ДЕДЛАЙН: 4 лютого 2025 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор, місцеве самоврядування
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиНазва конкурсу: «Підтримка прикордонних регіонів України та Молдови шляхом розвитку структурного співробітництва для здійснення спільної діяльності» (Support to Ukraine and Moldova border regions).
Мета програми: посилення адміністративної спроможності місцевих органів влади України та Молдови, а також організацій громадянського суспільства у прикордонних регіонах для реалізації спільних проектів. Передбачається створити механізми, які діють в програмах співробітництва ЄС Interreg, у яких вже бере участь Україна.
Основні завдання організації-виконавця:
-
Створення організаційної структури для підготовки, моніторингу та реалізації проектів.
-
Формування керівного комітету для управління програмою.
-
Підготовка роботи моніторингового комітету.
-
Підтримка заявників у розробці спільних українсько-молдовських проектів.
-
Підготовка конкурсу пропозицій, оцінка заявок і відбір проектів для фінансування.
-
Моніторинг реалізації проектів та підготовка фінального звіту.
-
Здійснення інформаційно-комунікаційної діяльності.
Нормативна база: відповідно до положень «Регламенту Interreg» Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2021/1059 та інших нормативних актів ЄС.
Для кого
Територія реалізації:
-
Україна: Чернівецька, Хмельницька, Вінницька, Одеська області, а також додатково Черкаська, Кіровоградська, Миколаївська області, як регіони для субгрантування.
-
Молдова: вся територія країни.
Відповідні суб’єкти: Навчальний заклад, Міжнародна організація, Некомерційна організація (НКО) / Неурядова організація (НУО), Інше, Приватна установа, в т.ч. приватна компанія (приватна для отримання прибутку), державний орган (національний, регіональний та місцевий; включно з EGTC), дослідницька установа, включно Університет, малий і середній бізнес (МСП).
Вимоги:
-
бути юридичними особами (державними або приватними організаціями);
-
бути зареєстрованим в одній із прийнятних країн, тобто: Держави-члени ЄС (включаючи заморські країни та території (OCT)); Україна або Республіка Молдова;
-
не бути органами влади, відповідальними за реалізацію політики згуртованості в розумінні статті 71 Регламенту CPR 2021/1060.
Конкретні випадки
-
Фізичні особи — Фізичні особи НЕ мають права (за винятком самозайнятих осіб, тобто приватних підприємців, де компанія не має правосуб’єктності окремо від фізичної особи).
-
Міжнародні організації — Міжнародні організації мають право. Правила щодо відповідних країн до них не застосовуються.
-
Суб’єкти без статусу юридичної особи — суб’єкти, які не мають правосуб’єктності згідно з їхнім національним законодавством, можуть брати участь у виняткових випадках, за умови, що їхні представники мають право брати на себе юридичні зобов’язання від їх імені та пропонують гарантії захисту фінансових інтересів ЄС, еквівалентні гарантіям, які пропонує юридичні особи.
-
Органи ЄС — органи ЄС (за винятком Спільного дослідницького центру Європейської Комісії) НЕ можуть бути частиною консорціуму.
-
Асоціації та групи інтересів — організації, що складаються з членів, можуть брати участь як «єдині бенефіціари» або «бенефіціари без статусу юридичної особи». Будь ласка, зверніть увагу, що якщо діяльність буде реалізована членами, вони також повинні брати участь (або як бенефіціари, або як афілійовані особи, інакше їхні витрати НЕ будуть прийнятні).
Сума
Бюджет програми: 2 000 000 євро.
Фінансування двох типів проектів:
-
до 10 000 євро;
-
до 50 000 євро.
Дедлайн
Терміни подання: до 4 лютого 2025 року 17:00 (CEST).