КОЛИ: не пізніше 20 листопада 2023 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: кібербезпека, державна влада
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиCRDF Global приймає грантові заявки від Центральних органів влади України / Державних підприємств критичної інфраструктури України на грантовий Конкурс – «Гранти на поліпшення кібербезпеки для державних інституцій України» (надалі «Конкурс»).
Цей конкурс організовує та адмініструє CRDF Global за підтримки Державного департаменту США.
Гранти на поліпшення кібербезпеки для державних інституцій України (CySIG) призначені для забезпечення рішень, а також для задоволення поточних і нових потреб у кібербезпеці з метою підвищення рівня кібербезпеки та стійкості систем кібербезпеки в цих установах, шляхом призначення експерта(-ів) з кібербезпеки для забезпечення високого рівня захисту важливих інформаційних ресурсів та мереж цих інституцій, сприяючи зміцненню кіберзахисту України.
CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США) є незалежною некомерційною організацією, яка впроваджує безпеку та стабільність в межах міжнародні місії розвитку та глобальної допомоги.
CRDF Global є надійним партнером України вже понад 25 років, надаючи технічну допомогу, логістичну підтримку, навчальні програми та програми стратегічного розвитку у галузях кібербезпеки, нерозповсюдження та захисту від хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних речовин, глобальної охорони здоров’я, стратегічного управління торгівлею, вищої освіти, міжнародних професійних обмінів тощо. Штаб-квартира організації знаходиться в Арлінгтоні, штат Вірджинія, США. Регіональні центри розташовані в Аммані, Йорданії, Манілі та Києві. Щоб дізнатися більше, будь ласка, перейдіть за посиланням: http://www.crdfglobal.org.
Для кого:
Сума
Максимальна сума гранту складає до 54 000 доларів США, яка надається протягом строку імплементації гранту.
Терміни
Умови:
Допустима тематика проєктів
Для цілей цього Конкурсу, заявники мають запропонувати грантові проєкти в наступних сферах:
(1) Кібербезпека.
(2) Кібергігієна.
(3) Захист даних.
(4) Аналіз загроз.
(5) Посилення потенціалу грантоотримувачів у сферах, зазначених вище.
З огляду на вищезазначене, проєктні активності можуть включати, але не обмежуватися наступним:
(1) Проведення аналізу вразливих зон грантоотримувача, які можуть стати потенційними цілями для кібератак та інцидентів у сфері кібербезпеки.
(2) Розробка стратегічних / операційних рішень для запобігання та реагування на потенційні кібератаки та кіберінциденти.
(3) Оптимізація та вдосконалення процесів кібербезпеки для грантоотримувача у зазначених вище сферах.
Запропоновані проєктні активності / стратегія реалізації мають враховувати / включати наступне:
• Зазначити кількість експертів з кібербезпеки (до 2 на Грантоотримувача).
• Зазначити загальний обсяг робіт для кожного експерта із кібербезпеки та сферу вразливості, яку має державна установа.
• Подати резюме (CV) Відповідального виконавця (координатора проєкту).
• Вказати потенційні вразливості у сфері кібербезпеки, які грантоотримувач має намір опрацювати терміном до дев’яти (9) місяців.
ВАЖЛИВО: CRDF Global залишає за собою право відмовити у розгляді та оцінці заявок, які не відповідають вимогам до заявників та грантових проєктів, що наведені вище.
Подача повної грантової заявки
Усі грантові заявки мають бути подані в електронному форматі та з використанням шаблону грантової заявки CRDF Global на наступну електронну адресу: vsheliekhova@crdfglobal.org
У темі листа потрібно обов’язково зазначити номер конкурсу та назву заявника в форматі, який наведено у прикладі нижче:
“DE-02-2023_ГО «Промінь»”
Після електронної подачі документів, заявники отримають лист-відповідь, в якому буде підтвердження отримання заявки з боку CRDF Global.
Грантова заявка, що надається CRDF Global, має бути підготовлена англійською або українською мовами з використанням шаблону грантової заявки. Допустимі формати файлів: Майкрософт Ексель (.exsm) та pdf, коли прямо зазначається інструкціями в шаблоні грантової заявки.
Шаблон грантової заявки включає наступні розділи (вкладки):
Обов’язкові:
(1) Інформація про організацію,
(2) Опис проєктної заявки,
(3) Обсяг роботи (опис завдань для виконання),
(4) Робочий план проєкту,
(5) Бюджет,
(6) Опис бюджету,
(7) Графік платежів та звітності за проєктом.
Додаткові документи, наведені нижче:
(1) Резюме Відповідального виконавця (який виконує функції координатора проєкту та відповідає за його реалізацію).
У разі виникнення питань щодо процесу подання грантових заявок, будь ласка, зверніться до CRDF Global за наступною електронною адресою: vsheliekhova@crdfglobal.org.