КОЛИ: до 16.03.2023 (до 17:00 за київським часом)
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПосольство Великої Британії в Києві з радістю повідомляє про відкриття Фонду стійкості та сталого розвитку в рамках програми «Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні».
Новий грантовий конкурс «Фонд стійкості та сталого розвитку» з можливістю фінансування різноманітних організацій громадянського суспільства (ОГС) та спільнот в Україні відкрито.
Метою конкурсу є підтримка громадянського суспільства в Україні задля скорочення нерівності, досягнення інклюзії та різноманіття, посилення прав людини, місцевого самоврядування та демократії, одночасно просуваючи права вразливих груп населення. Фонд стійкості та сталого розвитку прагне надати підтримку громадянському суспільству в Україні саме у поверненні до довгострокового управління, пріоритетів гендерної рівності та соціальної інтеграції. Самі ці пріоритети ОГС мають продовжувати розвивати поряд із терміновою та важливою поточною гуманітарною роботою.
Для кого:
Ми запрошуємо подавати заявки:
-
місцеві дієві ОГС;
-
новостворені ОГС;
-
низові ОГС ;
-
міжнародні організації можуть подавати заявки, але вони повинні бути в консорціумі з місцевим українським партнером і бути в змозі продемонструвати, як вони працюватимуть у партнерстві з місцевим громадянським суспільством з локальним підходом;
-
волонтерські організації та спільноти;
-
громадські організації, які запропонують проєкти в консорціумах, партнерствах або групах будуть розглянуті.
Сума
Максимальна сума фінансування становить до 100 000 фунтів стерлінгів на термін до 10 місяців з мінімальною тривалістю 3 місяці.
Терміни
Прийняття заявок триватиме до 16.03.2023 (до 17:00 за київським часом).
Умови:
Фонд стійкості та сталого розвитку в рамках Програми «Підтримки організацій громадянського суспільства в Україні» передбачає надання грантів на ініціативи на місцевому, регіональному та/або національному рівнях, які в кінцевому підсумку посилюватимуть роль громадянського суспільства у впливі на державних суб’єктів та органи влади з питань, пов’язаних з правами людини, рівністю, соціальною інтеграцією, місцевим управлінням та участю в демократичних процесах. Проєкти в рамках цього лоту, мають зосереджуватись на питаннях скорочення нерівності та викликах, що пов’язані з прозорістю, підзвітністю та отримання відповідей від державних суб’єктів і органів влади, де голоси різноманітних та вразливих груп враховуються в демократичному процесі.
Важливість гендерної рівності та соціальної інтеграції (GESI) і вразливих груп
Програма «Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні» серйозно ставиться до гендерної рівності та соціальної інтеграції (GESI). Це є основою наших програмних пріоритетів, нашої роботи та навчання для наших партнерів, оскільки таким чином, ми посилюємо вплив та трансформації у напрямку гендерної рівності та соціальної інтеграції. Не просто словом, а і справами.
Таким чином, пріоритет надаватиметься заявкам, які націлені на наступні вразливі групи, співпрацюючи з та/або просуваючи права:
• Люди з інвалідністю;
• Люди, які живуть в місцях компактного поселення та соціальних інституціях;
• Роми та ЛГБТКІ+;
• Літні люди, особливо ті, що живуть у віддалених сільських районах;
• Внутрішньо переміщені особи та ініціативи проти гендерного насильства;
• Дівчата і жінки;
• Ветерани.
Подати заявку та відповідні форми можна за посиланням:
https://ucsofund.crownagents.com/
Важливо!
1) Натиснувши на посилання, ознайомитись з інформацією про умови грантового конкурсу.
2) При зацікавленості та відповідності до умов конкурсу, вам потрібно або зареєструватися (REGISTER) або зайти в систему (LOGIN).
3) Перейти в закладку OPEN OPPORTUNITIES.
4) Натиснути кнопку READ MORE.
5) Після завантаження шаблону бюджету на свій комп`ютер, заповніть його та потім завантажте шаблон у систему разом із заявкою. Якщо у вашій заявці відсутня будь-яка форма, вона буде відхилена і буде вважатися як неповна.
6) Завантажити форму шаблон бюджету для заповнення.
7) Натиснути GO TO SUBMISSIONS – де розпочати заповнювати онлайн вашу заявку. Будь ласка, надайте відповіді на запитання на сторінці заявки, друкуючи їх безпосередньо у вікно або поставивши прапорці біля запитань. Після введення даних на сторінці, будь ласка, обов’язково зберігайте кожну сторінку, це приведе вас до наступної сторінки програми.
8) Будь ласка, не надсилайте декілька однакових дублікатів однієї заявки. Розмір кожного завантаженого файлу не повинен перевищувати 10 Мб.
Якщо ви вже розпочали заповнювати заявку, перейдіть, будь ласка, до розділу SUBMISSIONS (Подачі) для редагування своєї заявки.
Завантажте заповнені шаблони та, коли будете готові до подачі (відправки), поставте прапорець у полі сертифікації та натисніть НАДІСЛАТИ (SUBMIT). Якщо ви не відзначите «НАДІСЛАТИ» (SUBMIT), ваша заявка не буде надіслана на розгляд
Процес подання вимагає часу, Інтернету (такі браузери: Google Chrome, Microsoft Edge або Safari) та електроенергії, тому, будь ласка, подбайте про час, щоб зберегти та повернутися до своєї заявки для уникнення затримок та запізнень.
Програма «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС) в Україні» впроваджується за фінансової підтримки» Міністерства закордонних справ та міжнародного розвитку Великої Британії (Foreign, Commonwealth & Development Office) та виконується Crown Agents у партнерстві з International Alert, Optima Group і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.
Можливості
На які види діяльності буде виділятись фінансування?
Фонд стійкості та сталого розвитку прагне до інновацій громадянського суспільства задля створення ініціатив та впливу на зміни в основних сферах уваги у скороченні нерівності, досягнення інклюзії та різноманіття, посилення прав людини, місцевого управління та демократії, одночасно просуваючи права вразливих груп населення.
Приклади діяльності наведені нижче, але не обмежуються:
• Діяльність, спрямована на підтримку потреб вразливих груп, згаданих вище в основних сферах діяльності;
• Діяльність на підтримку демократії, яка передбачає пряме залучення та голоси вразливих груп у процесах, з яких вони виключені;
• Діяльність, що підтримує та впливає на політику та реалізацію децентралізації;
• Діяльність, спрямована на підвищення прозорості, підзвітності та отримання відгуку, пов’язана з основними напрямками, що були згадані вище;
• Діяльність, яка спрямована на моніторинг процесів і систем державних суб’єктів та їхніх агенцій для підтримки та посилення громадського діалогу та обізнаності щодо згаданої діяльності.
Фінансування не надаватиметься на:
• ОГС, які мають намір надати субгранти будь-якій іншій організації;
• ОГС, які перебувають у санкційних списках уряду Великої Британії та уряду України;
• ОГС, зареєстровані на непідконтрольній уряду території (НПУТ) та/або ведуть діяльність на НПУТ;
• Заявка на купівлю землі/майна;
• Будь-які запити, пов’язані з вакцинами проти COVID-19, діагностичними тестами;
• Будь-які витрати, пов’язані із закупівлею та придбанням ліків;
• Будь-які витрати, пов’язані із закупівлею засобів індивідуального захисту, таких як куленепробивні жилети, шоломи тощо.