ДЕДЛАЙН: 8 серпня 2025 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: охорона здоров’я, освіта
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиЦя конкурсна програма має на меті підтримку освітніх ініціатив для підвищення рівня розуміння й компетентності медичних працівників у питаннях вакцинації дорослих і вагітних жінок. Тягар захворювань, яких можна запобігти шляхом вакцинації у дорослих, є суттєвим, однак графіки імунізації дорослих менш усталені, ніж для дітей та підлітків, і рівень охоплення вакцинацією залишається недостатнім. У багатьох європейських країнах рекомендується вакцинація під час вагітності для захисту матерів і їхніх немовлят від респіраторних захворювань, але навіть у країнах із національними програмами імунізації рівень охоплення вакцинацією серед вагітних жінок залишається низьким.
Потенційним заявникам рекомендується виявити та охопити освітні потреби медичних працівників, що стосуються вакцинації дорослих і вагітних жінок.
Цілі освітніх програм можуть включати, але не обмежуються наступним:
-
Розробка та/або адаптація освітніх матеріалів;
-
Проведення клінічних конференцій (grand rounds) — як окремих заходів, так і серій;
-
Онлайн-статті, публікації в інформаційних бюлетенях, навчальні курси, вебінари та ресурси для практичного використання у вільному доступі;
-
Цифрові платформи (наприклад, відео, подкасти, інфографіка, анімація, контент, пов’язаний із соціальними мережами).
Усі пропозиції повинні містити інноваційні плани поширення, щоб розширити охоплення цільової аудиторії інструментами та ресурсами, а також стратегії оцінки результатів (зміни в поведінці, рівень знань, реалізація закликів до дії, подолання бар’єрів тощо).
Освітні ініціативи, спрямовані на широку громадськість та/або пацієнтів, не входять до сфери цього запиту на подання пропозицій. Також цей конкурс не має на меті підтримку науково-дослідних проєктів.
Цільова аудиторія: лікарі, фармацевти, лікарі загальної практики, педіатри, гінекологи, пульмонологи, сімейні лікарі, медсестри, акушерки та інші медичні працівники, задіяні у вакцинації.
Для кого
-
Подавати заявки можуть: медичні, стоматологічні, сестринські, фармацевтичні навчальні заклади та заклади підготовки інших медичних спеціалістів; медичні установи (як великі, так і малі); професійні організації/медичні товариства; компанії, що займаються медичною освітою; та інші організації, місія яких пов’язана з освітою медичних працівників та/або покращенням системи охорони здоров’я.
-
Лише організації мають право отримувати гранти, а не окремі особи або медичні практики (тобто незалежні групи лікарів, які не мають зв’язку з лікарнею, академічною установою або професійним товариством).
-
Якщо проєкт залучає кілька департаментів в межах однієї установи та/або різні установи/організації/асоціації, усі сторони повинні відігравати відповідну роль, а заявник має бути ключовою стороною в реалізації проєкту.
-
Заявником має бути керівник проєкту/програми або уповноважений представник цієї особи (наприклад, координатор грантів керівника проєкту/програми).
-
Керівник проєкту/програми повинен бути працівником або підрядником організації-заявника.
-
Організація-заявник повинна мати законне право безпосередньо отримувати фінансування від Pfizer Inc. Ми настійливо рекомендуємо заявникам підтвердити це у своїй організації або установі до подання заявки.
-
Для проєктів, що передбачають надання балів безперервної професійної освіти, організація-заявник повинна мати відповідну акредитацію.
Сума
Розглядатимуться індивідуальні проєкти з запитуваним фінансуванням до 35 000 євро.
Для спільних багатокраїнних проєктів (консорціумів) може бути прийнятним пропорційно вищий обсяг фінансування.
Максимальна тривалість проєкту — 12 місяців.
Дедлайн
-
Кінцевий термін подання заявки: 08 серпня 2025
-
Очікуване повідомлення про надання гранту: 05 вересня 2025
-
Очікувана дата початку проєкту: 01 грудня 2025