процедур, які сприяють доступу до фінансування, створюють нові інструменти фінансування сільськогосподарських ММСП по всій території України, за виключенням територій, тимчасово непідконтрольних уряду України та Криму.

НЕДОЗВОЛЕНІ ВИТРАТИ

Кошти Проекту АГРО за субгрантом не можна використовувати для фінансування:

  • будь-яких будівельних або інфраструктурних проектів;

  • проведення приватних церемоній, вечірок, урочистостей або “представницькі” витрати;

  • закупівлі товарів, на які поширюються обмеження, як от: деяких сільськогосподарських товарів, транспортних засобів (у тому числі мотоциклів), фармацевтичних препаратів, медичного обладнання, контрацептивів, вживаного обладнання, без попереднього схвалення Проекту АГРО, або недозволених товарів, товарів, заборонених за правилами USAID, зокрема: послуг і обладнанням для проведення абортів, предметів розкоші тощо;

  • визначені послуги або обладнання для телекомунікацій та відеоспостереження   — Відповідно до ADS 303.3.35.2 та Обов’язкового Стандартного положення “Заборона певних послуг або обладнання для телекомунікацій та відеоспостереження”, кошти грантів Уряду США, у тому числі прямі та непрямі витрати, внески у рамках спільного фінансування та доходи проекту, не можна використовувати для придбання визначених послуг або обладнання для телекомунікацій, які виробляють чи надають компанії, зазначені у зазначених положеннях. Визначення поняття «визначені послуги або обладнання для телекомунікацій» наведено у зазначених положеннях. 

  • закупівлі алкогольних напоїв;

  • закупівлі товарів або послуг, на які поширюються обмеження або які забороняються чинними правилами USAID щодо джерела постачання / національної приналежності виробника (Куба, Іран, Північна Корея і Сирія);

  • будь-яких закупівель або заходів, які вже були здійснені;

  • закупівель або заходів, що не є необхідними для досягнення цілей субгранту, визначених Проектом АГРО;

  • покриття попередніх зобов’язань та/або заборгованості, штрафів та пені Субреципієнта;

  • надання пожертв.

Метою цієї субгрантової програми є підвищення доступності кредитних та інших фінансових продуктів, адаптованих до потреб відновлення  ММСП агровиробників, якісне впровадження онлайн каналів взаємодії ММСП агровиробників з фінансовими інституціями, що задіяні в процесі реалізації державної грантової підтримки та пільгового фінансування. Ця ініціатива дозволить спростити логістичні виклики сьогодення, підтримати та відновити доходи ММСП, пришвидшити отримання ММСП агровиробниками  вкрай необхідної допомоги та фінансування та сприяти посиленню продовольчої безпеки у світі та в Україні. 

Основними цілями цих субгрантів є:

  • Підвищення поінформованісті цільових ММСП щодо доступних інструментів та механізмів залучення фінансових ресурсів;

  • Спрощення доступу цільових ММСП до державної грантової підтримки та фінансування;

  • Збільшення фінансової грамотності цільових ММСП;

  • Розширення інфраструктури та існуючої моделі співпраці з банками, щоб більша кількість фермерів змогла скористатися фінансовими інструментами.

Очікуються заявки  від діючих online-ресурсів, які орієнтовані на ММСП агровиробників. Важливою передумовою отримання підтримки, має бути наявність клієнтів, які використовують цей продукт, проте в результаті підтримки кількість таких клієнтів мала б суттєво збільшитися. Таким чином, очікується що надана підтримка фокусуватиметься не на дослідженнях чи фінансуванні стартап-проектів, а вдосконалюватиме, розширюватиме чи популяризуватиме вже існуючі онлайн-продукти та рішення з використанням цифрових технологій, які спрямовані на спрощення доступу фермерів до фінансування.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ