КОЛИ: до 20 листопада 2022 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: усі сектори економіки, крім консалтингової галузі
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявки«Український Бізнес в Дії» — це проєкт грантової підтримки малих та середніх підприємств (МСП) та greentech підприємств, що реалізується Програмою розвитку Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE DF) та Програмою технічної допомоги Зеленого фонду для зростання (GGF TAF) та міжнародною консалтинговою компанією CIVITTA. Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business.
Для кого
– для традиційних МСП, які сприяють збереженню та створенню нових робочих місць і збільшенню доходів в Україні.
– для Greentech підприємств, які надають рішення у секторах відновлюваної енергетики, енергоефективності та ресурсоефективності.
Сума
Максимальний бюджет гранту – 50 000 ЄВРО.
Терміни
20.10.2022 – Старт подачі заявок підприємствами
02.11.2022 – Онлайн презентація проєкту «Український Бізнес в Дії»
20.11.2022 – Дедлайн подачі заявок
21.11 – 20.12.2022 Відбір учасників
Грудень 2022 – січень 2023 – Підписання грантових умов
01.02 – 31.07.2023 – Моніторинг ефективності використання отриманих грантів
Умови
Критерії прийнятності для учасників:
-
Юридична реєстрація в Україні або юридична реєстрація в ЄС для МСП, які здійснили релокацію в країни ЄС після 24.02.2022 р. (як мінімум один з власників МСП повинен мати українське громадянство)
-
Організаційно-правова форма — юридичні особи згідно з законодавством України. Фізичні особи-підприємці (ФОП) до участі у Грантовому проєкті не допускаються
-
Підприємства з усіх секторів економіки, крім консалтингової галузі
-
Мінімальний термін діяльності – 2 роки
-
Максимальний річний дохід – 50 млн євро
-
Кількість співробітників для МСП: 10-250 осіб (для “зелених” підприємств: 5-250 осіб)
-
Чітка та переконлива аргументація на користь того, що отримання гранту може сприяти збереженню та створенню робочих місць та збільшенню доходів бізнесу в довгостроковій перспективі
Не можуть брати участь в грантовому конкурсі компанії, які:
-
до 24.02.2022 мали юридичну реєстрацію поза межами України та/або зараз мають юридичну реєстрацію поза межами України та країн ЄС;
-
зареєстровані як ФОП
-
здійснюють свою діяльність у консалтинговій галузі;
-
здійснюють свою діяльність менше 2 років;
-
мають річний дохід, який перевищує 50 млн євро;
-
мають менше 10 співробітників (для “зелених” підприємств – менше 5 співробітників);
-
не мають чіткої та переконливої аргументації на користь того, що отримання гранту може сприяти збереженню та створенню робочих місць та збільшенню доходів бізнесу в довгостроковій перспективі.
Можливості
Проєкт спрямований на адаптацію та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та greentech підприємств, які в умовах російсько-української війни продовжують працювати та потребують допомоги для продовження своєї діяльності.
у проєкті дозволить отримати гранти до 50.000 євро для підвищення стійкості, відновлення та підтримки операційної діяльності.
Грантову підтримку отримають щонайменше 20 українських МСП та greentech підприємств, що відповідають кваліфікаційним вимогам та пройдуть конкурсний відбір на основі поданих заявок.
На що можуть бути використані гранти?
01 – Інновації, технологічні та інші послуги, які сприяють розвитку підприємства
02 – Ресурси або обладнання, необхідні для адаптації виробництва до нових реалій ведення бізнесу в умовах війни
03 – У виняткових випадках гранти можуть покривати частину операційних витрат, понесених підприємством протягом 6 місяців, якщо це має вирішальне значення для забезпечення безперервної діяльності підприємства
Початок та терміни реалізації грантів:
Ви маєте розпочати реалізацію проєкту одразу після отримання першого траншу грантових коштів. Проєкт має бути реалізований в термін від 1 до 6 місяців.
Умови фінансування діяльності за грантом:
50% від загальної суми грантової підтримки ви отримаєте перед початком реалізації заявленого проєкту, решту суми Ви отримаєте, коли проєкт буде реалізовано.