ДЕДЛАЙН: 11 березня, 11 квітня 2025 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: культура
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиEIT Culture & Creativity запрошує вас подавати пропозиції на конкурс коротких інноваційних проєктів 2025, що підтримує високоефективні ініціативи, спрямовані на вирішення нагальних проблем у культурних та креативних секторах та індустріях (ККСІ). Цей конкурс орієнтований на швидкі, орієнтовані на результат інноваційні проєкти з максимальною тривалістю до 6 місяців, які пропонують відчутні та готові до виходу на ринок рішення у стислі терміни.
З сильним акцентом на моді, архітектурі, культурній спадщині, аудіо-візуальних медіа та іграх, цей конкурс має на меті прискорити комерціалізацію та впровадження на ринку інновацій, які відповідають на виклики глобалізації, цифрової трансформації, нових технологій (таких як штучний інтелект) та екологічної стійкості.
Окрім фінансової підтримки, EIT Culture & Creativity може запропонувати відібраним проектам додаткові послуги для посилення довгострокової стійкості, такі як підтримка у виході на ринок, пітч-сесії для інвесторів, можливості для нетворкінгу та співпраця в рамках ширшої екосистеми EIT.
Конкурс проводиться у двох форматах: Один заявник та Консорціум.
Очікувані результати для обох форматів:
1. Обов’язкові KPI:
-
EITHE02.4 – Інновації, виведені на ринок: Пропозиція має бути спрямована на виведення на ринок принаймні однієї інновації (нового продукту або послуги) протягом терміну дії KAVA або протягом трьох років після завершення, з документально підтвердженим доходом від продажів у розмірі не менше 10 000 євро.
2. Необов’язкові KPI:
-
EITHE01.1 – Права інтелектуальної власності (ПІВ): Пропозиція має бути спрямована на створення та подання заявки на принаймні один об’єкт права інтелектуальної власності (патент, торговельна марка, зареєстрований дизайн тощо), що є результатом діяльності КІЦ.
-
EITHE04.4 – Створення стартапів: Пропозиція має бути спрямована на створення стартапу на основі результатів проекту, з фінансовими операціями на суму не менше 10 000 євро за послуги/продукти, продані клієнтам.
Для кого
Один заявник: заявки повинні подаватися від одного МСП або мікропідприємства, заснованого в країні-члені ЄС або країні, асоційованій з програмою «Горизонт Європа» (в тому числі Україна). Єдиний суб’єкт господарювання виступає як розробником інновації, так і комерційним партнером, просуваючи інновацію з 7-го до 9-го рівня протягом 6 місяців. Суб’єкт господарювання несе повну відповідальність за готовність до виходу на ринок та сприяє фінансовій стійкості через Механізм фінансової стійкості (FSM).
Консорціум: пропозиції повинні подаватися консорціумом з двох суб’єктів господарювання:
-
Одне МСП або мікропідприємство (розробник інновацій) в якості лідера проекту.
-
Один допоміжний суб’єкт (наприклад, дослідницька організація, постачальник технологій або бізнес-консультант), який надає додаткову експертизу для підтримки готовності до виходу на ринок.
Партнери повинні бути з двох різних країн-членів ЄС або країн, асоційованих з ЄС. Роль комерційного партнера завжди повинна належати МСП або мікропідприємству. Проєкт повинен просунути інновацію до рівня TRL 9 протягом 6 місяців.
Сума
Один заявник: загальний бюджет цього сегменту становить до 595 000 євро з максимальною фінансовою підтримкою EIT CC у розмірі 59 500 євро на один проєкт.
Консорціум: загальний бюджет цього сегменту становить до 2 640 000 євро з максимальною фінансовою підтримкою EIT CC у розмірі 120 000 євро на один проєкт.
Всі пропозиції обох сегментів повинні мати співфінансування до 30% від загальної суми проєкту. Партнери в рамках консорціуму можуть мати різні індивідуальні частки співфінансування, за умови, що загальна частка співфінансування для всього проєкту відповідає необхідному мінімуму в 30%.
Дедлайн
-
Один заявник: аплікаційна форма буде доступна до 11 березня 2025 року 17:00 CET.
-
Консорціум: аплікаційна форма буде доступна до 11 квітня 2025 року 17:00 за CET.