ДЕДЛАЙН: 14 липня 2024 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: освіта
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиСтажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.
FLTA Program – Програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, надійних, із належним рівнем професійності; спроможних успішно виконувати функції й викладача, й асистента; легко вживатися в студентську атмосферу з проживанням у гуртожитках включно, рівно ж як і гідно входити в коло викладачів та співробітників гостьової інституції.
Програма розпочинається влітку 2025 року з обов’язкової тижневої ознайомчої онлайн-сесії та триває 9 місяців; у серпні-вересні учасники програми їдуть на стажування до гостьових інституцій; програма не передбачає отримання ступеня після її завершення.
Коло обов’язків учасників Програми включає викладання та асистенцію у викладанні української мови – 20 годин на тиждень; студіювання у кожному семестрі мінімум двох дисциплін, одна з яких американістика; позауніверситетське спілкування із членами громади: організація й проведення культурно-освітніх подій, зустрічей, мовних клубів тощо.
Після першого семестру стипендіати з країн-учасниць Програми – орієнтовно 400 осіб – зустрінуться на об’єднавчій конференції, аби поділитися своїми напрацюваннями й обговорити успішні викладацькі практики.
Для кого
У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2025 року).
Програма не передбачає перебування членів родин разом зі стипендіатами у США.
Можливості
-
щомісячна стипендія;
-
медичне страхування;
-
квиток в обидва боки.
Дедлайн
Термін подання документів продовжено до 14 липня 2024 року:
-
онлайнова анкета розміщена за адресою;
-
три рекомендаційні листи: онлайн – форми, які заповнюють англійською мовою зареєстровані рекомендодавці в анкеті відповідно до інструкцій;
-
копії наявних академічних документів, завірені установою, що їх видала, із засвідченим (у бюро перекладів або у відділі міжнародних зв’язків) перекладом англійською: дипломи про вищу освіту й додатки до них; дипломи про присудження наукового ступеня; копії усіх сторінок залікової книжки для студентів старших курсів, які не отримали диплому на момент подання на конкурс; на першому етапі конкурсу, копії документів подають українською мовою або мовою оригіналу. Завіряти копії не потрібно. Скановані документи необхідно завантажити в онлайнову анкету.
-
обов’язкова додаткова форма: Згода на обробку персональних даних. Заповнюється українською мовою. Заповнену й завірену особистим підписом форму із зазначенням дати заповнення потрібно надіслати на електронну адресу: apasenko@iie.org.
-
результати складання іспитів TOEFL або IELTS (за наявності).