ДЕДЛАЙН: 19 лютого 2025 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: IT, бізнес, освіта, виробництво
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиeuROBIN — це мережа передового досвіду, яка об’єднує європейські знання в галузі робототехніки та штучного інтелекту (AI). Вона створить єдину загальноєвропейську платформу для досліджень та розробок. Вперше велика кількість провідних дослідницьких лабораторій у Європі спільно досліджують робототехніку на основі штучного інтелекту.
Основні цілі euROBIN:
-
досягнення значних наукових проривів у ключових питаннях робототехніки на основі ШІ;
-
зміцнення наукової спільноти робототехніків у Європі через створення інтеграційної платформи.
Мережа відкрита для всіх дослідників у галузі робототехніки в Європі та пропонує механізми каскадного фінансування для подвоєння кількості учасників у найближчі роки.
euROBIN об’єднує 31 партнера з 14 країн. Координатором мережі є Інститут робототехніки та мехатроніки Німецького центру авіації та космонавтики (DLR). Учасниками є як провідні науково-дослідні установи, так і видатні промислові партнери з різних секторів.
В рамках проєкту відкриті два конкурси:
1. Програма обміну технологіями
Мета програми — заохочення участі дослідників та компаній у розробці, тестуванні та валідації нових наукових методів і технологій, які сприятимуть розширенню спектра інтелектуальних навичок і можливостей роботів у різних сферах застосування (промисловій, персональній та зовнішній), доповнюючи основні цілі проєкту euROBIN.
Учасники матимуть можливість інтегрувати та тестувати свій код, методи або апаратне забезпечення на одних із найсучасніших робототехнічних платформах Європи.
Відібрані бенефіціари долучаться до основних команд euROBIN, працюючи над інтеграцією та оцінкою розроблених рішень у приймаючих лабораторіях. Зазвичай двоє партнерів euROBIN будуть приймаючими установами, забезпечуючи доступ до робототехнічних платформ euROBIN та надаючи необхідну підтримку.
2. Спільні проєкти
На початку спільного проєкту відбудеться процес узгодження деталей між заявником та одним або кількома партнерами euROBIN. Залежно від специфіки проєкту, партнери euROBIN можуть приймати дослідників, делегованих заявником, або ж валідація результатів може здійснюватися на об’єктах бенефіціарів. Спільно заявник та партнери euROBIN визначать процес інтеграції та валідації запропонованого рішення (програмного або апаратного забезпечення) на робототехнічних платформах приймаючої установи або системах бенефіціарів. Протягом усього експериментального періоду учасники отримуватимуть постійну підтримку та консультації від партнерів euROBIN для успішної реалізації проєкту.
Учасникам буде надано доступ до інструментів і ресурсів через Європейський репозиторій коду та даних у робототехніці (EuroCore), зокрема до:
-
симуляційних інструментів,
-
наборів даних,
-
програмних фреймворків,
-
детальних інструкцій та процедур для тестування й валідації рішень.
За необхідності, результати проєкту (наприклад, набори даних, вихідний код, відео, звіти) можуть бути завантажені до EuroCore, щоб забезпечити легкий доступ та візуалізацію для робототехнічної спільноти.
Після валідації продуктивності рішення й завдяки видимості, яку забезпечує проєкт, передбачається, що рішення euROBIN можуть бути прийняті бенефіціарами (з можливістю ліцензування) або іншими групами, зокрема в промисловості.
Обрані бенефіціари матимуть можливість співпрацювати з основними командами euROBIN для інтеграції та оцінки своїх рішень як на власних робототехнічних платформах, так і на платформах приймаючих лабораторій, відповідно до специфіки конкурсу. Вони вирішуватимуть важливі наукові виклики за підтримки механізму каскадного фінансування.
Для кого
Подати заявку може юридична особа (не консорціум), яка відповідає таким вимогам:
-
Компанія будь-якого розміру, зареєстрована до 20 листопада 2024 року.
-
Дослідницька організація.
-
Академічна науково-дослідна установа, зареєстрована до 20 листопада 2024 року.
Сума
Максимальна сума фінансової підтримки для кожного відібраного проєкту становить до 60 000 євро.
Загальний бюджет конкурсу 1: 540 000 євро.
Загальний бюджет конкурсу 2: 720 000 євро.
Дедлайн
Кінцевий термін подання заявок: 19 лютого 2025 року о 17:00 (за брюссельським часом).