ДЕДЛАЙН: 1 листопада 2024 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: освіта, наука
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиFULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
Тривалість гранту – 6-9 місяців. Упродовж академічного року учасники Програми проводять індивідуальні дослідження; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці учбових курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів.
До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проєкти – дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни: Американські студії, Антропологія, Археологія, Архітектура / містопланування, Астрономія, Бібліотекарство, Біологія, Гендерні студії, Генетика, Географія, Геологія, Громадське управління, Державна політика, Екологія / охорона довкілля, Економіка (теоретичні напрямки), Журналістика / засоби масової комунікації, Інженерні науки, Інформаційні науки, Історія, Історія або менеджмент у галузі культури та театру, Комп’ютерні науки, Лінгвістика / прикладна лінгвістика, Література, Математика, Матеріалознавство, Мистецтво (живопис, скульптура, музика, кіно, театр, фотографія,хореографія) / мистецтвознавство, Міжнародні відносини, Музеєзнавство, Освіта/управління в галузі освіти, Охорона здоров’я, Охорона історичної спадщини, Педагогіка, Політичні науки, Правознавство, Психологія, Релігійні студії, Сільське господарство, Соціальна робота, Соціологія, Українознавчі студії, Фізика, Філософія, Фольклор, Хімія.
Український Офіс Програми імені Фулбрайта не розглядатиме подання на такі напрямки, як бухгалтерський облік, аудит, логістика, менеджмент, маркетинг, бізнес, управління бізнесом, клінічна медицина.
Для кого
У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.
Можливості
- щомісячна стипендія;
- додаткові кошти для придбання професійної літератури;
- медичне страхування;
- квиток в обидва боки.
Дедлайн
Документи приймають до 1 листопада щороку.
Відбір учасників на конкурсній основі відбувається в Україні й передбачає наступні етапи:
- перевірку документів щодо повноти їх заповнення та відповідності заявників вимогам конкурсу (листопад 2024)
- рецензування робіт американськими та українськими фахівцями та визначення осіб, які вийшли у півфінал (листопад 2024)
- співбесіда англійською мовою з учасниками півфіналу та відбір фіналістів американсько-українською комісією (друга половина грудня 2024)
- затвердження рекомендованих кандидатів та визначення університетів для фіналістів програми (січень-квітень 2025)
- початок стажування/гранту – серпень-вересень 2025 року.
Фіналісти Програми складатимуть комп’ютерний тест TOEFL iBT (Internet-based Test of English as a Foreign Language) у січні-лютому 2025 року.