КОЛИ: 23 липня 2023 року, 18.00 за західноєвропейським часом
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: культура
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиОрганізація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) прагне будувати мир шляхом міжнародної співпраці в галузі освіти, науки та культури. Програми ЮНЕСКО сприяють досягненню Цілей сталого розвитку, прийнятих Генеральною Асамблеєю ООН у 2015 році. Цей заклик до партнерства (CFP) для партнерів із реалізації стосується проекту ЮНЕСКО «Культура заради миру та стійкості: створення культурного центру в L’ viv, Україна».
Культурний хаб у Львові – це унікальна платформа, концептуалізована за принципом участі, яка слугуватиме центром передового досвіду для розбудови спроможності у сфері дослідження культури та культурної політики та дозволить митцям продовжувати виражати свою творчість, а також підвищувати безперервність культурного життя в Україні.
Це проект, який об’єднує громадянське суспільство з Львівською міською радою, а також Міністерством культури та інформаційної політики України та Національною комісією України у справах ЮНЕСКО для створення платформи для прискорення відновлення культурного сектору, постраждалого від війни.
Розташований у Львові, він також слугуватиме місцем для демонстрації ролі культури як джерела стійкості та відновлення для громад, зокрема шляхом підтримки повернення та відновлення переміщених працівників культури, відповідно до стратегічного бачення Національного плану відновлення України.
Для кого:
До участі в конкурсі запрошуються зареєстровані в Україні некомерційні (громадські) організації культурного сектору, що ведуть діяльність в Україні.
Сума
Пропозиції проектів на максимальну суму до 160 000 доларів США, мають охопити щонайменше 100 цільових бенефіціарів, протягом приблизно 9 місяців, починаючи з середини серпня 2023 року.
Терміни
Кінцевий термін: 23 липня 2023 року, 18.00 за західноєвропейським часом.
Умови:
Проект спрямований на реалізацію заходів у семи напрямках:
1. Музейні колекції та документальна спадщина
2. Будівельна спадщина
3. Жива спадщина
4. Креативна індустрія
5. Література
6. Культура стійкості та відновлення
7. Управління та культурна політика.
Метою цього конкурсу пропозицій є визначення партнера-виконавця, який розробить проект із використанням сили культури та творчого самовираження для сприяння зціленню, благополуччю та психічному здоров’ю місцевих громад, з особливим акцентом на внутрішньо переміщених особах (ВПО). , зокрема дітей та ветеранів, а також волонтерів, щоб відновити впевненість у собі та самоконтроль на трьох рівнях: фізичному, емоційному та інтелектуальному.
Пропозиції повинні бути подані відповідно до цілей та очікуваних результатів, передбачених цим CFP.
Конкретні очікувані результати:
Компонент 1: Розробка методологічної бази та мультимодальної навчальної програми, яка об’єднує культурні практики та терапевтичні підходи до психічного здоров’я, поєднуючи різні мистецькі дисципліни, традиційні знання та терапевтичні техніки для сприяння відновлення здоров’я та набуття стійкості.
Компонент 2: Проведення семінарів для пілотування розроблених матеріалів та навчання тренерів, які згодом впроваджуватимуть програму визначеним цільовим групам.
Компонент 3: Організація пілотних таборів для дітей, розроблених спеціально для тих дітей, що відчули на собі вплив війни.
Можливості
Цей конкурс партнерства (CFP) надає можливість організаціям із неприбутковим статусом, зареєстрованим відповідно до законодавчої бази України, представити пропозиції щодо визначеної дії, як описано нижче, що підпадає під компонент «Культура для стійкості та відновлення».