ДО 75 000 ДОЛ — ФІНАНСОВА ДОПОМОГА МСП У СФЕРІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ФЕРМЕРАМ ТА ДОМОГОСПОДАРСТВАМ (MERCY CORPS)

КОЛИ: не вказано

ДЕ: Харківська, Херсонська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Дніпропетровська області

ГАЛУЗІ: агро, бізнес

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

1. Фінансова допомога малому та середньому бізнесу у сфері сільського господарства

До участі у програмі запрошуються представники малого та середнього сільськогосподарського бізнесу, які:

  • зможуть надати відомості та докази того, як підприємницька діяльність постраждала від війни, і як саме фінансова допомога сприятиме її відновленню;

  • у своїй бізнес-моделі вже мають або планують відновити чи розширити взаємовигідну співпрацю із домогосподарствами, що здійснюють сільськогосподарську діяльність або іншими дрібними фермерами. Прикладами такої кооперації може бути: надання послуг, що сприяють веденню фермерської діяльності, постачання або виробництво ресурсів необхідних для ефективного фермерства, закупівля продукції фермерської діяльності або забезпечення доступу до ринків збуту, тощо;

  • чітко аргументують необхідність отримання фінансової допомоги.

Очікується, що завдяки отриманій допомозі підприємство зможе відновити та/або збільшити власну прибутковість, а також вплине на розвиток фермерської діяльності домогосподарств населення або інших дрібних фермерів.

Середній розмір фінансової допомоги складає 75 000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України (НБУ). Сума наданої допомоги може бути більшою або меншою в залежності від потреб бізнесу. Одержувач коштів має здійснити облік, повний розрахунок та оплату всіх податків відповідно до чинного законодавства України.

Умови участі в програмі

  • офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;

  • інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги. Розмір власного внеску визначається індивідуально і залежить від фінансової спроможності учасника програми.

Деталі ТУТ

2. Фінансова допомога домогосподарствам, що здійснюють сільськогосподарську діяльність, та дрібним фермерам

До участі у програмі запрошується місцеве населення та внутрішньо переміщенні особи (ВПО), які потребують допомоги у відновленні cільськогосподарської діяльності, що була втрачена або постраждала внаслідок війни.

Очікується, що завдяки отриманій допомозі домогосподарства або дрібні фермери зможуть відновити фермерську діяльність, що сприятиме стабілізації або збільшенню прибутку родини.

Середній розмір фінансової допомоги складає 3 000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України (НБУ). Сума наданої допомоги може бути більшою або меншою в залежності від потреб домогосподарств.

Деталі ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ