ДЕДЛАЙН: 12 червня 2025 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: промисловість, освіта
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиУ міру переходу індустрій до моделей виробництва Індустрії 4.0, роботи все активніше впроваджуються в промислові процеси. XR-технології також входять у цю сферу — із успішними прикладами застосування в навчанні, дистанційній підтримці та доступі до контекстної інформації.
Проєкт MASTER вдосконалює навчання робототехніці у виробництві завдяки відкритій XR-платформі. Вона об’єднує ключові функціональні можливості, створюючи безпечне та гнучке середовище для роботи з роботами з використанням сучасних механізмів взаємодії.
Партнери проєкту MASTER мають необхідні технології, ресурси та досвід для створення інноваційних XR-компонентів і навчальних матеріалів, що використовують XR-технології для викладання та освіти. Власне, з самого початку реалізації проєкту партнери MASTER займаються розробкою інновацій у межах п’яти основних стовпів методології MASTER. Однак, попри наявну експертизу та компетенції, для досягнення всіх поставлених цілей проєкту необхідним є суттєвий внесок інших сторін.
Мета конкурсу (2nd Open Call for Applicants) — залучити найкращих кандидатів, які зможуть створити освітній контент і провести валідацію платформи та технологій, розроблених у межах проєкту, із залученням студентів (шкіл або установ професійної освіти).
У межах другого відкритого конкурсу від учасників очікується вирішення одного з запропонованих освітніх викликів або внесення власного — у межах тематики проєкту MASTER:
1. Промислові застосування:
-
EC – 1: Створення застосунків для обслуговування машин
-
EC – 2: Створення застосунків для роботів, що слідують по лінії
-
EC – 3: Роботизований контроль якості
-
EC – 4: XR-технології для програмування колаборативних роботів
2. Знайомство з роботами:
-
EC – 5: Розуміння систем відліку в робототехніці
-
EC – 6: Розробка навчальних матеріалів про HRC (людино-робот співпраця) для широкої аудиторії
-
EC – 7: Моделювання процедур технічного обслуговування роботів
-
EC – 8: Безпека при співпраці людини з роботом
3. Відкритий виклик – інноваційні підходи до навчання в галузі промислової робототехніки:
-
EC – 9: Впровадження штучного інтелекту в навчання промислової робототехніки
-
EC – 10: XR для дистанційної та інклюзивної освіти з робототехніки
-
EC – 11: Мультимодальна взаємодія у XR-навчанні робототехніки
-
EC – 12: Ігрофікація навчання з робототехніки у XR-середовищі
Партнери консорціуму MASTER надаватимуть технічну та освітню менторську підтримку кожній заявці протягом усього періоду реалізації.
Тривалість виконання проєктів-переможців, запропонованих сторонніми учасниками (Applications), становитиме 9 місяців. Цей період включає як розробку освітніх матеріалів, так і їхню інтеграцію на платформу MASTER-XR.
Для кого
-
Університети, дослідницькі та освітні установи
-
МСП (малий та середній бізнес) та/або великі компанії
-
Установи, розташовані в країнах-членах ЄС, заморських територіях, пов’язаних з державами-членами, а також третіх країнах, асоційованих до програми Horizon Europe
Можливості
-
Ви отримаєте можливість подати власні освітні виклики та протестувати їх на практиці.
-
Ваші студенти отримають доступ до новітніх інноваційних інструментів.
-
У складі мікроконсорціуму ви зможете отримати фінансову підтримку до 100 000 євро для реалізації інноваційної пропозиції.
-
Ви зможете представити свою роботу широкій спільноті та отримати доступ до інноваційних рішень разом з іншими учасниками.
Дедлайн
12 червня 2025 року.