ДЕДЛАЙН: 13 вересня 2024 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПрограма розвитку ООН (ПРООН) оголошує конкурс проєктних пропозицій на отримання грантів у рамках проєкту «Посилення стійкості приватного сектора в Україні», що фінансується урядом Чеської Республіки та реалізується ПРООН в Україні.
З початку повномасштабного вторгнення ММСП, які складають 99,98% усіх підприємств в Україні, зазнали значних фінансових втрат і скорочення персоналу. Конкурс спрямований на відновлення та підтримку цих підприємств та має за мету:
-
Зміцнення сприятливого середовища для ведення бізнесу: Покращення умов для ведення бізнесу для українських малих та середніх підприємств (ММСП) шляхом підвищення їхньої конкурентоспроможності та стійкості.
-
Посилення співпраці B2B: Розширення можливостей співпраці між українськими підприємствами та іноземними партнерами, зокрема, чеськими бізнесами.
-
Покращення умов для ведення бізнесу: Створення цифрових рішень для аналізу впливу проектів нормативних актів та покращення публічно-приватного діалогу.
Реалізація проєктів малих грантів, підтриманих у рамках цього конкурсу, спрямована на досягнення таких цілей:
-
Посилити можливості українських підприємців, які представляють креативні індустрії, для цифровізації та інтернаціоналізації, зокрема співпраці з чеським бізнесом;
-
Поглибити зв’язки та співпрацю українських компаній та організацій підтримки бізнесу з іноземними партнерами, зокрема чеськими;
-
Покращити умови ведення бізнесу та можливостей публічно-приватного діалогу шляхом розробки цифрового рішення для полегшення аналізу впливу проєктів нормативних актів.
Для кого
У рамках цього Конкурсу пропозицій підтримуватимуться проєктні пропозиції, подані неурядовими організаціями (НУО). Кожен заявник може подати лише одну проєктну пропозицію. Підписантом грантової угоди з ПРООН має бути голова НУО-заявника.
Кожен заявник повинен відповідати критеріям прийнятності, викладеним нижче:
-
бути зареєстрованими як юридична особа відповідно до чинного законодавства України не пізніше січня 2023 року;
-
мати статус неприбутковості;
-
здійснювати діяльність на територіях, підконтрольних Уряду України;
-
забезпечити, що їхніми кінцевими бенефіціарними власниками є виключно громадяни України.
Команда проєкту кожного консорціуму повинна включати:
-
менеджера проєкту (відповідає за загальну координацію реалізації проєкту та наративну звітність);
-
фінансовий менеджер (веде бухгалтерський облік та фінансову звітність).
-
може включати додаткових спеціалістів, призначених заявником, включаючи, але не обмежуючись експертами, координаторами, помічниками тощо.
Проєктні пропозиції, подані для досягнення мети проєкту, мають охоплювати всю територію України підконтрольну Уряду України.
Сума
Грант, який буде надано грантоотримувачу, має бути використаний для фінансування запланованих заходів проєкту відповідно до затвердженого бюджету.
За результатами розгляду проєктних пропозицій буде надано до трьох грантів, кожен у розмірі до 150 000 доларів США двома траншами наступним чином: I транш – 50% (після підписання угоди про малий грант); II транш – 50% (після використання не менше 80% суми першого траншу відповідно до плану реалізації грантового проєкту).
Прийнятні витрати:
-
гонорари консультантам та експертам;
-
закупівля товарів і послуг (у тому числі офісного та технічного обладнання, сертифікованого програмного забезпечення за належного обґрунтування), необхідних для реалізації проєктної діяльності;
-
витрати на комунікаційні та інформаційні послуги, включаючи, але не обмежуючись, виробництво та розповсюдження цифрових та паперових комунікаційних матеріалів;
-
витрати на консультації, дослідження та ІТ-послуги, що відповідають меті та завданням проєкту;
-
оренда приміщень, необхідних для реалізації проєктної діяльності;
-
придбання канцтоварів та витратних матеріалів, поліграфічних матеріалів;
-
витрати на транспортні послуги або витрати на проїзд, безпосередньо спрямовані на досягнення мети проєкту.
Дедлайн
Пакет заявки складається з наступного:
-
Аплікаційна форма, заповнена за наданим шаблоном: ТУТ;
-
Фінансова пропозиція, заповнена відповідно до наданого шаблону: ТУТ;
-
Довідка банку про відкриття грантоотримувачем гривневого рахунку;
-
Резюме керівника проєкту та бухгалтера проєкту.
Організації, які подають проектні пропозиції, повинні подати повний пакет заявок (див. пункти 1-4 вище) на електронну адресу grants.ua@undp.org із темою повідомлення: “Програма малих грантів на розвиток інфраструктури підтримки бізнесу, мобілізацію підприємницької спільноти та оцінку потреб ММСП”.
Пакет заявок (див. пункти 1-4 вище) необхідно надіслати одним листом в архіві (*.zip), розмір якого не повинен перевищувати 15 Мб.
Зацікавлені учасники конкурсу можуть отримати додаткову інформацію чи роз’яснення, звернувшись до представництва ПРООН в Україні не пізніше ніж за 48 годин до кінцевого терміну подання, зазначеного нижче, у темі «Програма малих грантів на розвиток інфраструктури підтримки бізнесу, мобілізацію підприємницької спільноти та оцінку потреб ММСП» через адресу grants.ua@undp.org. Відповіді на отримані запитання будуть надані в письмовій формі протягом 24 годин і надані всім відповідним заявникам.
Проєктні пропозиції разом із супровідними документами мають бути подані до 13 вересня 18:00.