Помилки в грантових заявках

Помилки в грантових заявках.

Звісно, хто не робить помилок, той не помиляється! Але у важливій справі написання грантових проєктів ціна за помилки в грантових заявках надто висока. Адже фонди підтримують лише ті хороші проєкти, автори яких зуміли правильно описати свою ідею, викласти інформацію в грантову заявку відповідно до проєктного підходу, вимог грантодавця та враховуючи критерії оцінки проєктних заявок. А тому, авторка єдиного в Україні ютуб каналу про гранти ЧАС ЗМІН Мар’яна Кобеля запросила на інтерв’ю представників фондів для того, щоб вони розповіли, якою повинна бути хороша грантова заявка.

 

Інтерв’ю № 1 з заступницею виконавчого директора Міжнародного фонду “ВІДРОДЖЕННЯ” Інною Підлуською про основні помилки в грантових проєктах та рекомендації від Фонду, як отримати грант.

Для довідки: Міжнародний фонд «Відродження» — одна з найбільших українських благодійних фундацій, що з 1990-го року розбудовує в Україні відкрите суспільство де кожен почуває себе гідно, де громадяни включені в творення держави, а влада є прозорою та відповідальною. Фонд працює над розбудовою України, в якій права людини надійно захищені, а позитивні зміни працюють на благо громадян. Заснований філантропом Джоржем Соросом і є частиною міжнародної мережі Фундацій Відкритого Суспільства (Open Society Foundations)

Інтерв’ю № 2  з менеджеркою проєктів Zagoriy Foundation Любов’ю Раїнчук про основні помилки в грантових заявках та рекомендації, як отримати грант від Zagoriy Foundation.

Для довідки: Фонд Zagoriy заснований родиною Загорій. Фонд впроваджує власні проєкти, направлені на розвиток культури благодійності, допомогу благодійного сектору в Україні та розбудову співпраці з міжнародною спільнотою. А також підтримує проєкти в рамках грантових конкурсів.

Інтерв’ю № 3  з директоркою по стратегічному розвитку Українського Жіночого Фонду Наталією Карбовською про те, як отримати грант від Фонду, про основні помилки заявників  та рекомендації, як написати конкурентоспроможний грантовий проєкт.

Для довідки: місія Українського жіночого фонду підтримувати жіночі/феміністичні організації, сприяти їхній участі в розвитку потужного, ефективного і масового жіночого/феміністичного руху, що здатний захищати права жінок і просувати ґендерну рівність в усіх сферах.

УВАГА!  Як ви переконалися, визначальним для отримання гранту є якість написання проєктної пропозиції. Якщо ви хочете мати високі шанси на отримання гранту, рекомендуємо пройти онлайн курс  з написання грантових проєктів ЧАС ЗМІН! Деталі та реєстрація ТУТ