КОЛИ: не пізніше 17:00 за Київським часом 23 лютого 2023 року
ДЕ: Полтавська, Житомирська, Волинська, Рівненська, Одеська, Львівська, Закарпатська області
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПроєкт USAID «ГОВЕРЛА» шукає організації для реалізації грантового проєкту, спрямованого на залучення молоді до місцевого самоврядування “Молодіжні працівники”.
Конкурс “Молодіжні працівники” (RFA-HOVERLA-010) має на меті підтримати впровадження інструментів, які будуть сприяти залученню молоді до участі у прийнятті рішень на місцевому рівні через підготовку кваліфікованих молодіжних працівників. Активності гранту мають поглибити теоретичні знання та покращити практичні навички молодіжних лідерів і фахівців у молодіжному секторі партнерських громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та допомогти громадам спланувати ефективну молодіжну політику.
Для посилення громадської активності на локальному рівні конкурс спрямований на залучення заявок від організацій громадянського суспільства в областях-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» – Полтавській, Житомирській, Волинській, Рівненській, Одеській, Львівській, Закарпатській.
Для кого
Цей RFA виходить у формі публічного оголошення, щоб усі зацікавлені та кваліфіковані заявники мали рівні можливості для подання заявки на фінансування. Організації, що відповідають вимогам прийнятності, можуть включати, наприклад, фонди, асоціації органів місцевого самоврядування, громадські організації (ГО), неурядові організації (НУО), організації на рівні громад, організації країни реалізації «ГОВЕРЛА», неприбуткові організації, що діють в структурі державних науково-освітніх установ, а також міжнародні неурядові організації, зареєстровані в Україні, приватні компанії, професійні асоціації та консорціуми згаданих вище організацій. Комерційні прибуткові організації також можуть подаватися на конкурс, розуміючи що грантовий бюджет не може включати в себе прибуток, чи оплату податку на прибуток. Заявник повинен вивчити питання оподаткування грантових коштів до подання заявки на конкурс.
Розглядатимуться юридичні особи, офіційно зареєстровані не менш як один рік до подання заявки. Організації повинні мати належний портфель реалізованих грантів від інших донорських організацій (доповнений рекомендаціями принаймні двох донорів), а також:
-
довести свою організаційну стійкість і продемонструвати підходи до сталого розвитку в межах наявних або запропонованих грантових заходів, та
-
мати чітку й належно задокументовану структуру персоналу з зазначенням посад, призначених працівників, стажу роботи на цих посадах, а також форм працевлаштування (трудовий чи цивільно- правовий договір), та
-
надати належно розроблений технічний підхід до наявної або пропонованої грантової діяльності у сфері розвитку молодіжної політики та підготовки молодіжних працівників.
Сума
700 000 дол. США – максимальна сума в рамках цього RFA (ця сума визначена з розрахунку, що розмір гранту становитиме в середньому 100 000 дол. США на кожну область) – загальна вартість кожного гранту залежатиме від масштабу, потенціалу організації, запропонованого періоду виконання, охоплення бенефіціарів та типів запропонованих кампаній. Виплати відбуватимуться у гривнях, за щомісячним або іншим графіком так, щоби до отримання й затвердження остаточного програмного звіту було надано не більш як 90% від загального, погодженого донором бюджету.
Для отримання права на участь внесок грантоотримувача не вимагається, однак є настійно рекомендованим.
Внесок грантоотримувача — це частина фінансування проєкту, яку має внести грантоотримувач, щоби розділити витрати на досягнення цілей діяльності, заявлених у грантовій угоді. Цей внесок можна зробити у формі коштів, товарів або послуг. Наприклад, внеском може бути фінансування від інших донорів (від неамериканського уряду), або робота працівників грантоотримувача чи волонтерів, або використання конференц-залу грантоотримувача для проведення семінарів у межах грантового проєкту. Внеском також може бути використання наявних у заявника приміщень або транспортних засобів.
Терміни
Заявки потрібно надсилати не пізніше 17:00 за Київським часом 23 лютого 2023 року.
Будь-які запитання щодо цього RFA потрібно надсилати в письмовій формі до відділу грантів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на електронну адресу: hoverlagrants@dai.com (тема: Запитання щодо RFA-HOVERLA-10), не пізніше ніж 10 лютого 2023 року 17:00. Заявники повинні зареєструвати свою організацію за цим посиланням, щоб отримувати новини та інформацію про цей RFA до дати його закриття.
7 лютого о 15:00 співробітники Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведуть онлайн-презентацію, присвячену RFA-HOVERLA-10, де потенційні заявники зможуть поставити запитання й отримати докладну інформацію про цей RFA. Будь ласка, зареєструйтеся за цим посиланням до 6 лютого 17:00.
Умови:
Вимоги до подання заявок:
-
Заявки можна подавати лише на адресу електронної пошти: hoverlagrants@dai.com. У темі електронного листа має бути зазначено офіційну назву заявника, назву проєкту та номер RFA (заявку без цієї інформації не буде розглянуто під час оцінювання).
-
Грантові заявки повинні містити:
1) Заповнену форму грантової заявки (Додаток 1);
2) Заяву про відповідальність (частина заявки, Додаток 1);
3) Заповнений план роботи (Додаток 2);
4) Прогнозований детальний бюджет (Додаток 5a);
5) Примітки до бюджету (див. Додаток 4с Зразок приміток до бюджету);
6) Заповнену анкету про фінансові можливості та додатки до неї (Додаток 5);
7) Резюме необхідних членів команди проєкту;
8) Підписані копії засвідчень, гарантій, інших заяв отримувача (Додаток 7).
Технічні вимоги до підготовки заявок
Обмеження за обсягом. Заявки мають бути конкретними, вичерпними, стислими й не перевищувати 10 сторінок (без додатків).
Заявки, подані за цим RFA, мають містити таку інформацію:
1. Інформація про заявника. Необхідно надати таку загальну інформацію:
-
повна назва заявника згідно з документами про реєстрацію та дата
заснування;
-
ПІБ, посада й контактні дані (електронна пошта, номер телефону) особи, відповідальної за проєкт;
-
опис і фото приміщень, де відбуватиметься проєктна діяльність (у разі потреби).
2. Структура заявки та необхідна інформація. Заявник повинен надати детальний опис проєкту із визначенням його мети, заходів і результатів.
3. Моніторинг (результати й критерії вимірювання). Заявник повинен визначити, наскільки це можливо на етапі подання заявки, результати та критерії моніторингу ефективності досягнення цілей програми. Докладний перелік показників проєкту наведено в Розділі D. Опис проєкту.
4. Сталість. Заявник повинен описати, як можна вимірювати соціальний вплив (показники соціального впливу) та яке продовження матимуть проєкт або його соціальний вплив після закінчення грантового фінансування.
5. Персонал. Заявник повинен зазначити ключовий персонал — працівників, яких буде призначено на цей грант як головних виконавців із боку заявника. Наприклад, керівник проєкту, який також може бути координатором цих грантових заходів; має бути зазначено ПІБ, посада та контактні дані (адреса електронної пошти, телефон — обов’язково) особи, яка відповідає за цей грант. Кожен заявник також повинен навести в заявці докладні резюме ключового персоналу, що демонструють його здатність виконувати обов’язки, указані в технічному завданні грантової діяльності.
6. Організаційні можливості. Кожна заявка повинна містити інформацію, яка демонструє компетенцію й здатність заявника досягти або перевершити цілі цієї програми.
7. Попередній досвід. Якщо заявник має досвід реалізації подібних проєктів, це потрібно підтвердити відповідними доказами, до яких можуть відноситись описи попередніх проєктів чи інших подібних заходів із зазначенням імен/назв і номерів телефонів трьох (3) клієнтів/партнерів донорів, які надаватимуть рекомендації.
8. Бюджет. Усі пропозиції мають містити заповнений детальний бюджет і примітки до нього; більш повну інформацію дивіться у Додатках 4а та 4b. У примітках до бюджету потрібно навести коротке обґрунтування бюджетних статей та опис витрат на обладнання, діяльність, заробітну плату, гонорар за консультації тощо. Наприклад, (придбання необхідного обладнання та або матеріалів, залучення експертів для розроблення та проведення заходів, навчання, підготовку матеріалів, системи обліку, відрядження, комунікаційні та інформаційні стратегії для заходів, просування заходів, прямі операційні витрати). Хоча DAI надаватиме фінансування на оплату праці персоналу й операційні витрати, необхідні для досягнення цілей проєкту, заявники мають спрямовувати свої ресурси насамперед на реалізацію проєкту, а не на операційні витрати організації. DAI обговорить із відібраними заявниками доцільність і обґрунтованість усіх операційних витрат у межах запропонованого бюджету. Заявники повинні зосередитися на завданнях і заходах, перерахованих у розділі D цього RFA, а також на витратах, необхідних заявнику для виконання вказаного обсягу робіт у межах свого докладного бюджету.
9. Перелік запланованих заходів у межах пропонованого грантового проєкту.
10. Інші матеріали. У вигляді додатків до заявок може бути надано й інші матеріали, як-от рекомендаційні листи, вирізки з газет про діяльність організації, брошури або інші промоційні матеріали. Особливо бажаними є рекомендаційні листи, що демонструють партнерство та співпрацю з місцевою владою. Зауважте, що додатки мають не перевищувати 5 сторінок, і не будуть повернені заявникам.
11. Адаптивність усіх запропонованих заходів до обмежень, пов’язаних із COVID-19 та російським вторгненням в Україну. Заявник повинен описати, як запропоновані заходи можна буде реалізувати в контексті поточних обмежень, установлених урядом України та місцевою владою у зв’язку з пандемією COVID-19 та/чи війною; в якому режимі відбуватимуться ці заходи — онлайн чи офлайн; які запобіжні заходи буде застосовано для виконання безпекових чи санітарних вимог тощо?
Можливості
Використання коштів. Кошти, надані за будь-яким грантом, мають бути використані лише для успішної реалізації заявки та поточної діяльності за грантом. Залежно від типу гранту кошти можна використовувати, зокрема, на придбання необхідного обладнання та/або матеріалів, залучення експертів для розвитку та проведення діяльності, навчання, розроблення матеріалів, системи обліку (у разі потреби), відрядження (у разі потреби), комунікаційні та інформаційні-просвітні стратегії в рамках діяльності, просування заходів/діяльності, а також на проведення інших заходів, запропонованих заявниками та затверджених Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».