Коли: до 15 листопада 2022 року
ДЕ: вся Україна
Галузі: пластик і гума; меблі та дерево; харчування та сільське господарство; будівництво; метал і машини; текстиль та шкіра.
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиBetter Factory запустить 2 відкритих конкурси, щоб вибрати 16 експериментів із передачею знань (KTE) командами, що складаються з однієї виробничої компанії, одного дизайнера та одного постачальника технологій.
Метою експерименту є диверсифікація асортименту продуктів за допомогою створення індивідуальних продуктів і нових послуг навколо продуктів.
Для кого
Заявку на участь в конкурсі може подавати консорціум, до складу якого входить одна виробнича компанія середньої капіталізації, один постачальник технологій, один дизайнер.
Сума
До 200 000 євро (загальна сума) буде розподілено між кожною з вибраних KTE на основі успішної подачі технічних і бізнес-звітів разом із 16-місячною експериментальною програмою. Заявки на KTE повинні подаватися консорціумами, що складаються з:
- Одна виробнича компанія середньої капіталізації (до 50 000 євро)
- Один постачальник технологій (до 100 000 євро)
- Один дизайнер(до 50 000 євро)
Терміни
Крайній термін прийому заявок на участь в конкурсі 15 листопада 2022 року
Умови
Співпраця між виробничими компаніями, дизайнерами та постачальниками технологій може набувати різноманітних форм і давати різноманітні результати.
На технічному рівні основна увага буде зосереджена на мінімізації впливу на собівартість продукції та створенні більшої вартості шляхом:
-
Зменшення відходів, енергетичних та інших виробничих ресурсів;
-
Оптимізація заводської логістики;
-
Використання роботів для підтримки працівників;
-
Попереднє планування та моделювання виробництва.
Додаткова інформація
Процедура
Перший процес відкритого конкурсу Better Factory починається з конкурсу на вираження зацікавленості від виробничих малих і середніх підприємств і компаній середньої капіталізації та конкурсу експертів від дизайнерів і постачальників техніки. За підтримки консорціуму Better Factory попередньо відібрані заявники проходять процес підбору партнерів через Robotics and Automation Marketplace (RAMP).
Метою вираження інтересів є вибір найбільш інноваційних завдань, запропонованих компаніями-виробниками. На цьому етапі окремі учасники можуть подати заявку на участь у програмі Better Factory. У разі попереднього відбору після цього етапу вони отримають підтримку для підбору та створення консорціуму.
Better Factory шукає компанії-виробники та компанії середньої капіталізації , які бажають змінити дизайн своїх поточних продуктів і послуг і оптимізувати витрати на виробництво.
Постачальники технологій, які бажають підтримати процес цифрової трансформації виробників у гнучке виробниче підприємство, яке не лише відповідає поточним виробничим вимогам, але водночас дає їм змогу виробляти низку нових та персоналізованих продуктів.
Дизайнери, які бажають перепроектувати продукти виробничих МСП для персоналізації навколо основної ціннісної пропозиції продуктів або розробити нові продукти та послуги на основі основних знань компанії-виробника.
Процес встановлення відповідності здійснюватиметься на різних етапах для кожної зацікавленої сторони, де найкраще підходять зацікавлені сторони пройдуть процес об’єднання в пари за допомогою платформи RAMP, щоб знайти найкращі відповідники для втілення своїх ідей.
У результаті команди, що складаються з однієї виробничої компанії, одного художника та одного постачальника технологій, отримають підтримку від членів консорціуму, щоб написати повну пропозицію для подання на етапі відкритого конкурсу ініціативи.
Кінцева мета — змагатися за одне з восьми місць, доступних для фінансованих Експериментів із передачі знань.
Етапи програми
Етап 1 | Реєстрація в РАМП. Усі попередньо відібрані кандидати – компанії-виробники, артисти та постачальники техніки – повинні зареєструвати себе та/або свої компанії, щоб розпочати процес підбору. Учасники можуть підписатися в будь-який час на етапі пошуку партнерів.
Етап 2 | Вебінар RAMP. Вебінар RAMP буде проведено, щоб представити платформу учасникам і вирішити будь-які запитання та/або сумніви щодо використання наданих інструментів. Після загальної презентації виробники отримають наставництво щодо того, як визначити свої виклики.
Етап 3 | Дні запрошення на виклик. Мета цього 2-денного заходу полягає в тому, щоб компанії-виробники представили свої виклики та свій індивідуальний контекст після попереднього наставництва. На цьому етапі компаніям-учасникам буде представлено 3 найкращих кандидатів у постачальники Artists і Tech – цим відбором займатимуться експерти консорціуму Better Factory.
Після вступу компанії-виробники повинні подати свої завдання в письмовому форматі на платформу RAMP.
Етап 4 | День підтримки артистів і постачальників техніки. Відбіркові комісії Better Factory відповідатимуть за роз’яснення сумнівів учасників щодо того, як найкраще знайти собі пару.
Після роз’яснень артисти та технічні постачальники повинні надати свої відповіді на запропоновані виробниками виклики.
5 етап | День підтримки МСП. За запитом від компаній-виробників. Метою цієї сесії є надання зворотного зв’язку МСП щодо їхніх пропозицій. Цей процес дозволить їм визначити, які товариші по команді найкраще підходять, щоб допомогти їм здійснити запропонований експеримент.
Етап 6 | Матч FIT день відгуків. За запитом від компаній-виробників. Для цього етапу виробники запросять/відберуть пропозиції художників і постачальників техніки, які найкраще відповідають їхнім потребам. Сесія буде зосереджена на зустрічі та обговоренні цілей, щоб усі члени команди узгоджувалися з однаковими цілями для запропонованого ними експерименту з передачі знань.
Завершальний етап | Спільна пропозиція. Компанії-виробники виберуть остаточних членів команди серед зацікавлених художників і постачальників технологій, мета полягає в тому, щоб сформувати консорціум, який розпочне роботу над заявкою на перший відкритий конкурс. Команди отримають підтримку від членів консорціуму з метою формування команди для створення найкращих експериментальних пропозицій, які будуть фінансуватися.
Детальніше
Детальна інформація щодо вимог та положень програми знаходиться ТУТ