ВІД 6 083 000 ДО 9 125 000 ГРН – СУБГРАНТИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «РОЗБУДОВА МОДЕЛЕЙ ІНТЕГРАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ДО ЗАЙНЯТОСТІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ»

КОЛИ: не пізніше 18:00 за місцевим часом 04 грудня 2023 р.

ДЕ: вся Україна за винятком тимчасово окупованих територій

ГАЛУЗІ: агро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Для участі в цьому конкурсі, Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських недержавних суб’єктів господарювання (за винятком фізичних осіб – підприємців) та неурядових організацій.

Можливості

Діяльність у межах цієї субгрантової програми дозволить розробити та впровадити ефективні моделі реінтеграції ветеранів/ок завдяки підвищенню кваліфікації, перекваліфікації, самозайнятості, а також започаткування та розширення власного бізнесу в аграрній сфері.

Програма АГРО зацікавлена у наданні підтримки українським комерційним або неурядовим організаціям у діяльності, спрямованій на економічну реінтеграцію ветеранів/ок через підвищенні їх кваліфікації, навчання для
подальшого працевлаштування в аграрній сфері, а також розвитку самозайнятості, започаткуванні та розширенні/відновленні власного бізнесу в аграрній сфері.

Діяльність в рамках проєкту може передбачати (перелік не є обов’язковим або вичерпним, вітаються ідеї, реалізація яких c приятиме досягненню мети діяльності):

1. Розробку методології та технічного підходу до економічної реінтеграції ветеранів/ок до аграрної сфери.

2. Підготовку дорожньої карти для ветеранів/ок, керівників аграрних підприємств щодо шляху ветеранів/ок до агропідприємств, підготовки колективу та т.і. до роботи з ветеранами.

3. Інформаційно-консультаційну підтримку ветеранів/ок, агровиробників та інших зацікавлених сторін щодо працевлаштування ветеранів в аграрну сферу.

4. Інформаційну кампанію щодо підтримки ветеранів у працевлаштуванні.

5. Визначення потреб ветеранів/ок.

6. Визначення потреб аграрних підприємств в спеціалістах (професії).

7. Проведення профорієнтаційної роботи.

8. Розробку//адаптацію навчальних програм.

9. Проведення професійних навчань, навчань щодо підготовки резюме, мотиваційного листа, проходження співбесіди, роботи з ресурсами для пошуку роботи та т.і.

10. Проведення стажувань.

11. Поширення напрацьованого досвіду.

12. Інші активності, що сприятимуть досягненню мети.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ