КОЛИ: 10 лютого 2023 року до 12:00 за місцевим часом
ДЕ: Київська, Миколаївська,Одеська та Чернігівська області
ГАЛУЗІ: охорона здоров’я
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиМіжнародна організація РАТН (далі – РАТН) оголошує конкурс з відбору НУО для забезпечення супроводу надання психологічної підтримки персоналу протитуберкульозних закладів у зв’язку з впливом стресових факторів на тлі карантинних обмежень та впливу війни (лікарі, соціальні працівники, інший персонал) через групи самодопомоги та взаємодопомоги та, за необхідності, індивідуальних консультацій в рамках проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН.
Мета конкурсу.
Метою конкурсу є визначення організації-переможця, яка здійснюватиме діяльність за напрямком «Супровід надання психологічної підтримки персоналу протитуберкульозних закладів у зв’язку з впливом стресових факторів на тлі карантинних обмежень та впливу війни (лікарі, соціальні працівники, інший персонал) через групи самодопомоги та взаємодопомоги та, за необхідності, індивідуальних консультацій»
Зміст робіт
-
Надання психологічної підтримки персоналу протитуберкульозних закладів у зв’язку з впливом стресових факторів на тлі карантинних обмежень та впливу війни (лікарі, соціальні працівники, інший персонал) через групи самодопомоги та взаємодопомоги та, за необхідності, індивідуальних консультацій.
Географія реалізації конкурсного проекту – Чернігівська, Одеська, Київська та Миколаївська області.
Для кого
Вимоги до учасників конкурсу
-
Офіційна реєстрація в Україні.
-
Досвід роботи в галузі психологічної підтримки.
-
Налагоджена робота в районах областей та досвід співпраці з медичними закладами.
-
Творчий підхід до планування, розробки та реалізації заходів проекту, гнучкість та мобільність у виконанні поставлених завдань.
-
Наявність ключового персоналу для виконання зазначеної вище діяльності проекту.
Сума
Сума субгранту на весь термін конкурсного проекту – 8 553 295 грн.
Терміни
Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 10 лютого 2023 року до 12:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.
Кандидатів-переможців конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 14 лютого 2023 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією.
Термін конкурсного проекту – РАТН заключає з переможцем тендеру Угоду на впровадження субгранту на термін з 1 березня 2023 р. до 30 червня 2024 р. з можливою наступною пролонгацією до 30 червня 2025 р. у разі успішного виконання робіт згідно з Технічним завданням та Обсягом робіт. У разі незадовільного виконання партнером своїх обов’язків за Угодою, РАТН має право розірвати Угоду до закінчення терміну дії Угоди в односторонньому порядку.
Умови:
Перелік завдань, які необхідно виконати НУО в рамках субконтракту:
1.Заключити меморандуми з ОПТД щодо співпраці, в якому прописати створення кімнат психологічної підтримки для персоналу, регламент їх роботи.
2.Створити та облаштувати кімнати психологічної підтримки для лікарів, соціальних працівників, іншого персоналу відповідно до узгодженої з ОПТЗ потреби:
-
Закупити меблі (стіл-трансформер великий для арт терапії, стіл для психолога з тумбою з замком, стільці, вішак, крісла для індивідуальної роботи,
-
Закупити обладнання (ноутбук, фліпчарт з блокнотами та маркерами, проектор та екран для проектору або Smart-телевізор, багатофункціональний принтер, чайник, проведення інтернету і обслуговування, кулер).
4. Провести конкурсний відбір для залучення психолога-супервізора для координації роботи регіональних фахівців з психологічної допомоги.
5. Провести зустрічі та круглі столи з керівництвом ОПТД для обговорення алгоритму роботи кімнати психологічної підтримки.
6. Розробити Опитувальник задля визначення потреб у регіонах (кількість осіб та проблемні питання, які потребують допомоги).
7. Провести анкетування з використанням Опитувальника задля визначення потреб у регіонах (кількість осіб та проблемні питання, які потребують допомоги).
8. Провести оцінку анкетування та розробити план надання послуг.
9. Розробити Стандарти якості надання послуг та ведення звітності психологами.
10. Обладнати кімнати психологічної підтримки в ОПТД.
11. Розробити критерії для кандидатів на посаду психолога та провести відбір.
12. Заключити договори з психологами.
13. Провести семінар для консультантів – психологів щодо надання послуг та ведення звітності.
14. Розробити Графік роботи кімнат психологічної підтримки.
15. Надавати послуги з психологічної підтримки: проведення груп психологічної підтримки, тренінгів та індивідуальних консультацій.
16. Проводити супервізійні заходи: супервізійні зустрічі та візити, зріз проблем, аналіз та корегування плану роботи, контроль якості послуг.
17. Здійснювати контроль якості послуг:
-
Розробка та підбір тестів для оцінки психоемоційного стану людини з метою оцінки динаміки, аналіз отриманих результатів та донесення зворотного зв’язку до психологів-консультантів.
-
Розробка опитувальника для клієнтів, які отримали послуги, щодо задоволеності роботою психологів, аналіз отриманих результатів та донесення зворотного зв’язку до психологів-консультантів.
-
Розробка опитувальника для психологів щодо задоволеності роботою у проекті.
18. Здійснювати супервізійні візити з опитуванням клієнтів, які отримали послуги та психологів.
19. Провести заходи із забезпечення сталості послуг та продовженню алгоритму взаємодії через, підготовку рекомендацій та презентацію результатів на засіданнях координаційних рад, з метою забезпечення фінансування послуг за кошти місцевих бюджетів (через існуючі програми) після завершення проекту.
Для участі у конкурсі необхідно надати
-
Конкурсна заявка (не більше 3 сторінок), що містить таку інформацію:
-
Коротка інформація про організацію та її місію.
-
Райони області, де налагоджена робота НУО.
-
Позитивний досвід роботи в проектах за останніх 3 роки, в тому числі з протитуберкульозними закладами, що підтверджується листами підтримки.
-
Перелік організацій, з якими НУО співпрацювала протягом останніх трьох років, що підтверджується копіями договорів, меморандумів, або листами підтримки.
-
Коротке пояснення, яким чином пропонується виконувати проект (мета та завдання; співпраця та координація дій з протитуберкульозним диспансером та іншими організаціями; основні напрямки роботи ресурсної кімнати, тощо).
-
Перелік ключового персоналу з наданням штатного розпису установи, діючого на дату подання заявки, із зазначенням необхідного досвіду для виконання проекту.
-
Копії свідоцтва про реєстрацію, статуту й довідки про неприбутковий статус організації, завірені мокрою печаткою організації.
-
Копії угод про співпрацю з відповідними медичними установами або листи підтримки, якщо таких угод немає.
-
Схвалюється надання листа підтримки від Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна» (звертатись до секретаріату).
-
Банківські реквізити, завірені підписом керівника та головним бухгалтером організації.
-
План та опис запропонованих заходів для виконання об’єму робіт.
-
Детальний проект бюджету та пояснення до нього (формат бюджету з орієнтовними статтями витрат додається). Бюджет не повинен містити узагальнених статей (наприклад: стаття «Персонал» має включати зарплату та податки для кожного працівника з урахуванням окладів, зафіксованих у штатному розписі, стаття моніторингові візити має включати розрахунок проїзду, добових, проживання для кожного візиту, в статті закупівля меблів та обладнання зазначається назва кожної позиції, загальна кількість, ціна за одиницю).
Також, просимо надати розрахунок витрат на утримання офісу (а саме, оренда, оплата комунальних послуг, інтернет, телефонний та поштовий зв’язок, підтримка обладнання, заміна картриджів, господарчі товари та інші), які планується оплачувати за рахунок бюджету проекту РАТН з урахуванням загальної суми витрат на утримання офісу та їх часткової оплати за рахунок інших проектів організації.
Подання документів
Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу okosyvchenko@path.org до 10 лютого 2023 року (у темі листа просимо зазначити «Супровід надання психологічної підтримки персоналу»).
За додатковими консультаціями звертайтесь, будь-ласка, до фахівців проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні в РАТН:
-
З програмних питань до Роман Ніни, фахівця з моніторингу та оцінки проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», РАТН, на адресу nroman@path.org або за телефоном +380975090402.
-
З фінансових питань до Ольги Балдинюк, фінансового спеціаліста РАТН, obaldyniuk@path.org або за телефоном +38098-256-12-62.
РАТН залишає за собою право вимагати від учасників конкурсу додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам конкурсу.
Можливості
В рамках проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» задля забезпечення психологічної підтримки персоналу протитуберкульозних закладів на базі ОПТЗ будуть створені кімнати психологічної підтримки персоналу (лікарі, соціальні працівники, інші спеціалісти), де будуть проводитися групи самодопомоги та взаємодопомоги та, за необхідності, індивідуальні консультації психолога. Це є важливим компонентом для психологічної стабілізації та покращення емоційного стану.
До цієї роботи залучатиметься відібрана на конкурсній основі НУО, з якою буде укладено субконтракт, проведено необхідне навчання, забезпечено надання технічної допомоги РАТН та проведення моніторингу виконання робіт.