ДО 1 050 000 ДОЛ США В РАМКАХ КОНКУРСУ «МОЛОДІЖНІ РАДИ» (RFA-HOVERLA-011) ВІД ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА»

КОЛИ: не пізніше 17:00 за Київським часом 23 лютого 2023 року

ДЕ: Полтавська, Житомирська, Волинська, Рівненська, Одеська, Львівська, Закарпатська області

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Цей RFA виходить у формі публічного оголошення, щоб усі зацікавлені та кваліфіковані заявники мали рівні можливості для подання заявки на фінансування. Організації, що відповідають вимогам прийнятності, можуть включати, наприклад, фонди, асоціації органів місцевого самоврядування, громадські організації (ГО), неурядові організації (НУО), організації на рівні громад, організації країни реалізації «ГОВЕРЛА», неприбуткові організації, що діють в структурі державних науково-освітніх установ, а також міжнародні неурядові організації, зареєстровані в Україні, приватні компанії, професійні асоціації та консорціуми згаданих вище організацій. Державні установи не можуть подати заявку на отримання цього повідомлення про можливість отримання фінансування. DAI заохочує підхід, який встановлює партнерські відносини з декількома партнерськими організаціями та перетворює їх на стабільні інституції, здатні підтримувати проєкти розвитку в майбутньому.

Заявник повинен вивчити питання оподаткування грантових коштів до подання заявки на конкурс.

Перевагу буде надано потенційним партнерам, які мають досвід роботи в молодіжному секторі та/або досвід співпраці з органами місцевого самоврядування у питаннях розвитку молодіжної політики. Розглядатимуться юридичні особи, офіційно зареєстровані не менш як один рік до подання заявки. Організації повинні мати належний портфель реалізованих грантів від інших донорських організацій (доповнений рекомендаціями принаймні двох донорів), а також:

  • довести свою організаційну стійкість і продемонструвати підходи до сталого розвитку в межах наявних або запропонованих грантових заходів, та

  • мати чітку й належно задокументовану структуру персоналу з зазначенням посад, призначених працівників, стажу роботи на цих посадах, а також форм працевлаштування (трудовий чи цивільно- правовий договір), та

  • надати належно розроблений технічний підхід до наявної або пропонованої грантової діяльності у сфері розвитку молодіжної політики та підготовки молодіжних працівників.

Можливості

Використання коштів. Кошти, надані за будь-яким грантом, мають бути використані лише для успішної реалізації заявки та поточної діяльності за грантом. Залежно від типу гранту кошти можна використовувати, зокрема, на придбання необхідного обладнання та/або матеріалів, залучення експертів для розвитку та проведення діяльності, навчання, розроблення матеріалів, системи обліку (у разі потреби), відрядження (у разі потреби), комунікаційні та інформаційні-просвітні стратегії в рамках діяльності, просування заходів/діяльності, а також на проведення інших заходів, запропонованих заявниками та затверджених Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ