КОЛИ: не пізніше 12:00 10 січня 2023 року
ДЕ: Закарпатська, Львівська, Київська, Полтавська, Дніпропетровська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Запорізька та Миколаївська області
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиЗ наміром сприяти підвищенню стійкості українських громад, МОМ пропонує сприяти посиленню спроможності збору ґендерно-чутливих даних, інклюзивного прийняття рішень та залучення і сприяння вироблення рішень представниками громад на місцевому рівні в Україні. У рамках проєкту будуть проведені тренінги зі збору дезагрегованих за ґендерною ознакою даних для членів громади, місцеві адміністратори пройдуть навчання з готовності та реагування з особливим акцентом на проведенні швидких оцінювань потреб та опрацюванні й аналізі ґендерно чутливих даних, а для членів громади пройдуть тренінги із питань залучення громад, ґендерної рівності, інклюзивного врядування на основі широкої участі, попередження і готовності.
Представництво МОМ в Україні шукає виконавчого(их) партнера(ів), які проводять або здійснювали активності у Закарпатській, Львівській, Київській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Сумські та Чернігівській областях для реалізації серії тренінгів, діалогів та грантів для підтримки громад.
Для кого
Учасники повинні бути неурядовими організаціями (НУО), зареєстрованими у відповідних державних установах, і мати можливість здійснювати гуманітарну діяльність у зазначених місцях.
Сума
Бюджет повинен базуватися на кількості областей та відповідній кількості цільових громад, що пропонуються до впровадження.
Пропоненти, які подають заявки на декілька областей, повинні надати окремий бюджет для окремої області, згідно з Додатком 5.
Терміни
Заявки повинні бути надіслані не пізніше 12:00 10 січня 2023 року.
Код Оголошення про прийом заявок ID # |
UA1-2022-3071 |
Опубліковано (дата) |
9 Грудня 2022 |
Граничний термін для подачі запитів для роз’яснень |
3 Січня 2023 |
Граничний термін подачі заявки |
10 Січня 2023 |
Повідомлення про результати |
Протягом чотирьох тижнів після кінцевого терміну подання заявки |
Дата початку реалізації |
1 Лютого 2023 |
Дата завершення реалізації |
31 Січня 2024 |
Умови:
Відповідно до гуманітарного підходу МОМ, Представництво МОМ в Україні оприлюднило Оголошення про прийом заявок для відбору пропонент(ів), надалі іменованих «Виконавчими Партнерами», серед кваліфікованих неурядових організацій для подальшого впровадження проєктів МОМ, надалі іменованих як “Діяльність”, спрямованих на надання надійного реагування на безпосередні потреби громад та населення, що постраждали від конфлікту, як описано вище.
Очікується, що попередньо кваліфіковані ВП в основному визначатимуть потреби за видами діяльності та організують доступ до територій та суб’єктів допомоги/ДГ для подальшого здійснення заходів, пріоритетних для МОМ, зазначених у цьому ЗПЗ.
Попередньо відібраний “Виконавчий Партнер” повинен виконувати Діяльність згідно Технічного завдання (Додаток 1 до цього Документу). Взаємодія між МОМ та Виконавчим Партнером додатково охоплюється Договором про реалізацію проєкту із використанням шаблону Договору про реалізацію проєкту (Додаток 10) після остаточного підтвердження впровадження проєкту.
Організації, які відповіли на це запрошення, мають довести здатність реалізувати всі перелічені заходи в рамках одного проєкту у запропонованій області (областях), як зазначено в ТЗ, Додаток 1. Часткові заявки на окремі заходи не розглядаються.
Усі Виконавчі Партнери отримають письмове повідомлення про результати відбору протягом чотирьох тижнів після кінцевого терміну подання документів заявки на участь у ЗПЗ. Якщо Виконавчий Партнер вимагатиме подальших роз’яснень, МОМ надасть відповідь із поясненням прозорості та чесності проведеного процесу відбору.
Прийнятні учасники
Учасники повинні бути неурядовими організаціями (НУО), зареєстрованими у відповідних державних установах, і мати можливість здійснювати гуманітарну діяльність у місцях, зазначених у розділі 2. Пропоненти повинні подати копії своїх документів про державну реєстрацію.
Мінімальною вимогою є залучення до реалізації більшості ключових професійних співробітників, з принаймні дворічним відповідним досвідом роботи, переважно, в місцях, де учасники мають намір виступати в якості партнера-виконавця МОМ. Перевагу буде надано учасникам, які мають постійних професійних співробітників або співробітників із стабільними довготривалими трудовими відносинами.
Пропоненти не можуть бути залучені до терористичних актів/кримінальної діяльності та/або мати відношення до осіб та/або організацій, пов’язаних із терористичною/кримінальною діяльністю. Таким чином учасники тендеру не можуть бути включені до переліку осіб та/або організацій, до яких застосовуються санкції, про що йдеться в резолюції 1267 контртерористичного комітету (КТК) Ради безпеки ООН.
Документальне підтвердження відповідності претендента брати участь має бути прийнятним для МОМ. МОМ залишає за собою право на запит додаткових документів з метою повного пересвідчення у прийнятності учасників.
Інструкції щодо подання підтвердження зацікавленості
1. Заявки повинні бути надіслані у вигляді відсканованих копій усіх документів у форматі pdf на електронну адресу EveryoneCounts@iom.int не пізніше 12:00 10 січня 2023 року.
2. Загальний розмір файлів, які надсилаються в одному повідомленні, не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файли на будь-який відкритий сервіс файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не вимагає реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами.
3. У темі електронного листа та на конверті має бути зазначено наступне: UA1-2022-3071 – Відбір ВП для реалізації проєкту “Людський вимір” – [Назва НУО]
4. Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду. Якщо Заявка не буде прийнята у цей термін, подальша участь Виконавчого Партнера буде анульована.
5. Заявки, наскільки це можливо, не повинні мати рукописних виправлень. У разі неминучої ситуації, коли виправлення повинно бути зроблено вручну, виправлення має бути підписане посадовою особою Пропонента, яка підписала Заявку.
6. Виконавчі Партнери повинні подати наступні підписані та завірені печаткою документи, щоб довести їх відповідність мінімальному рівню кваліфікації як організації, і повинні подати підтвердження наявності у них персоналу з необхідними повноваженнями, які будуть задіяні в проєкті у випадку обрання їхньої організації для реалізації діяльності:
a. Додаток 2 – Форма Контрольного переліку довідкової інформації щодо Виконавчого Партнера
b. Додаток 3 – Форма Запитальника щодо загальної інформації про Виконавчого Партнера
c. Додаток 4 – Форма Проєктного задуму Виконавчого Партнера МОМ з мотиваційним листом
d. Додаток 5 – Форма для бюджету проєкту
e. Додаток 6 – Інформаційний листок постачальника (з копіями документів за переліком, зазначеним у документі)
f. Додаток 7 – Форма резюме для залученого персоналу
g. Додаток 8 – Кодекс Поведінки
h. Додаток 9 – Форма Переліку виконаних проєктів
i. Додаток 10 – Форма Фінансової Оцінки Виконавчого Партнера
j. Додаток 11 – Декларація про відповідність
Окрім того, пропоненти повинні надати таку інформацію про свою організацію:
-
1. Сфера діяльності НУО
-
2. Кількість постійних працівників НУО (із зазначенням посад)
-
3. Кількість запрошених професійних працівників (із зазначенням посад), включаючи волонтерів, інструкторів тощо.
-
4. Розклад персоналу НУО: вказати керівні та контрольні органи організації та їх персонал (включаючи правління)
-
5. Кількість проєктів, які зараз виконує НУО (вкажіть проєкт, донора проєкту та бюджет)
-
6. Політика закупівель НУО
-
7. Бюджет НУО (принаймні протягом 2 останніх років)
-
8. Донори НУО
-
9. Система моніторингу та оцінки НУО
-
10. Наявна система фінансового контролю НУО та матриця уповноважених підписантів
-
11. Наявна система поточної звітності НУО
-
12. Копії фінансової звітності, подані до податкової інспекції (за останні 2 роки)
7. Запит на пояснення будь-якої частини Оголошення про прийом заявок необхідно надіслати письмово на дану адресу: EveryoneCounts@iom.int, принаймні за 3 календарні дні до вказаного кінцевого терміну подання Заявок. В темі електронного листа має бути зазначено наступне: “UA1-2022-3071 – Відбір ВП для реалізації проєкту “Людський вимір” – [Назва НУО]”
8. МOM надасть письмову відповідь на ті запитання, які отримає не пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до вказаного кінцевого терміну подання Заявок. МОМ поширюватиме питання / запити на пояснення та власні відповіді серед усіх Виконавчих Партнерів.
9. Потрібно надати детальний опис того, як вимоги, зазначені в Оголошенні про прийом заявок, відповідатимуть здібностям, досвіду, знанням та досвіду Виконавчих Партнерів
10. Заявка повинна подаватися англійською та українською мовами та у форматі, встановленому МОМ в рамках цього ЗПЗ. Необхідно надати всю необхідну інформацію, відповідаючи чітко та стисло на всі викладені моменти. Будь-яка заявка, яка не повністю та всебічно відповідає вимогам цього ЗПЗ, може бути відхилена.
11. Документ заявки повинен містити наступне:
a. Супровідний лист;
b. Повний пакет документації заявки, оформлений належним чином як зазначено у пункті 14.6, підписаний на всіх сторінках уповноваженим представником Виконавчого Партнера; та
c. Будь-які інші відповідні документи
12. Заявки можуть бути змінені або відкликані в письмовій формі до часу кінцевого терміну, вказаного в цьому Оголошенні про прийом заявок. Заявки не можуть бути змінені або відкликані після закінчення терміну подання Заявок.
13. Виконавчий Партнер несе всі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням заявки, і МОМ ні в якому разі не несе відповідальності за понесені витрати.
14. МОМ за жодних умов не вимагатиме плати за подання Заявки у Виконавчих Партнерів.
15. Уся інформація, надана в письмовій формі або передана усно Виконавчим Партнерам щодо цього ЗПЗ, повинна розглядатися як суворо конфіденційна. Виконавчий Партнер не повинен передавати та розголошувати цю інформацію будь-якій третій стороні без попереднього письмового дозволу МОМ. Це зобов’язання залишаються після завершення процесу відбору, незалежно від того, чи є Заявка Виконавчого Партнера успішною.
16. Уся інформація, що потрапляє до МОМ (або інформація, що позначена як службова/конфіденційна/фінансова) від Виконавчого Партнера, вважається суворо конфіденційною та будь-які персональні дані відповідно до Принципів захисту інформації МОМ.
17. Виконавчий Партнер, подаючи заявку, надає згоду МОМ на обмін інформацією з відповідальними особами для оцінювання та управління Заявкою.
18. МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку Заявку, а також анулювати процес відбору та відхилити всі Заявки у будь-який час, і таким чином не несе жодної відповідальності перед відповідними Виконавчими Партнерами та не має жодного обов’язку пояснювати свої дії.
Завдання, які будуть виконуватися у межах цього договору
Тренінги
Тренінги будуть організовані за чотирма різними темами, для кожної теми буде укладено контракт із тренером(ами). Усі обрані тренери відвідають п’ятиденний тренінг для тренерів, який організує Представництво МОМ в Україні до початку проведення серії каскадних тренінгів на рівні громад. Команда проєкту може надати обраному(им) ВП списки вже відібраних тренерів для укладання контракту (за умови, якщо проєктна команда проведе відбір тренерів до заключення контракту з ВП) АБО ВП повинен буде самостійно визначити та укласти контракт з майбутніми тренерами.
Планується проведення тренінгів з таких тем:
-
Тренінги зі збору даних
-
Тренінги з аналізу даних
-
Тренінги з формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних
-
Тренінги із залучення громадськості та партисипативного врядування.
Виконавчий партнер (ВП) відповідатиме за все матеріально-технічне забезпечення тренінгів та діалогових сесій, включаючи координацію з місцевими адміністраціями щодо використання обладнаних приміщень (у випадку відсутності таких приміщень – оренда приміщень), технічним обладнанням для тренера (ноутбук, проєктор, або іншим ІТ-обладнанням), кейтерингів, додаткові матеріали та висвітлення діяльності проєкту у соціальних мережах. Представництво МОМ в Україні заздалегідь надасть усі необхідні матеріали – логотипи, брендинг, та ін.
За результатами кожного проведенного тренінгу ВП надасть проєктній команді:
-
Інформаційний лист учасника (з розбивкою за віком, статтю, особливими потребами) в цифровому вигляді
-
Підписані списки відвідування тренінгів
-
Підписані форми згоди
-
Фото та відео матеріали з тренінгів
-
Результати до та після тренінгового тестування, складені в excel
-
Результати оцінювання тренінгу, складені в excel
-
Звіти тренерів
Діалогові сесії
Виконавчий партнер готуватиме публікації в соціальних мережах із попереднім погодженням з командою проєкту і дотримуючись інструкцій щодо хештегів та інформованої згоди. Крім соціальних мереж, інформація про проєкт буде поширюватися через такі засоби як плакати, флаєри тощо, залежно від цільової громади.
ВП буде займатися поширенням інформації особисто та через соціальні мережі, а також із попереднім погодженням з проєктною командою буде визначати, відбирати та запрошувати осіб для участі в першому тренінгу зі збору даних.
Партнер запросить осіб, визначених Представництвом МОМ в Україні, взяти участь у тренінгах з аналізу даних та з формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних. може попросити ВП підтримати роз’яснювальну роботу з кандидатами місцевих органів влади. Додатково, одним із завдань ВП передбачається підтримка команди проєкту у контактуванні та роз’ясненні інформації по проєкту для представників місцевих органів влади, які будуть брати участь у тренінгах з формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних. ВП буде залучатися до роботи з громадськістю та із попереднім погодженням з командою проєкту візьме на себе обов’язки із визначення, відбору та запрошення представників громад для участі у тренінгах із залучення громадськості та партисипативного врядування.
Одним із завдань ВП передбачається визначення, відбір та запрошення осіб для участі в діалогових сесіях (окрім осіб, які візьмуть участь у тренінгах). ВП буде займатися організацією діалогових сесій/АБО здійснить найняття фасилітаторів для проведення діалогових сесій.
За результатами кожної проведеної діалогової сесії ВП надасть проєктній команді:
-
Інформаційний лист учасника (з розбивкою за віком, статтю, особливими потребами) в цифровому вигляді
-
Підписані списки відвідування тренінгів
-
Підписані форми згоди
-
Фото та відео матеріали з тренінгів
-
Звіт фасилітатора
-
План реагування громади, розроблений до кінця проведення серії діалогових сесій
Гранти
ВП придбає все необхідне обладнання та матеріали після попереднього узгодження з проєктною командою для підтримки планів реагування громад, які будуть розроблені під час діалогових сесій. Гранти не перевищуватимуть 260 000 грн/7000 доларів США кожен [1].
[1]Курс ООН 37,00 станом на дату опублікованого запиту.
Громади
Львівська
-
16 громад
-
64 2-денних каскадних тренінгів (16 2-денних каскадних тренінгів по кожній з 4 тем)
-
96 південних діалогових сесій (6 південних діалогових сесій на кожну з 16 громад)
-
16 грантів
-
8 тренерів (2 тренери, найнятих за контрактом для кожної з 4 тем)
Київська
-
16 громад
-
64 2-денних каскадних тренінгів (16 2-денних каскадних тренінгів по кожній з 4 тем)
-
96 південних діалогових сесій (6 південних діалогових сесій на кожну з 16 громад)
-
16 грантів
-
8 тренерів (2 тренери, найнятих за контрактом для кожної з 4 тем)
Закарпатська
-
15 громад
-
60 2-денних каскадних тренінгів (15 2-денних каскадних тренінгів по кожній з 4 тем)
-
90 південних діалогових сесій (6 південних діалогових сесій на кожну з 15 громад)
-
15 грантів
-
8 тренерів (2 тренери, найнятих за контрактом для кожної з 4 тем)
Полтавська
-
15 громад
-
60 2-денних каскадних тренінгів (15 2-денних каскадних тренінгів по кожній з 4 тем)
-
90 південних діалогових сесій (6 південних діалогових сесій на кожну з 15 громад)
-
15 грантів
-
8 тренерів (2 тренери, найнятих за контрактом для кожної з 4 тем)
Дніпропетровська
-
15 громад
-
60 2-денних каскадних тренінгів (15 2-денних каскадних тренінгів по кожній з 4 тем)
-
90 південних діалогових сесій (6 південних діалогових сесій на кожну з 15 громад)
-
15 грантів
-
8 тренерів (2 тренери, найнятих за контрактом для кожної з 4 тем)
Харківська
-
9 громад
-
36 2-денних каскадних тренінгів (9 2-денних каскадних тренінгів по кожній з 4 тем)
-
54 південних діалогових сесій (6 південних діалогових сесій на кожну з 9 громад)
-
9 грантів
-
4 тренери, (1 тренер, найнятий за контрактом для кожної з 4 тем)
Миколаївська
-
8 громад
-
32 2-денних каскадних тренінгів (8 2-денних каскадних тренінгів по кожній з 4 тем)
-
48 південних діалогових сесій (6 південних діалогових сесій на кожну з 8 громад)
-
8 грантів
-
4 тренери, (1 тренер, найнятий за контрактом для кожної з 4 тем)
Запорізька
-
6 громад
-
24 2-денних каскадних тренінгів (6 2-денних каскадних тренінгів по кожній з 4 тем)
-
36 південних діалогових сесій (6 південних діалогових сесій на кожну з 6 громад)
-
6 грантів
-
4 тренери, (1 тренер, найнятий за контрактом для кожної з 4 тем)
Сумська
-
10 громад
-
40 2-денних каскадних тренінгів (10 2-денних каскадних тренінгів по кожній з 4 тем)
-
60 південних діалогових сесій (6 південних діалогових сесій на кожну з 10 громад)
-
10 грантів
-
4 тренери, (1 тренер, найнятий за контрактом для кожної з 4 тем)
Чернігівська
-
10 громад
-
40 2-денних каскадних тренінгів (10 2-денних каскадних тренінгів по кожній з 4 тем)
-
60 південних діалогових сесій (6 південних діалогових сесій на кожну з 10 громад)
-
10 грантів
-
4 тренери, (1 тренер, найнятий за контрактом для кожної з 4 тем)
Час виконання робочого завдання та очікувані результати
Результат 1: Відбір учасників (1 місяць)
Результат 2: Проведення тренінгів (4 місяці)
Результат 3: Проведення діалогових сесій (4 місяці)
Результат 4: Закупка обладнання та матеріалів для громад в рамках гранту (3 місяці)
Тривалість
Тривалість усіх заходів становитиме не більше 12 місяців.
Бюджет
Заявник має надати детальний бюджет прямих витрат використовуючи шаблон (Додаток №5).
Можливості
Реалізація проєкту дозволить підвищити стійкість українських громад до багатовимірних шоків. Проєкт планує досягти стійкості громад завдяки проведенню ряду тренінгів, серії діалогів та надання грантів відібраним громадам в зазначених областях.