КОЛИ: 11 вересня 2023 року, 20:00
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиУ 2023-ому Офіс Дій запускає четвертий набір стипендіальної програми для підтримки українських активістів та ініціатив.
15 стипендій на розвиток суспільно-корисних проєктів від Офісу Дій для підтримки українських активістів та ініціатив.
До 11 вересня 2023 року активісти, волонтери, громадські діяч та всі, хто зараз наближують перемогу, можуть подати заявку на отримання стипендії від Офісу Дій. Офіс Дій – ініціатива, мета якої підтримати сталий розвиток громадських і волонтерських рухів та активістів в умовах нових викликів, спричинених повномасштабним вторгненням росії у лютому 2022 року.
Для кого
Стипендію можуть отримати активісти, правозахисники, журналісти, представники громадського сектору та волонтерських ініціатив, які досягли 18-річного віку та мають громадянство України.
Важливо: програма поширюється як на учасників, що знаходяться в різних містах України, так і на тих, хто був змушений виїхати за кордон з міркувань безпеки.
Сума
Розмір стипендії: 500 $ на місяць.
Тривалість програми: 3 місяці.
Терміни
Дедлайн – 11 вересня 2023 року, 20:00
Умови
Стипендіальна програма це: фінансова, психологічна та менторська підтримка, ваша участь в нетворкінгах та внесок в спільноту.
Пріоритетні напрямки проєктів:
-
Проєкти, що сприяють відбудові країни та підвищенню економічного та інтелектуального потенціалу громадян;
-
Інформаційна діяльність та боротьба з дезінформацією;
-
Документування воєнних злочинів рф;
-
Розвиток локальних громадських та/або волонтерських рухів та ініціатив;
-
Освітні проєкти;
-
Проєкти, спрямовані на відновлення психічного стійкості та соціальної активності громадян, в тому числі з числа ВПО.
Окрім проєктної, програма передбачає також соціальну й освітню складові. Всі учасники зможуть отримати менторську підтримку від експертів для розвитку своїх ініціатив за напрямами: проєктний менеджмент, комунікації та фандрейзинг, а також взяти участь в тренінгах та нетворкінгах задля отримання нових знань і знайомств.
Під час відбору проєктів наша команда буде зважати на такі фактори:
-
Вмотивованість учасників_ниць підсилювати свої проєкти завдяки допомозі менторів та бажання ділитись корисним досвідом з іншими учасниками_цями програми;
-
Суспільна користь та актуальність теми проєкту в контексті криз, які з’явились через російське вторгнення 24 лютого 2022 року;
-
Спроможність досягати запланованих цілей у своїх проєктах.
Стипендії індивідуальні. У випадку, якщо подається декілька людей зі спільного проєкту, після проведених співбесід, стипендія буде надана 1 людині. Переглянути історії стипендіатів та стипендіаток, які стали фіналістами першої і другої когорти, можна в Інстаграмі Офісу Дій за тегом #СтипендіатиОфісуДій.
Приходьте на волонтерські нетворкінги (наступний 31.08), аби поспілкуватись з командою Офісу Дій та випускниками попередніх когорт стипендійної програми. За усіма анонсами зручно слідкувати в соцмережах Офісу Дій: Instagram, Facebook, Telegram-канал.
Ще однією можливістю в Стипендіальній програмі від Офісу Дій – можливість отримання безоплатної та конфіденційної психологічної допомоги онлайн. Цю можливість ми надаємо спільно з ініціативою “Небайдуже”.
Ініціатива “Небайдуже” – це команда з понад 100 досвідчених українських психологів i психотерапевтів, які знають, як підтримати дорослих i дітей в умовах війни.
Стипендіати наших програм якщо відчувають необхідність в індивідуальної психологічної підтримці, подають заявку.
Також наші партнери, Юридична клініка для волонтерів від БФ “Спілка мертвих юристів” в рамках програми надають безоплатні юридичні консультації для волонтерів. Більше про проєкт на сайті.
Юридичні консультації надає команда, яка складається з шістьох студентів-юристів та двох досвідчених юристів, менторки проєкту Марії Угринович та керівниці проєкту Надії Денисюк.
Одна з можливостей стипендіальної програми – це допомога менторок/ів у розвитку ваших ініціатив. Наші ментори/ки – це експерти/ки з міжнародним досвідом, до яких ви зможете звернутися за порадами щодо підсилення вашої діяльності:
Ірина Тимощенко-Петрова – викладачка бізнес-школи УКУ (*LvBS*) та НаУКМА, співзасновниця бюро стратегічного супроводу Superwise та Громадської спілки “Твій сімейний лікар” з 20+ річним досвідом проєктного менеджменту.
Світлана Колодій – програмна фахівчиня із залучення приватного сектору та стійкості в USAID/ENGAGE, екс-координаторка української краудфандингової платформи «Спільнокошт» та програм у ГО “Global Office” (GOxChange, Вліпи за себе), експертка з фандрейзингу та проведення краудфандингових кампаній. Допоможе підсилити напрям залучення ресурсів для реалізації проєктів.
Анна Пихтіна – комунікаційниця міжнародних громадських ініціатив та програм USAID (USAID Проєкт Енергетичної безпеки, USAID “Мріємо та діємо”,) та громадських організацій (Garage Gang, Action Office), яка має понад 7 років досвіду комунікацій для змін. Допоможе підсилити комунікаційний напрямок.
Формат співпраці з менторами/ками:
Індивідуальні зустрічі. В кожного учасника/ці буде можливість мати щонайменше 2 індивідуальні зустрічі з ментором/менторкою ~ до 30 хв кожна. Завдяки цим зустрічам ви зможете заглибитися в суть питання саме по вашому проєкту.
Можливості
Завдяки стипендіальній програмі ми хочемо підтримати суспільно-корисні громадські та /або медіа проєкти, які допомагають суспільству та країні в подоланні криз, які з’явились через російське вторгнення 24 лютого 2022 року та/або націлені на побудову та зміцнення проукраїнської позиції в світі.