ВІД 35 ТИС ДО 90 ТИС ДОЛ США НА ПІДТРИМКУ УЧАСТІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ В МІЖНАРОДНИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ ЗАХОДАХ

КОЛИ: до 15 вересня 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: бізнес

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

На сьогоднішній день USAID CEP зосереджується на секторах інформаційних технологій, машинобудування, виробництва (наприклад, виробництво меблів, одягу та текстилю, товарів для домашніх тварин, іграшок, засобів особистої гігієни, побутових товарів, харчової промисловості, машинобудування, електричного та електронного обладнання та приладів тощо), послуги та творчі індустрії (наприклад, виробництво кіно, аудіовізуальних засобів, виробництва моди та мистецтва/ремесел). Проте програма відкрита для отримання грантових заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям цього RFA.

ВІДПОВІДНІ КАНДИДАТИ:

  • Кандидати мають бути офіційно зареєстрованою неурядовою організацією, визнаною відповідними українськими органами влади, мати добру репутацію та відповідати всім чинним цивільним і податковим нормам. Бенефіціари заходів/місій повинні мати менше 250 співробітників і менше 50 мільйонів євро річного обороту або загальний баланс не більше 43 мільйонів євро. Для інвестиційних подій/місій бенефіціарами також можуть бути великі українські компанії, які не відповідають критеріям МСП.

  • Державні установи, включаючи напівдержавні та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3, не мають права на гранти згідно з цим RFA.

  • Заявники можуть подавати не більше двох заявок на організацію відповідно до цього RFA.

  • Кандидати повинні продемонструвати успішні попередні результати в реалізації програм інтернаціоналізації бізнесу та/або участь у конкретних заходах з просування експорту/торгівлі чи інвестицій. Попередні результати включені до критеріїв оцінювання та будуть враховуватися під час оцінювання заявок.

  • Кандидати повинні продемонструвати надійне управління у формі фінансової, адміністративної та технічної політики та процедур, а також представити систему внутрішнього контролю, яка: захищає активи; захистити від шахрайства, марнотратства та зловживань; та підтримувати досягнення програмних цілей і завдань. CEP оцінюватиме ці можливості перед наданням кожного гранту.

  • Для будь-якого гранту, отриманого в результаті цього звернення, окрім натуральної форми, еквівалентного 25 000 доларів США або більше, одержувачі гранту повинні будуть надати номер унікального ідентифікатора суб’єкта (UEI) під час присудження. Якщо заявник уже має номер UEI, його слід включити до заявки. В іншому випадку кандидати повинні будуть отримати номер UEI до того, як буде присуджено нагороду. CEP допоможе успішним заявникам у цьому процесі. Якщо заявник зареєстрований на SAM.gov, UEI вже призначено, і його можна переглянути на SAM.gov. Якщо заявник ще не зареєстрований на SAM.gov, зверніться до Короткого посібника з отримання унікального ідентифікатора суб’єкта, щоб отримати UEI для вашої організації.

  • Конфесійні та громадські групи отримають рівні можливості для фінансування відповідно до обов’язкових вказівок, викладених у ADS 303.3.28, за винятком релігійних організацій, чиї цілі полягають у дискримінаційних та релігійних цілях, і основною метою гранту яких є релігійний характер.

  • USAID CEP працюватиме з грантоотримувачем, який виграв проект, щоб розробити план маркування та брендингу, який буде додано до грантової угоди.

  • USAID CEP заохочує подавати заявки від організацій, які ніколи не отримували підтримки USAID і відповідають вищевказаним критеріям прийнятності.

Можливості

USAID CEP надає гранти українським неурядовим організаціям, громадським спілкам, бізнес-асоціаціям та іншим організаціям підтримки підприємництва (ОПБ) для допомоги у плануванні, організації та фінансуванні заходів, спрямованих на участь груп українських компаній (щонайменше п’ять компаній у групі) на міжнародних торгівельних та інвестиційних заходах і місіях B2B, а також заходи, спрямовані на сприяння вхідним місіям покупців, партнерів та/або інвесторів в Україну, щоб допомогти українським підприємствам вийти на нові ринки або розширити існуючі, цільові і забезпечувати нових міжнародних клієнтів та інвесторів, а також збільшувати їхні продажі, створюючи та зберігаючи робочі місця.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ