ДЕДЛАЙН: 13 червня 2026 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: оборонний сектор, бізнес
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиBrave1 спільно з BRDO за підтримки Європейського Союзу запускають другий етап у рамках спільної грантової програми EU4UA Defence Tech. У фокусі — локалізація розробки компонентів для безпілотних систем в Україні.
Розвиваючи індустрію компонентів, ми забезпечуємо власну технологічну незалежність. Локалізація виробництва значно пришвидшить поставки необхідних технологій до війська. До того ж ринок компонентів має колосальний експортний потенціал, і Україна має всі шанси замінити Китай як основного постачальника компонентів для Європи. Грантова програма EU4UA Defence Tech — один із кроків до того, щоб це стало реальністю.
Конкурс спрямований на розробку та дослідження прототипів компонентів безпілотних систем:
-
Електромотори
-
Польотні контролери
-
ESC
-
VTX
-
Камери
-
Тепловізори
-
Бортові комп’ютери
-
Сенсори для БПЛА
Для кого
Цільовий рівень готовності технологій — TRL 4–5.
При відборі експерти враховуватимуть інноваційний потенціал і наукову новизну, технічний рівень та поточний TRL, наявність виробничої бази та кваліфікованого персоналу, потенціал співпраці з ЄС, сталість проєкту та обґрунтованість бюджету.
Відбір відбувається за прозорою процедурою: комплаєнс-перевірка, оборонна експертиза та фінальний пітч. Проєкти оцінюватиме комісія за участі представників Brave1, BRDO, Офісу оборонних інновацій ЄС в Україні, Міноборони, Генштабу та незалежного спостерігача з антикорупційних питань.
Сума
11 команд зможуть отримати грант на розробку — до 75 000 євро кожна.
Дедлайн
Вікно прийому заявок: 30 квітня – 13 червня 2026.

