115 МЛН ЄВРО В КОНКУРСІ «ПРИСКОРЕННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ МЕТОДОЛОГІЙ НОВОГО ПІДХОДУ ТА ІНШИХ ІННОВАЦІЙНИХ ПІДХОДІВ, ЩО НЕ СТОСУЮТЬСЯ ТВАРИН, ДЛЯ РОЗРОБКИ, ТЕСТУВАННЯ ТА ВИРОБНИЦТВА ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» В РАМКАХ HORIZON EUROPE

КОЛИ:  16 січня 2024 р. 17:00:00 за брюссельським часом

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: охорона здоров’я

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Будь-яка юридична особа, незалежно від місця її заснування, в тому числі юридичні особи з неасоційованих третіх країн або міжнародні організації (включаючи міжнародні європейські дослідницькі організації), має право на участь (незалежно від того, чи має вона право на фінансування чи ні) за умови, що умови, викладені в Регламенті програми “Горизонт Європа “, були виконані, а також будь-які інші умови, викладені в конкретній темі конкурсу.

“Юридична особа” означає будь-яку фізичну або юридичну особу, створену і визнану такою відповідно до національного законодавства, законодавства ЄС або міжнародного права, яка має правосуб’єктність і може, діючи від свого імені, здійснювати права і нести обов’язки, або організацію, що не має правосуб’єктності.

Бенефіціари та афілійовані особи повинні зареєструватися в Реєстрі учасників перед подачею своєї заявки, щоб отримати ідентифікаційний код учасника (PIC) та пройти валідацію в Центральною службою валідації перед підписанням грантової угоди. Для валідації їм буде запропоновано завантажити необхідні документи, що підтверджують їхній юридичний статус та походження на етапі на етапі підготовки гранту. Наявність валідованого PIC не є обов’язковою умовою для подання заявки.

Можливості

Дослідження та інновації (НДІ) (проекти), які будуть підтримуватися в рамках цієї теми, повинні сприяти досягненню всіх наступних результатів.

Дослідники отримають вигоду від впровадження NAM та інших інноваційних підходів, не пов’язаних із тваринами, які були оцінені та підтверджені щодо їх ефективності та визнані відповідними, відтворюваними, прогнозованими та стандартизованими, що в кінцевому підсумку призведе, якщо це доречно, до їх нормативного схвалення для використання в інфекційні та/або неінфекційні захворювання. Нові підходи мають призвести до покращення оцінки технологій охорони здоров’я (і перекладу тварини на людину, де це доцільно) та/або виробничих процесів, а також до значного зменшення кількості тварин, що використовуються. Крім того, ці підходи можуть відповісти на питання, на які не можуть відповісти сучасні методи, і покращити передбачуваність і надійність даних, отриманих для прийняття регуляторних рішень.

Європейська промисловість виграє від створення та наявності NAM та інших інноваційних підходів, не пов’язаних із використанням тварин, для тестування, розробки та/або виробництва технологій охорони здоров’я, які придатні для підтримки прийняття регуляторних рішень.

Дослідники та розробники інноваційних рішень у сфері охорони здоров’я матимуть доступ до високоякісних даних, нових рекомендацій і найкращих практик, щоб стимулювати використання NAM та інших підходів, не пов’язаних із використанням тварин, і їх інтеграцію в промислові процеси. Це має підтримуватися відповідним цифровим сховищем, щоб забезпечити сталість і масштабованість бази знань.

Регулятори та політики отримають знання та доступ до високоякісних даних щодо характеристик і використання NAM та інших інноваційних підходів, не пов’язаних із використанням тварин, у виробництві та розробці технологій охорони здоров’я, щоб сприяти розробці гармонізованих інструкцій і вимог, а також поглинання або перетворення в політику охорони здоров’я.

Детальніше ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ