КОЛИ: до 12 квітня 2023 року включно
ДЕ: міста Київ та Львів, а також їхні області
ГАЛУЗІ: музичне мистецтво
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиМіжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, Представництво в Україні, за фінансової підтримки Yoshiki Foundation America, запрошує музикантів, гурти, музичні навчальні заклади та інших членів громадянського суспільства взяти участь у грантовій програмі, спрямованій на творчі та інклюзивні ініціативи, пов’язані з музикою.
Основною метою грантової програми є покращення психічного здоров’я, інтеграції та соціальної згуртованості постраждалого від війни населення завдяки музичним ініціативам.
Для кого:
Музиканти, музичні колективи, музичні навчальні заклади, громадські організації у сфері музики та інші активні члени громадянського суспільства, чия діяльність пов’язана із музикою.
Сума
Максимальна сума кожного гранту становить до 10 000 дол. США в гривневому еквіваленті за курсом ООН.
Обмінний курс ООН змінюється в перший і п’ятнадцятий дні кожного місяця. З поточним курсом ООН можна ознайомитися за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php.
Гранти надаватимуться у вигляді цільової адресної допомоги у натуральній формі (обладнання, виконання робіт, надання послуг тощо).
МОМ планує надати від 5 до 10 грантів.
Терміни
Грантові заявки можна подавати до 12 квітня 2023 року включно.
Обрані кандидати отримають зворотню відповідь до 26 квітня 2023 року включно.
Умови:
Можливості
Ініціативи можуть включати (але не обмежуватися) наступними:
-
Закупівля та надання музичних інструментів та обладнання для учнів музичних шкіл, постраждалих внаслідок війни, їхніх викладачів. Надання таких інструментів у тимчасове користування дітям із малозабезпечених сімей. Організація «оркестру на колесах» – транспорту, який би дозволяв перевозити інструменти та проводити заняття в колективних центрах, бібліотеках, початкових школах та інших громадських місцях;
-
Організація благодійних концертів (із можливими фандрейзінговими ініціативами). Можливе залучення дітей та працівників музичних шкіл постраждалих внаслідок війни;
-
Організація спільних безоплатних музичних занять як для дітей з-поміж переміщених осіб, так і з приймаючих місцевих громад;
-
Проведення різноманітних творчих та інклюзивних музичних заходів, таких як мандрівні концерти чи музичні шоу, джем-сешни, майстер-класи з написання пісень тощо;
-
Проведення інфо-кампанії, яка демонструє цілющу силу музики (наприклад, створення кліпів, відео, поширення історій учнів у національних та/або соціальних медіа, тощо).
Основні заходи повинні плануватися терміном до 2 місяців, травень-червень 2023. Однак можливе подальше продовження ініціатив після завершення проєкту на базі закупленого музичного обладнання.