КОЛИ: до 23 грудня 2022 року
ДЕ: м. Бурштин, м. Долина, м. Коломия Івано-Франківської області; м. Біла Церква, м. Славутич, м. Переяслав, м. Васильків Київської області; м. Чорноморськ, м. Подільськ Одеської області; м. Височанськ, м. Лозова, м. Слобожанськ Харківської області; м. Рожище Волинської області; м. Батово Закарпатської області; м. Здолбунів, м. Рівне, м. Гоща, м. Вараш Рівненської області
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиМіжнародний республіканський інститут (МРІ) – це неприбуткова та непартійна організація, що працює над утвердженням демократії в усьому світі. З 1994 року МРІ працює в Україні, сприяючи розвитку органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадянського суспільства, а також активному залученню громадян у ці процеси.
Міжнародний республіканський інститут (МРІ) шукає кваліфіковану організацію з досвідом підтримки організаційної спроможності та наставництва молодіжних рад для співпраці.
Для кого
Відповідність вимогам: організації з досвідом реалізації програм з розвитку потенціалу та наставництва для молоді в Україні, бажано для молодіжних рад.
IRI шукає кваліфіковану партнерську організацію для оцінки існуючих молодіжних рад у обраних громадах та надання допомоги у розбудові спроможності та наставництва вибраним молодіжним радам за допомогою посібника з громадянської освіти IRI.
Сума
Загальна сума, передбачена в бюджеті проекту, не повинна перевищувати 90 000 доларів США.
Терміни
Прохання надсилати заявку на дві електронні адреси lfesenko@iri.org (Лідія Фесенко) та hsaltan@iri.org (Галина Салтан) до 23 грудня 2022 року, зазначивши у темі листа «RFA EURASIA2022U12o».
Також за цими контактами можна до 2 грудня 2022 р. звертатись з уточненнями та питаннями щодо даного конкурсу.
Умови:
Передбачається, що дана організація надаватиме зазначену підтримку з використанням посібника з громадської освіти, розробленого МРІ, діючим молодіжним радам в будь-яких обраних 10-ти з 18-ти громад населених пунктів, де працює програма «Мріємо та Діємо» (UNITY), а саме: м. Бурштин, м. Долина, м. Коломия Івано-Франківської області; м. Біла Церква, м. Славутич, м. Переяслав, м. Васильків Київської області; м. Чорноморськ, м. Подільськ Одеської області; м. Височанськ, м. Лозова, м. Слобожанськ Харківської області; м. Рожище Волинської області; м. Батово Закарпатської області; м. Здолбунів, м. Рівне, м. Гоща, м. Вараш Рівненської області.
Заявник має вибрати 10 громад з 18 і надати обґрунтування, чому кожне місто було обрано для підтримки молодіжних рад, і подати план того, як вони мають намір підтримувати та допомагати молодіжним радам у кожній громаді.
Ідеї проекту можуть включати (але не обмежуватися) оцінку молодіжних рад, менторську підтримку, сесії з розвитку потенціалу, тренінги, підвищення незалежності молодіжних рад, налагодження партнерства з місцевою владою, розробку рекомендацій щодо вдосконалення структури молодіжної ради, розширення механізм значущої участі в процесах прийняття рішень на місцях, співпраця з ВПО, аналіз внутрішнього середовища.
Необхідні результати під час реалізації:
-
Графік реалізації проектних заходів (включно з тим, у яких 10 громадах планується створити молодіжні ради);
-
Опис і розбивка заходів і етапів;
-
План моніторингу та оцінки проекту;
-
Щомісячні звіти для IRI Україна з детальним описом усіх заходів, проведених за цей місячний період;
-
Дзвінки для реєстрації з IRI кожні два тижні для відстеження виконання графіка етапів;
-
Остаточний звіт із детальним описом результатів проекту за погодженням з IRI.
Кожна пропозиція повинна відповідати на такі запитання:
-
Завдання програми – Як ви плануєте реалізувати розвиток потенціалу молодіжних рад?
-
Запропонована діяльність – Будь ласка, опишіть діяльність, яку ви плануєте реалізувати, як вона сприятиме досягненню цілей програми та принесе користь молодіжним радам у громадах UNITY для 10 обраних громад.
-
Які групи чи організації ви плануєте націлити та взаємодіяти з ними?
-
Який досвід чи минулі успіхи, якщо такі є, ви маєте в роботі над проблемами, які ви пропонуєте вирішити?
-
Як ви будете рекламувати діяльність вашого проекту?
-
Графік виконання – будь ласка, коротко опишіть графік для кожного виду діяльності.
-
Моніторинг та оцінка – Яких результатів ви очікуєте досягти? Будь ласка, опишіть, як ви плануєте вимірювати та документувати вплив вашого проекту (якісні та/або кількісні результати). Пропозиції повинні чітко демонструвати, як зазначені дії дозволять досягти бажаних результатів.
IRI надасть технічну допомогу та готові шаблони, якщо це необхідно для цих заходів моніторингу та оцінки.
Технічні застосування:
Усі заявки повинні містити вичерпне пояснення методів, які будуть використані для впровадження.
Обсяг заявок не повинен перевищувати 10 сторінок.
Повна заявка, заповнена та подана у форматі Word (без підпису) та PDF (підписана).
Необхідно відповісти на кожне запитання повної заявки FAS.
Якщо у вас немає певних документів, необхідно чітко пояснити, чому.
Усі заявки мають бути подані англійською мовою.
Можливості
IRI планує допомагати молодіжним радам, які стикаються з проблемами, аналізувати та розвивати їх внутрішню структуру та просувати демократичні цінності разом із місцевим партнером.