ДЕДЛАЙН: 21 січня 2025 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: охорона здоров’я, медицина, приватний та державний сектори, дослідницькі організації
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиL’Initiative спирається на інвестиції Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, забезпечуючи фінансування пріоритетних програм у сфері охорони здоров’я. Ці проекти, що тривають від 36 до 48 місяців, покликані стати каталізаторами. Сприяючи трансформації, вони допомагають стабільно покращувати практики та політику у сфері охорони здоров’я.
L’Initiative підтримує проєкти, які залучають національні програми реагування на пандемію, науково-дослідні установи, громадянське суспільство та приватний сектор.
В рамках напряму «Нові проекти» оголошено три окремі конкурси проектних заявок. Два з них зосереджені на інтервенційних проектах, а третій націлений на лідерів проектів з операційних досліджень.
1. Зміцнення систем охорони здоров’я
2. Ключові та вразливі групи населення
Цей конкурс спрямований на посилення ролі ключових та уразливих груп населення, які часто стикаються з виключенням із систем охорони здоров’я. Він підтримує проекти, які шукають початкове фінансування від L’Initiative, розроблені для ключових та уразливих груп населення та у співпраці з ними, особливо молодих дівчат та жінок, які наразі становлять більшість нових випадків інфікування ВІЛ та є особливо уразливими до малярії та туберкульозу:
-
розбудова спроможності зацікавлених сторін на національному та місцевому рівнях
-
розширення прав і можливостей та підтримку цільових груп населення
-
розробка адвокаційних планів
-
забезпечення участі ключових та уразливих груп населення у процесі прийняття рішень;
-
просування сексуального та репродуктивного здоров’я та прав;
-
впровадження міжсекторальних стратегій для подолання ґендерної нерівності.
Деталі ТУТ
3. Оперативні дослідження резистентності
Зростання стійкості до протимікробних препаратів становить серйозну загрозу для боротьби з ВІЛ, туберкульозом та малярією. Цей конкурс запрошує подавати заявки на отримання початкового фінансування від L’Initiative для підтримки інноваційних операційних досліджень з метою покращення профілактики, діагностики та ефективного управління резистентністю:
-
посилений нагляд за резистентністю;
-
моделювання резистентності та створення сценарних прогнозів
-
тісна співпраці між усіма залученими сторонами (партнерами, дослідниками, менеджерами, програмним персоналом, службами охорони здоров’я, громадянським суспільством та місцевими громадами)
-
подолання ізоляції в дослідницьких проєктах.
Деталі ТУТ
Для кого
Основним керівником проекту має бути юридична особа, яка на дату подання створена не менше трьох років. Вона повинна мати раду директорів або керівний комітет, а його зареєстрована штаб-квартира має бути розташована в прийнятній країні (в тому числі Україна).
Тривалість проєкту: від 36 до 48 місяців
Головний заявник повинен бути юридично зареєстрований щонайменше 3 роки на момент подання проекту.
Сума
Можлива сума гранту: від 650 000 до 3 500 000 євро.
Грант покриває щонайменше 50% бюджету проєкту.
-
Мінімальне співфінансування у розмірі 10% вимагається, якщо річні витрати головного виконавця проєкту перевищують 5 мільйонів євро.
-
Якщо витрати менші за цю суму, співфінансування не є обов’язковим, але його наявність розглядається як перевага.
-
Проєекти, які отримали фінансування в рамках конкурсів “Нові проєкти” можуть отримувати подальше фінансування в рамках конкурсу “Проєкти наступної фази”.
Допустимі витрати
-
Людські ресурси: включаючи внески роботодавця та будь-які витрати, включені в пакет оплати праці.▪ Прямі витрати, необхідні для успішної реалізації проекту впровадження (наприклад, розповсюдження інформації інформації, переклади, друк, страхування тощо), включаючи вартість фінансових послуг (зокрема, вартість переказів та фінансових гарантій), передбачених бюджетом.
-
Транспортні витрати: Оренда або купівля транспортних засобів, необхідних для реалізації заходів, які є ключовими для ефективної реалізації проекту.Витрати на проживання (добові): персонал та інші особи, які беруть участь у проекті.
-
Обладнання, програмне забезпечення та інші ІТ-інструменти: купівля або оренда, обґрунтована конкретними потребами проекту відповідно до ринкової ціни.
-
Будівництво, реконструкція або модернізація будівель ( наприклад: проєкти пов’язані із альтернативною чистою енергією.
-
Витрати, пов’язані з профілактикою, діагностикою та доглядом за пацієнтами на рівні громади
Дедлайн
Кінцевий термін подання заявок – 21 січня 2025 року о 12:00 (UTC+1). Відбірковий комітет перегляне заявки у квітні, після чого розпочнеться фаза розробки пропозиції з квітня до кінця червня 2025 року. Остаточний відбір буде оголошено у жовтні 2025 року.