Програма буде спрямована на підтримку громадянського суспільства, експертного середовища та аналітичних центрів, а також місцевого самоврядування в їх діяльності щодо:
-
підтримка програми реформ в Україні та плану відновлення України, тісна співпраця з ключовими внутрішніми та міжнародними зацікавленими сторонами, таким чином забезпечуючи врахування поглядів громадянського суспільства та відображення їх у плані. Зокрема, просування порядку денного реформ в Україні напередодні Конференції з відновлення України в Лондоні в червні 2023 року за допомогою коротких невеликих проектів, спрямованих на надання експертного аналізу, аналітичних документів та інших аналітичних і перспективних документів, включно з операціоналізацією гуманітарної допомоги, розвитку і миру. (HDP) нексус
-
підтримка Кримської платформи як консультативного та координаційного формату з метою посилення міжнародної реакції на триваючу незаконну окупацію Криму та як важливого інструменту протистояння російській агресії, утримання питання Криму на світовому порядку денному та забезпечення співпраці між державними установами , громадянське суспільство та міжнародні партнери
-
[доповнення ширшої стратегічної комунікаційної роботи іншими програмами]: підтримка роботи, спрямованої на протистояння упередженості російської пропаганди щодо штучного інтелекту (ШІ). Поки Росія наповнює інформаційний простір брехнею та власними наративами, програми ШІ вже демонструють упередженість щодо позицій Росії та виправдання війни. Оскільки додатки штучного інтелекту все більше і більше покладаються на аналітику, звітність і складання проектів, це упередження загрожує розширити та закріпити російські погляди та перспективи, оцінку масштабу цієї проблеми та надання деяких рекомендацій щодо цілеспрямованих втручань.
-
Нарешті, ми також розглянемо невеликі проекти щодо соціальної згуртованості та інтеграції ВПО, які можуть слугувати пілотними. Успішні проекти сприятимуть більш широкомасштабній роботі, політичним і програмним рішенням, створюватимуть основу для розуміння подій в Україні для широкої міжнародної спільноти.
Успішні проекти повинні мати стійкі результати та чітко визначати зміни, які будуть спричинені. Вони також можуть спиратися на проекти інших організацій, доповнюючи їхні зусилля. У всіх заявках має бути чітко вказано, як вони доповнюють існуючу діяльність, яку підтримують інші донори та міжнародні партнери, і як робота в регіонах доповнює діяльність на національному рівні.
Посольство Великої Британії в Києві проведе належну перевірку потенційних грантоотримувачів, включаючи пошук рекомендацій, як частину процесу відбору.
Тендерні пропозиції є конкурентними, і фінансування отримають лише відібрані проекти. Посольство залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку або всі пропозиції без будь-яких зобов’язань інформувати відповідного заявника(ів) про підстави такого прийняття або відхилення. Через очікуваний обсяг ставок ми не зможемо надати відгук про невдалі пропозиції.
Процес торгів
Учасники тендеру повинні заповнити стандартну форму проектної пропозиції ( ODT , 61,6 КБ ) і включити розбивку витрат за проектом у Бюджет на основі діяльності ( електронна таблиця MS Excel , 35 КБ ) . Ми не розглядатимемо пропозиції, подані в інших форматах.
Бюджети мають бути бюджетами на основі діяльності (ABB), усі витрати мають бути орієнтовними, у фунтах стерлінгів (а не в українських гривнях).
Успішні заявки повинні продемонструвати мінімальний бал 1 за гендерну рівність (відповідно до визначення OECD DAC та мінімальних рекомендованих критеріїв для маркера політики гендерної рівності ), мати чітку мету гендерної рівності в проектній документації та пояснення позитивного впливу проекту на просування гендерних питань. рівність. Якщо проект розроблено з головною метою просування гендерної рівності, він повинен мати результати щодо гендерної рівності та результати, які сприяють цим результатам.
Усі проекти чи заходи мають узгоджуватися з Паризькою угодою про зміну клімату та оцінювати вплив на клімат і навколишнє середовище та ризики, вживаючи заходів для забезпечення відсутності шкоди навколишньому середовищу та, де це необхідно, сприяти адаптації.
Успішні виконавці повинні мати можливість отримати фінансування проекту у фунтах стерлінгів (британських фунтах стерлінгів) і відкрити банківський рахунок у фунтах стерлінгів для проекту.
Пропозиції слід надсилати до Посольства Великої Британії в Києві на адресу Kyiv.Projects@fcdo.gov.uk до 17:00 (за київським часом) 15 березня 2023 року. Будь ласка, вкажіть назву учасника в темі. Ми плануємо оцінити пропозиції до кінця березня. Затверджені проекти розпочнуться у квітні 2023 року.
Критерії оцінювання
Пропозиції будуть оцінюватися за такими критеріями:
-
відповідність цілям програми – ступінь, у якому пропозиція вирішує проблеми;
-
якість проекту – наскільки чітко визначений і відповідний результат і як результати забезпечать ці зміни; можливість залучення більшого фінансування буде перевагою;
-
Співвідношення ціни та якості – вартість очікуваних результатів проекту, рівень запитуваного фінансування та інституційний внесок;
-
попередній досвід – свідчення розуміння проектною командою проблеми та її регіональної діяльності, здатність керувати та виконувати успішний проект, завдяки роботі, виконаній на сьогоднішній день у регіоні або в суміжних областях;
-
гендерно-чутливий підхід і узгодження з Паризькою угодою про зміну клімату – як зазначено вище; пропозиції оцінюватиме комісія змішаної статі.