КОЛИ: до вичерпання коштів
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: медіа
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиМіжнародний інститут преси (IPI) пропонує допомогу українським журналістам у здійсненні короткотермінових поїздок до країн Європи з метою:
-
Здійснення короткострокових обмінних візитів до європейських медіа з метою розвитку фахових знань, які підкріплять довгострокову стабільність українських медіа та посилять зв’язки між українськими медіа та європейськими, міжнародними медіа, а також з медіамережами;
-
Відвідування професійних конференцій, самітів, літніх шкіл, семінарів;
-
Підтримка дослідницьких поїздок, навчальних поїздок або творчих відпусток, спрямованих на розробку журналістського контенту (включаючи лонгріди та аналітичні статті, аудіовізуальний контент, пропозиції книг, тощо);
-
Підтримка екстреного переселення.
Журналісти, які зацікавлені в короткострокових поїздках до редакцій можуть організувати власні обміни. Додатково, IPI пропонує допомогу заявникам у підборі членів мережі IPI в Європі, включно з нашою Центральноєвропейською мережею незалежних медіа, залежно від потреб заявника.
Для кого:
Подавати заявки можуть українські журналісти, в тому числі фрілансери. Кандидати повинні мати право на виїзд за кордон, якщо проживають в Україні. Журналісти-переселенці мають право подати заявку.
Сума
Середня сума гранту – від 500 до 2500 доларів США, однак пропозиції поза цим діапазоном також розглядатимуться на індивідуальній основі.
Одержувачі грантів повинні надати IPI короткий предметний та фінансовий звіт наприкінці свого проекту та супровідну документацію, таку як проїзні квитки, рахунки за проживання та оплату інших витрат.
Загалом грант надаватиметься у формі прямої виплати заявнику. Однак базова матеріально-технічна підтримка також доступна для успішних заявників, які не можуть самостійно організувати свою поїздку та проживання.
Терміни
Заявки розглядатимуться одразу після публікації інформації про цей грант та до вичерпання коштів. Процес подання заявки має бути швидким та не бюрократичним. Заявки будуть розглянуті якомога швидше, тож заявники мають отримати відповідь протягом кількох днів.
Заходи в рамках гранту можна проводити до 1 грудня 2023 року. До цієї дати також необхідно подати фінансовий та описовий звіти.
Закликаємо зацікавлених журналістів подати заявку якнайшвидше.
Умови
Критерії оцінювання
IPI оцінюватиме заявки за наступними критеріями:
-
Відповідність тематиці програми;
-
Можливість виконання запропонованих заходів;
-
Очікувані результати подорожі.
Рішення про гранти приймає виключно IPI. Донорські організації не можуть впливати на вибір переможців грантового конкурсу.
Захист даних
Відповідно до Загального регламенту про захист даних (GDPR) (ЄС) 2016/679 ми маємо юридичний обов’язок захищати будь-яку інформацію, яку ми отримуємо від вас. Інформація, що міститься у формі для подачі заявок та у будь-яких вкладеннях, може бути секретною або конфіденційною та призначена виключно для використання одержувачем і двома членами журі, призначеними для оцінки заявок.
Контакт
Для отримання додаткової інформації та інших запитів, будь ласка, звертайтеся до Думітріці Холдіш, координаторки підтримки ЗМІ в Центральній та Східній Європі за адресою dholdis@ipi.media.
Подача заявки
Щоб подати заявку, ви можете заповнити онлайн-форму або надіслати заявку електронною поштою Думітріці Холдіш за адресою dholdis@ipi.media.
Форма заявки
Будь ласка, дайте відповідь на всі запитання.
-
ПІБ
-
Організація
-
Позиція
-
Електронна пошта
-
Номер телефону
-
Дата початку – Дата завершення поїздки
-
Запитана сума гранту
План подорожі
(Завантажте файл. Прийнятні типи файлів: .doc .pdf)
Поясніть менш ніж 500 словами:
-
Яка мета вашої поїздки?
-
Опишіть місце та час поїздки.
-
Які заходи ви плануєте під час поїздки?
-
У чому поїздка допоможе вашому особистому та професійному розвитку?
-
Який ваш орієнтовний бюджет на подорож?
-
Будь ласка, включіть деталні звітні витрати, такі як квитки на проїзд, витрати на проживання та приблизні денні витрати.
Можливості
Грантова програма IPI в Україні здійснюється при підтримці Національного фонду сприяння демократії (NED).