ДЕДЛАЙН: 22 квітня 2024 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: освіта
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиCпільний проєкт ЮНЕСКО та Huawei Technologies спрямований на посилення STEM-освіти в Європі та сприяння досягненню SDG 4 та SDG 9. Цілями проєкту є створення інноваційних освітніх рішень, підвищення інституційної та професійної спроможності, обмін знаннями та кращими практиками на регіональному та глобальному рівнях. Проєкт визначить інноваційні пропозиції, що складаються з науково-дослідницької та освітньої діяльності в галузі STEM, представлені заявниками. Після 6 місяців реалізації проєкту командам буде запропоновано консолідувати результати, щоб спільно розробити центр знань зі STEM-освіти та регіональний реєстр освітніх ресурсів у галузі STEM.
Пріоритети покращення науково-дослідницької діяльності в галузі STEM:
-
Кореляція між інвестиціями в STEM та освітніми результатами
-
Участь жінок у STEM-освіті
-
Гнучкі моделі викладання і навчання та інклюзивні підходи
-
Розвиток та застосування технологій у STEM-освіті в школах
-
Ефективність освітньої системи для надання STEM-освіти
-
Національні екосистеми та політики для STEM-освіти
Пріоритети покращення освітньої діяльності в галузі STEM:
-
Викладання та навчання учнів у галузі STEM
-
Посилення розвитку вчителів та інклюзивної STEM-педагогіки
Для кого
До участі у конкурсі допускаються освітні установи, університети, науково-дослідні установи, незалежні експерти, неурядові організації, школи з європейських країн (з пріоритетним фокусом на Південно-Східну Європу та Середземномор’я).
Сума
Експертна рада конкурсу відбере до 5 перспективних пропозицій. Проєктні пропозиції повинні враховувати національні та локальні освітні ландшафти в галузі STEM та координуватися з відповідними зацікавленими сторонами. Відібрані команди отримають фінансування на загальну суму до 26 000 доларів США для реалізації своїх інноваційних проєктів у сфері STEM-освіти протягом 6-місячного періоду.
Відібрані проєктні команди матимуть можливість обмінятися результатами, кращими практиками та методологіями. Отримані знання будуть поширені. Кожна пропозиція включатиме як дослідницьку, так і освітню діяльність у галузі STEM, реалізація якої буде здійснюватися проєктними командами у тісній співпраці з ЮНЕСКО.
Дедлайн
Зацікавлені заявники можуть надсилати документи на електронну адресу Regional.Bureau-SC@unesco.org до 22 квітня 2024 року до 23:59 (за центральноєвропейським часом). На цю ж електронну адресу можна надсилати запитання, пов’язані з підготовкою заявки.