КОЛИ: до 30 вересня 2023 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: охорона здоров’я
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиLHSS Ukraine запрошує відповідні організації/компанії подати концептуальні документи як попередній крок у поданні заявки на фінансування в рамках своєї Програми грантів для діяльності та програм, які доповнюють існуючу діяльність LHSS Ukraine. LHSS Ukraine надає можливість фінансування організаціям в Україні для впровадження цифрових рішень за допомогою сучасної телемедицини для покращення доступу пацієнтів до медичної допомоги.
Конкретні цілі цього гранту такі:
-
Посилення управління телемедициною, політики та фінансування
-
Відновлення доступності та доступу до основних послуг за допомогою телемедицини
-
Зміцнити спроможність Уряду реагувати на виниклі проблеми зі здоров’ям, пов’язані з війною, і перерваний доступ до медичних послуг.
Для кого
Вимоги прийнятності
-
Вести легальну діяльність в Україні (якщо концептуальна записка буде прийнята, будуть потрібні реєстраційні документи)
-
Надайте докази фінансової підзвітності, наскільки це можливо та відповідно до типу гранту, який надається, ведіть суворий і детальний облік усіх витрат і призначте особу(-ів), відповідальну(их) за фінансове управління (якщо концептуальну записку прийнято, підтвердження цієї інформації буде потрібно)
-
Володіти або мати засоби для володіння надійним управлінським, технічним та інституційним потенціалом для досягнення результатів програми грантів
-
Володіти або мати засоби для володіння системою внутрішнього контролю, яка зберігає активи та захищає від шахрайства, марнотратства та конфлікту інтересів
-
Мати добру репутацію з усіма державними та фіскальними органами в Україні
-
Не бути місцевим, регіональним чи національним органом Уряду України чи будь-якою формою органу місцевого самоврядування (LGE)
Сума
Грантова угода буде укладена та фінансування буде надано в гривнях. Суми грантів в рамках цієї SAPS визначатимуться в кожному конкретному випадку індивідуально в залежності від запропонованих заходів, але не можуть бути меншими за 10 000 доларів США або більшими за 50 000 доларів США (у гривневому еквіваленті за поточним курсом НБУ). Очікується, що грантові заходи триватимуть від 4 до 8 місяців.
Терміни
Заявки приймаються на постійній основі до 30 вересня 2023 року або до вичерпання фінансування.
Умови:
Подання концепції стане першим кроком у поданні заявки на фінансування в рамках цієї Грантової програми для заходів та проектів, які доповнюють існуючу діяльність LHSS в Україні (та допомагають досягти місію Проекту, як зазначено вище). Тим, хто набере достатньо високі бали, ми пропонуватимемо подати повну заявку на грантове фінансування, як викладено нижче.
ОБМЕЖЕННЯ І ПАРАМЕТРИ
-
Усі запропоновані заходи повинні стосуватися, зокрема, покращення надання медичної допомоги населенню та досягнення позитивних результатів за допомогою цифрових телемедичних технологій, таких як: телеконсультації, телепослуги, телеметрія, телерадіологія, обробка та аналіз медичних даних, використання методів телеметричної діагностики, використання штучного інтелекту при наданні медичної допомоги та інші телемедичні рішення.
-
Всі запропоновані заходи повинні відбуватися на всій території України або в межах регіонів, які наразі не мають доступу до медичних послуг або мають значні перешкоди для отримання медичної допомоги.
-
Запропоновані заходи повинні зосереджуватися на таких цільових групах та/або вигодонабувачах: лікарі, медичний персонал, пацієнти.
ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ЗАЯВНИКІВ
Претенденти повинні подати концепцію на трьох сторінках (не включаючи додатки) англійською або українською мовою на адресу: svitlana_kudla@abtassoc.com.
LHSS Ukraine – Solicitation_APS – Укр.pdf
Процес застосування SAPS Map_External.pptx |
Можливості
Нижче наведено приклади заходів, які потенційно можуть фінансуватись за рахунок Грантової програми:
-
Телеконсультація (домашня телемедицина, теленаради лікарів, телесестринська справа, телереабілітація)
-
Дистанційна теледіагностика (телеметрія, онлайн профілактика захворювань та електронні системи спостереження тощо)
-
Телемедичні зображення (телерадіологія, телеендоскопія тощо)
-
Дистанційний телемоніторинг стану пацієнта в післяопераційний період або під час реабілітації
-
Телемедицина катастроф (підтримка ефективних систем (алгоритмів, каналів, людських ресурсів) реагування на надзвичайні ситуації, надання кваліфікованої медичної допомоги в місцях надзвичайних ситуацій, сортування пацієнтів тощо)
-
Дистанційне навчання медичного персоналу (лікарів, медсестер і т.д.)
-
Дистанційна телехірургія, телеприсутність, телеасистанс
-
Комунікація з населенням про здоровий спосіб життя за допомогою телемедичних цифрових технологій, підвищення медичної грамотності громадян
-
Телемедична цифрова взаємодія для обміну даними, передачі клінічної інформації, результатів досліджень та медичних призначень, оцінки ризиків при передачі даних
-
Автоматизовані системи управління результатами досліджень для підтримки прийняття клінічних рішень
-
Автоматизація/організаційне забезпечення телемедичних документообігів у закладах охорони здоров’я
-
Спеціалізовані мобільні пристрої та додатки IoT, розумні пристрої, цифрові медичні ресурси для пацієнтів та мобільні додатки
-
Інноваційні цифрові телемедичні технології, системи охорони здоров’я, віртуальна (VR) та доповнена (AR) реальність, Інтернет речей (iot), 3D-дизайн , моделювання тощо
-
Телемедична науково-дослідна діяльність, безперервний професійний розвиток, практичні розробки та прикладні дослідження в галузі охорони здоров’я, інноваційна діяльність з використанням новітніх цифрових технологій та розробок
-
Кібербезпека телемедицини, кібергігієна, захист даних, обізнаність про різні види загроз в інформаційному середовищі та робота з іншими компонентами електронної системи охорони здоров’я України (поза системою e-Health)
-
Інструменти системного аналізу та прийняття рішень у галузі охорони здоров’я з використанням штучного інтелекту та машинного навчання.