ДЕДЛАЙН: 15 червня 2025 року
ДЕ: Чернігівська, Чернівецька, Івано-Франківська, Хмельницька, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Вінницька, Волинська, Закарпатська області
ГАЛУЗІ: громадський сектор, місцеве самоврядування
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПрограма розвитку ООН (ПРООН) в Україні оголошує грантову програму «Партнерство задля відновлення». Грантова програма впроваджується в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» (EPSR), який фінансується урядом Швеції через Шведську агенцію міжнародного розвитку (Sida).
Мета грантової програми — підтримати інноваційний економічний розвиток і сприяти гендерній рівності в умовах повномасштабної війни.
Відповідно до стратегії проєкту ПРООН планує надавати малі гранти міжсекторним партнерствам, які складаються щонайменше з двох організацій і здатні продемонструвати свою спроможність реалізувати запропоновану ініціативу в таких пріоритетних сферах:
-
Інклюзивний місцевий економічний розвиток, який, серед іншого, включає, але не обмежується сприянням сталому розвитку садівництва, фермерства, туризму, а також інноваціям у створенні просторів для мікро-, малих і середніх підприємств та забезпеченні доступу до місцевого ринку.
-
Гендерна рівність та розширення економічних можливостей для жінок і чоловіків, включно з внутрішньо переміщеними людьми, ветеранами та іншими групами, які значно постраждали від війни.
Очікується, що запропоновані ініціативи призведуть до:
-
розбудови місцевої інклюзивної економіки шляхом запровадження стійких видів діяльності, що призводять до помітного покращення у сферах зайнятості, підприємництва та доступу до ринків для вразливих груп населення (ВПО, ветеранів та інших груп, що значно постраждали від війни);
-
посилення економічного потенціалу недостатньо представлених груп з акцентом на ґендерній рівності та розширенні економічних прав і можливостей жінок і чоловіків, включно з ветеранами та ВПО, для покращення рівного доступу до економічних ресурсів, навичок і робочих місць;
-
економічних змін, зумовлених інноваціями, цифровими технологіями, новими бізнес-моделями та впровадженням технологій для підвищення продуктивності, ефективності та ринкової конкурентоспроможності малих і середніх підприємств та громадських ініціатив;
-
реплікації успішно пілотованих рішень місцевого економічного відновлення та розвитку;
-
масштабування та національного застосування успішних програм, які слугують моделями для відтворення в інших громадах і є основою для розробки політики на національному рівні з метою підтримки сталого розвитку та досягнення ЦСР.
Для кого
Проєктні ініціативи мають бути реалізовані в таких цільових областях: Чернігівська, Чернівецька, Івано-Франківська, Хмельницька, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Вінницька, Волинська, Закарпатська.
До участі у конкурсі запрошуються неурядові організації у співпраці зі щонайменше одним партнером від місцевих органів влади, бізнес-об’єднань, навчальних інституцій, мікро- малих і середніх підприємств.
Заявник, який відповідає критеріям, повинен:
-
бути зареєстрованим як юридична особа відповідно до чинного законодавства України не пізніше січня 2023 року;
-
мати неприбутковий статус;
-
здійснювати діяльність на території, підконтрольній уряду України.
Сума
Максимальний розмір гранту від ПРООН становитиме 50 000 доларів США. Очікується, що середній розмір гранту становитиме 30 000 доларів США. Грант надаватиметься двома траншами: І транш – 80%; ІІ транш – 20% у гривневому еквіваленті.
Заявник від імені міжсекторального партнерства повинен забезпечити співфінансування у розмірі не менше 10% від суми запитуваного гранту. Співфінансування повинно бути забезпечено лише у грошовій формі та протягом періоду реалізації проєкту.
Дедлайн
Проєктні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу grants.rdp.ua@undp.org з темою листа: «Назва організації_Партнерство задля відновлення».
Кінцевий термін подачі пропозицій — 15 червня 2025 року до 23:00 за київським часом.
Запрошуємо потенційних учасників взяти участь в інформаційній сесії, яка відбудеться 21 травня о 10:00 на платформі Zoom ТУТ.