ДО 10 000 ДОЛ США ДЛЯ НЕВЕЛИКИХ ПРОЄКТІВ ТА ВІД 10 001 ДО 500 000 ДОЛ США ДЛЯ СЕРЕДНІХ ТА ВЕЛИКИХ ПРОЄКТІВ – ГРАНТИ ДЛЯ ОГС ВІД MERCY CORPS

КОЛИ: до 17 вересня 2023 року включно

ДЕ: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Тематичні пріоритетні напрями:

Запрошуємо організації подати заявки щодо зацікавленості в гуманітарній діяльності, яка підпадає під одну з чотирьох пріоритетних сфер, наведених нижче. Кожна пріоритетна програмна сфера містить орієнтовний, проте невичерпний перелік сфер діяльності, які можуть бути запропоновані. Кожна запропонована діяльність має бути належним чином обґрунтована на основі визначених гуманітарних потреб.

1. Захист: прикладами діяльності можуть бути психологічне консультування (групове та індивідуальне), юридична допомога, інформаційно просвітницька діяльність з мінно- вибухової та протипожежної безпеки; консультування з житлових, земельних та майнових питань; інформаційна підтримка з питань соціального захисту та доступу до послуг.

2. Розподіл продовольчої допомоги, непродовольчих товарів (NFI), а також допомоги у сфері водопостачання, санітарії та гігієни (WASH): прикладами діяльності можуть бути забезпечення основними предметами домашнього вжитку та засобами гігієни; харчові продукти, підвищення обізнаності та розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів щодо санітарії та гігієни.

3. Житло: прикладами діяльності можуть бути допомога на зимовий період шляхом надання опалювальних приладів і матеріалів (електрообігрівачі, дрова, брикети, вугілля, паливо) або основних предметів допомоги (термоковдри, ковдри, спальні мішки або термоси), невеликий ремонт житлових будинків, тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

4. Продовольча безпека та засоби до існування (FSL): приклади заходів можуть включати професійне навчання, підвищення цифрової грамотності; консультування з питань працевлаштування та доступ до інформації з питань працевлаштування.

Організації також можуть пропонувати додаткові допоміжні заходи, які сприяють покращенню надання гуманітарної допомоги. Такі заходи можуть включати:

• оцінку потреб та інші дослідження;
• тренінги, семінари або вебінари для зміцнення інституційної спроможності організації або її спроможності надавати принципову гуманітарну допомогу; та
• заходи з адвокації, мережування й залучення громади до діяльності, зосередженої на гуманітарній допомозі, зокрема, розробку аналітичних записок, адвокаційних кампаній та заходів, як-от круглі столи, зустрічі, громадські обговорення або громадські слухання.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ