КОЛИ: 9 червня 2024 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор, освіта
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПосольство США в Києві оголошує Програму грантів зі стратегічних комунікацій (SCGP) на 2024 рік для підтримки проектів, спрямованих на посилення спроможності планувати та здійснювати стратегічні комунікації, насамперед, серед урядовців і дипломатів, а також активних аналітичних центрів.
Враховуючи триваючу війну та очікувані виклики післявоєнного періоду, ефективні комунікації стають важливішими, ніж будь-коли. Налагодження ефективного діалогу з відповідними аудиторіями на основі принципів демократії та прозорості потребує стратегічного підходу до внутрішніх і зовнішніх комунікацій.
Проекти мають бути зосереджені на наданні знань та розвитку навичок, необхідних для чіткого визначення та інформування цільових аудиторій про пріоритетні цілі, загрози та можливості. Стратегічні комунікації мають бути в центрі уваги проектів, як потужний інструмент для досягнення конкретних цілей, щоб перемогти у війні та виграти майбутнє для України:
-
Ефективно використовувати дипломатичні інструменти для інформування світу про безпеку, гуманітарні та економічні умови, а також залучати нові міжнародні аудиторії для створення основи для справедливого та тривалого миру.
-
Об’єднувати українців, зберігати міцні зв’язки з біженцями за межами України та ре-інтегрувати громади, звільнені від російської окупації, внутрішньо переміщених осіб, біженців, які повертаються, жертв насильства, пов’язаного з війною, та ветеранів.
-
Сприяти зміцненню в Україні громадянського суспільства, демократичних та економічних інститутів, а також реалізації антикорупційних та економічних реформ і інститутів для досягнення стійкого імпульсу до євроатлантичної інтеграції, щоб отримати безпечне та справедливе майбутнє, яке гарантує процвітання для всіх громадян.
Для кого
Сума
Гранти можуть варіюватися від мінімальної суми 30 000 доларів США до максимальної 85 000 доларів США.
Загальна сума фінансування програми: залежить від наявності коштів.
Тип фінансування: AEECA, Supplemental Funds.
Фінансовий внесок від організацій для здійснення проекту заохочується, але не вимагається.
Дедлайн
Заявки розглядаються по надходженню, останній день прийому заявок — 09 червня 2024 року.
Очікувані дати початку проєктів: в період з 01 липня по 30 вересня 2024 року.
Тривалість виконання проєкту: від шести до дванадцяти місяців.
Умови
Повний пакет документів, які слід подавати на участь у конкурсі, містить аплікаційну форму з відповідними додатками й окремий файл з бюджетом у доларах США (документ у форматі Excel).
У заявці має бути викладено чіткий опис проєкту, його фокус, потреби й мету. Відбіркова комісія уважно проаналізує, чи відповідає загальна мета проєкту зазначеним пріоритетним напрямкам, та меті й завданням програми. Апліканти мають надати опис пропонованих ними дій і пояснити, як вони їх втілюватимуть і вимірюватимуть ефективність своєї діяльності (див. нижче). Відбіркова комісія оцінюватиме заплановані заходи з точки зору їх відповідності фокусові та меті проєкту, його доцільності та сталості.
Пропозиції повинні мати чіткий план моніторингу та оцінки, щоб забезпечити належне виконання проєкту. Проєкти повинні визначити конкретну вимірювану мету і план збирання даних до та після виконання проєкту, щоб оцінити, чи було цієї мети досягнуто.
Заявки повинні містити чіткий опис структури управління проєктом та попереднього досвіду роботи з подібними проєктами. Окрім загальної інформації про організацію, у цьому розділі необхідно також визначити структуру управління та кадрове забезпечення для запропонованого проєкту. Кандидати повинні продемонструвати спроможність і вмотивованість виконати проєкт.
Кандидати повинні чітко визначати, яких результатів вони сподіваються досягти, та як це змінить їхню інституцію, сферу, громаду, суспільство. Зважаючи на те, що проєкти мають водночас короткостроковий результат (результат самого проєкту) і довгостроковий вплив, очікується, що конкурсанти представлять своє бачення на період з моменту закінчення фінансування проєкту до моменту, коли довгостроковий результат стане очевидним. Це ілюструватиме, наскільки життєздатними є проєкт та його концепція без зовнішнього фінансування. Не слід розраховувати, що Посольство США фінансуватиме продовження проєкту в майбутньому.