ДО 9 150 000 ГРН – СПІВФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ “ПІДТРИМКА ММСП У ВИКОРИСТАННІ ІННОВАЦІЙНИХ ПОСЛУГ”

КОЛИ: 30 червня 2023 р.18.00 (за київським часом)

ДЕ: вся Україна, за виключенням територій, тимчасово непідконтрольних уряду України та територій, де відбуваються активні бойові дії

ГАЛУЗІ: агро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Проект АГРО заохочує заявки від українських недержавних суб’єктів господарювання (за виключенням ФОП), які мають досвід у наданні сервісних послуг для ММСП, мають відповідну кваліфікацію, а також розроблять та задокументують процедури надання таких сервісних послуг до початку реалізації проекту.

Заявники повинні відповідати наступним вимогам:

  • заявники повинні мати не менше 2 (двох) років досвіду надання відповідних послуг та/або реалізації грантової та/або подібної діяльності у агропродовольчому секторі. Важливою передумовою отримання субгранту має бути наявність клієнтів, які вже користуються послугами заявника, і в результаті реалізації субгранту кількість цільових клієнтів має суттєво збільшитися у кількісних показниках. Таким чином, очікується, що надана підтримка фокусуватиметься не на дослідженнях чи фінансуванні стартап-проектів, а вдосконалюватиме, розширюватиме і популяризуватиме вже існуючі послуги.

    Заявники повинні запропонувати кандидатів щонайменше на чотири посади ключового персоналу: координатор проекту, спеціаліст з проектної роботи, бухгалтер та спеціаліст з впровадження інновацій, які відповідають таким кваліфікаційним критеріям:

    o координатор проекту – вища освіта, щонайменше три (3) роки подібного досвіду управління проектами або адміністрування грантових та/або подібних програм, управління документообігом, моніторинг діяльності, сильні комунікаційні навички та навички написання звітів.

    o спеціаліст з проектної роботи – вища освіта, щонайменше три (3) роки подібного досвіду впровадження грантових та/або подібних програм, управління документообігом, сильні комунікаційні навички та навички написання звітів.

    o бухгалтер – вища освіта, щонайменше три (3) роки подібного досвіду роботи.

    o спеціаліст з впровадження інновацій – вища освіта, не менше трьох (3) років подібного досвіду роботи.

  • заявник повинен бути готовим співінвестувати у дану діяльність не менше 10% від загального бюджету проекту. Внесок субреципієнта – це спосіб заохочення успішного завершення діяльності отримувача субгранту. У разі присудження субгранту субреципієнт повинен надати документацію, яка свідчить про його внесок. До внесків субреципієнта відноситься фінансування витрат діяльності у грошовій або  натуральній формі, яке отримане не у рамках субгрантової підтримки Програми АГРО, а надається субреципієнтом або іншими донорськими організаціями, такими як міжнародні громадські організації, уряди іноземних держав, місцеві та міжнародні організації, субреципієнт, бенефіціари субгранту, інші треті особи та/або колективні внески від вищезазначених зацікавлених сторін. До внеску субреципієнта не включатиметься фінансування, що отримується в рамках інших проектів USAID.  Проект АГРО надаватиме перевагу заявкам, які передбачають внесок субреципієнта у розмірі, що перевищує 10% від суми субгранту;

На додаток до вище викладеного:

  • Заявник повинен бути зареєстрованою, офіційно заснованим українським недержавних суб’єктом господарювання (за виключенням ФОП), що має добру репутацію та визнається відповідними українськими органами влади та дотримується всіх чинних правил цивільного та податкового законодавства.

  • Заявники можуть подавати тільки одну заявку від однієї організації за цим ЗПЗ.

  • Заявники повинні продемонструвати успішний минулий досвід реалізації комплексних програм розвитку, пов’язаних із пріоритетними сферами діяльності проекту AГРО.

  • Заявники повинні продемонструвати раціональне управління у формі фінансової, адміністративної та технічної стратегії та процедур і представити систему внутрішнього контролю, що захищає активи, запобігає шахрайству, розтратам і зловживанням, а також сприяє досягненню цілей і завдань програми. Перш ніж укласти договір субгранту, проект АГРО оцінить цю здатність.

  • Перед укладенням договору субгранту заявники повинні підписати необхідні засвідчення та гарантії. Засвідчення та гарантії додаються до цього ЗПЗ (Додаток D). Проект АГРО переглядатиме їх разом із заявниками.

  • Для будь-якого договору субгранту, що стане результатом цього запиту, крім субгрантів у негрошовій формі, вартість якого дорівнюватиме або перевищуватиме 25 000 дол. США, при укладенні договору субреципієнти повинні будуть надати Унікальний ідентифікатор юридичної особи (UEI). Якщо заявник вже має номер UEI, його необхідно вказати у заявці. В іншому випадку, заявникам слід отримати номер UEI до надання їм субгранту. Проект АГРО надаватиме успішним заявникам підтримку при проходженні цієї процедури.

  • У договорах субгранту субреципієнтам треба враховувати міркування гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI), зокрема, ціль рівної участі у всіх заходах чоловіків і жінок.

  • За необхідності, субреципієнти повинні дотримуватися вимог схвалених плану маркування та стратегії брендингу проекту АГРО. Проект АГРО працюватиме з успішним субреципієнтом щоб розробити план маркування та брендингу, який буде включений до договору субгранту у вигляді додатка.

  • Конфесійні та суспільні групи матимуть рівні можливості отримання фінансування відповідно до інструкцій, викладених у документі ADS 303.3.28, за винятком тих конфесійних організацій, що мають дискримінаційні або релігійні цілі, а основна мета їхнього субгранту має релігійний характер.

Проект АГРО заохочує до подання заявок нові організації, які відповідають вищезазначеним критеріям.

Можливості

Заявники повинні запропонувати власний підхід до вдосконалення та надання послуг, залучення клієнтів на основі їх розуміння ринку, власного досвіду із врахуванням можливих проблем та перешкод роботи в умовах військової агресії. Конкретні події (заходи) можуть включати, але не обмежуються:

  1. Надання послуг ММСП з використанням інноваційних рішень та технологій з частковою оплатою наданих послуг за рахунок співфінансування Програми АГРО. При цьому ММСП повинні оплатити не менше 10% вартості наданих послуг.

  2. Вдосконалення та/чи адаптація продукту чи сервісу до потреб ММСП;

  3. Вдосконалення роботи сайту та/або мобільного застосунку.

  4. Інформаційно-консультативна підтримка агропродовольчих виробників щодо впровадження продуктів чи послуг;

  5. Маркетинг та просування новостворених/вдосконалених сервісів та послуг серед цільової аудиторії у тому числі проведення заходів спрямованих на популяризацію інноваційних рішень.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ