КОЛИ: до 30 листопада 2023 року 23:59 за київським часом
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиЗапрошуємо громадські, неприбуткові організації та організації, які мають досвід аналітичної роботи, до участі в конкурсі грантів на підтримку дослідницьких ініціатив організації громадянського суспільства (ОГС).
Метою конкурсу є підвищення рівня доказовості та аргументованості у плануванні відновлення країни, європейської інтеграції та роботи ОГС під час війни.
Грантовий конкурс з організаційного розвитку фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України».
Для кого
Ми плануємо підтримати організації, які мають досвід аналітичної роботи та можуть його підтвердити аналітичними публікаціями.
До участі у конкурсі приймаються заявки, підготовлені відповідно до вимог цього “Запрошення”, від організацій, які відповідають наведеним нижче критеріям:
-
організації, які офіційно зареєстровані відповідно до закону України “Про громадські об’єднання” або відповідно до закону України “Про благодійну діяльність та благодійні організації”;
-
організації, які включені до “Реєстру неприбуткових організацій” та мають відповідну ознаку неприбутковості (виключно 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 та 0048);
-
організації, які мають досвід аналітичної роботи та можуть його підтвердити аналітичними публікаціями та реалізованими проєктами.
Ми заохочуємо подавати заявки на участь у конкурсі регіональні організації. Заявки від організацій, які не відповідають визначеним вимогам, не розглядатимуться.
Сума
Бюджет конкурсу: максимальна сума гранту не має перевищувати 750 000 грн. Оптимальна сума гранту: до 550 000 грн. Розмір гранту визначається залежно від масштабу дослідження, обраних інструментів дослідження, регіонального охоплення тощо. Ці суми можуть бути збільшені у разі обґрунтованої потреби.
Терміни
Відбіркова комісія щомісячно оцінюватиме заявки та обиратиме переможців, починаючи з червня 2023 року до 30 листопада 2023 року, 23:59 за київським часом.
Також ми плануємо провести Інформаційну сесію у прямому ефірі на сторінках соцмереж ІСАР Єдннання, яка допоможе зрозуміти умови конкурсу та підготувати якісні заявки запланована на 14:00 12 травня.
Термін реалізації проєкту обирається виконавцем залежно від масштабів дослідження.
Максимальний термін проведення дослідження – 1 рік. Оптимальний термін проведення дослідження – 6 місяців.
Умови:
Тематичні пріоритети дослідницького конкурсу:
-
дослідження тематики євроінтеграції відповідно до пріоритетів Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС;
-
дослідження тематики повоєнного відновлення;
-
дослідження діяльності організацій громадянського суспільства під час війни;
-
дослідження у сфері технічних спроможностей ОГС-заявника або інших ОГС.
Які напрямки ми розглядаємо у тематиці повоєнного відновлення:
-
ПЕРЕМОГА: підтримка міжнародної коаліції; адвокація зброї та фінансової підтримки; протидія російській гібридній агресії у міжнародних інституціях та академічних колах, підтримка ЗСУ; справедливий суд над воєнними злочинцями, покарання росії та компенсації для потерпілих.
-
РАННЄ ВІДНОВЛЕННЯ: допомога ВПО; гуманітарна допомога; соціальна згуртованість;відбудова; реабілітація та невідкладна психологічна допомога;
-
ЕКОНОМІКА: адвокація реформ для лібералізації; перезапуск переміщених бізнесів; просвіта важливості економічної свободи та підприємницької ініціативи;
-
ДЕМОКРАТІЯ: доступ до інформації; участь у прийнятті рішень; підтримка громадянського суспільства та культури волонтерства; свобода слова, розвиток незалежних медіа;
-
БЕЗПЕКА: фізична (укриття, системи сповіщень, домедична допомога); психологічна, цифрова;
-
НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИЧНІСТЬ: освіта, культура, протидія пропаганді, фейкам, іпсо; молодіжна робота; громадянська просвіта;
-
СПІЛЬНОТА, СПІЛЬНОТИ: розвиток культури партнерства (довкола спільних цілей, на базі спільних цінностей); відновлення тяглості спадщини з діаспорою; ветеранський рух, соціальна згуртованість.
Детальніше ознайомитися з умовами конкурсами і як подати заявку можна у ЗАПРОШЕННІ
Стежте за анонсами.
Фейсбук https://www.facebook.com/isar.ednannia
Ютуб //www.youtube.com/@IsarEdnannia“>https://www.youtube.com/@IsarEdnannia
Можливості
Грантова підтримка, запропонована організаціям, передбачатиме покриття витрат на проведення дослідження (наприклад, проведення соціологічних досліджень, рецензування аналітичних матеріалів тощо), так і непрямі витрати, які зміцнюватимуть спроможність організації – грантооримувача (наприклад, заробітна платня персоналу та витрати на утримання офісу тощо).