ДЕДЛАЙН: 25 березня 2024 року
ДЕ: Дніпропетровська, Миколаївська, Полтавська та Чернігівська області
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПрограма розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні оголошує грант на створення та розвиток ветеранських центрів та просторів у цільових громадах Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської та Чернігівської областей.
Цей проєкт насамперед спрямовано на інтеграцію/реінтеграцію ветеранів та ветеранок в громаду, підтримку членів їхніх родин шляхом створення нових та розвитку вже існуючих ветеранських центрів і просторів. Проєкт може включати два компонента:
-
Інфраструктурний компонент, який може охоплювати закупівлю будівельних матеріалів та ремонт приміщень для створення нових або розвитку існуючих ветеранських центрів і просторів з метою створення середовища, сприятливого для соціальної адаптації ветеранів/ветеранок та їхніх родин.
-
Компонент підтримки, супроводу та посилення потенціалу ветеранів і ветеранок, членів їхніх родин, а також фахівців, що надають цю підтримку.
Обрана організація відповідатиме за впровадження (1) інфраструктурного компонента та/або (2) компонента підтримки, супроводу та посилення потенціалу.
Проєкт, який буде впроваджуватися за кошти цього грантового конкурсу, планується до реалізації на території 8 цільових громад у таких областях:
-
Дніпропетровська область: Новомосковська ТГ;
-
Миколаївська область: Миколаївська ТГ, Вознесенська ТГ, Баштанська ТГ;
-
Полтавська область: Полтавська ТГ, Миргородська ТГ;
-
Чернігівська: Іванівська ТГ, Ріпкинська ТГ.
До участі допускаються лише громадські організації, які зареєстровані та здійснюють свою діяльність у Дніпропетровській, Миколаївській, Полтавській та Чернігівській областях.
Для кого
Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим конкурсом, мають відповідати таким обов’язковим вимогам:
-
бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на підконтрольній території України;
-
мати статус неприбуткової або благодійної організації (коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
-
мати досвід роботи від одного року відповідно до тематики конкурсу (у сфері роботи з ветеранами, роботи з відновлення психічного здоров’я ветеранів та ветеранок і членів їх родин, юридичної підтримки, підвищення обізнаності громадськості щодо прав і потреб ветеранів тощо);
-
мати підтверджений досвід впровадження щонайменше одного проєкту та звітування за ним;
-
мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інші фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо);
-
досвід співпраці з міжнародними організаціями є додатковою перевагою.
Бюджет
Прийнятними вважаються витрати, які:
-
необхідні для досягнення цілей та завдань проєкту;
-
що відповідають принципу ефективності та економічності витрат («найвища якість за найнижчу ціну»).
Кошти, надані в межах конкурсу, можуть бути використані винятково для оплати:
-
праці персоналу організації та залучених експертів;
-
товарів та послуг, необхідних для реалізації проєктної діяльності;
-
комунікаційних та інформаційних послуг;
-
консультаційних послуг, необхідних для досягнення проєктних цілей;
-
оренди приміщень (для проведення тренінгів, групової роботи, тощо), обслуговування заходів, та інших послуг, передбачених проєктною діяльністю;
-
друкарських, типографських і копіювальних послуг;
-
витратних матеріалів і канцелярських товарів;
-
транспортних та інших витрат, пов’язаних із проєктною діяльністю;
-
оплата послуг керівника проєкту та фінансового спеціаліста/бухгалтера (або передбачення цих послуг як власного внеску чи фінансування із інших джерел).
Проєктним пропозиціям, в межах яких буде запропоноване співфінансування (не менше ніж 10% від загального бюджету проєкту), надаватиметься додаткова перевага. Під «співфінансуванням» мається на увазі наявність іншого джерела фінансування, крім того, що надаватиметься UNDP в Україні. Власний фінансовий внесок організації має бути підтверджений відповідними обліково-бухгалтерськими документами на етапі подачі фінансової звітності за проєктом. Наявні у організації матеріальні цінності (включаючи офісне приміщення та офісну техніку) у якості співфінансування не розглядаються.
Організація-грантоотримувач отримає авансовий платіж на заплановану діяльність у межах грантової угоди. Розмір авансового та подальших платежів буде зафіксовано у грантовій угоді. Цей розмір буде визначений індивідуально з огляду на загальний розмір гранту, тип діяльності тощо. Наступні транші будуть виділені після отримання та затвердження UNDP проміжних звітів організації.
Зверніть увагу! Фінальний транш у розмірі 10% буде надано організації-грантоотримувачу постфактум після 100% звітування за проєктом, включаючи підтвердження усіх фінансових операцій.
Дедлайн
Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 25 березня 2024 року (до 12:00). Аплікаційний пакет (пункти 1-9) повинен бути надісланий одним листом у архіві (*.rar), розмір якого не має перевищувати 25 Mb.
Умови
Аплікаційний пакет складається із таких обов’язкових складових:
1) Повна аплікаційна форма (заповнена у форматі MS Word), в якій описано організаційний план та план впровадження проєкту (*.docx/*.doc) (додаток 1);
2) Фінансова пропозиція (запропонований бюджет у форматі Excel), складена у доларах США і порахована відповідно до курсу ООН станом на 1 березня 2024 (38.50 гривень/долар) (додаток 2);
3) Відскановані копії таких документів (*.PDF або *.JPG):
-
свідоцтво про реєстрацію або витяг;
-
довідка з податкової інспекції про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій із зазначенням коду неприбутковості;
-
довідка про наявність банківського рахунку у гривні (для цілей проєкту має використовуватись окремий банківський рахунок у національній валюті, не задіяний в іншій діяльності).
4) Усі документи, що підтверджують відповідність технічним критеріям, зазначеним у розділах 3.1 та 3.2 цього оголошення;
5) Заповнений контрольний список оцінки потенціалу CACHE та підтверджуючі документи до нього (додаток 3);
6) Заповнена форма самосертифікації (додаток 4);
7) Резюме залученого персоналу та експертів;
8) Проєктно-кошторисна документація на здійснення ремонтних робіт та фото приміщень.
9) Листи підтримки від установ-партнерів (за наявності). У разі залучення співфінансування в листі підтримки має бути зазначений обсяг співфінансування.
Організації, що подають проєктні пропозиції, повинні подати повний аплікаційний пакет (пункти 1–9), за електронною адресою grants.ua@undp.org із темою повідомлення:
UN_2024_07_VET: Створення та розвиток ветеранських центрів та просторів у цільових громадах Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської та Чернігівської областей